Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Doplácíte tisíce korun za vodu? Přesné vodoměry tomu zabrání

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Přesné neovlivnitelné vodoměry Maddalena jsou v současné době již instalovány ve stovkách bytových domů. A výsledek? Tam, kde se neměřené úniky, "rozdíly", dříve pohybovaly řádově mezi 10 % až 35 %, nyní je rozdíl pouze maximálně 5 %.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Doplácíte tisíce korun za vodu navíc? Přesné neovlivnitelné vodoměry tomu zabrání! | foto: Techtrade TT s.r.o.

Přitom na těchto domech došlo pouze k výměně stávajících nepřesných suchoběžných bytových vodoměrů za přesné neovlivnitelné vodoměry Maddalena, typ TT-CD ONE TRP a výše uvedené výsledky se dostavily téměř okamžitě. A tak poctiví uživatelé bytů už neplatí zbytečně za vodu, kterou nikdy nespotřebovali.

Ceny energií stále rostou společně i s cenou vody a každý člověk logicky uvažuje, jak ušetřit, resp. jak neplatit více než skutečně musí. Každý z nás určitě zná několik obecných zásad, jak neplýtvat drahou vodou, nicméně pro obyvatele bytových domů s více byty je nutno tyto zásady doplnit o jednu další důležitou skutečnost.

Jedná se o každoroční mnoha set korunové až tisícové doplatky za vodu, způsobené rozdílem mezi vodoměry v bytech a vodárenským vodoměrem, který měří dům jako celek.

Tyto tzv. úniky neboli "rozdíly" (objem vody nezměřený vodoměry v bytech) musí někdo také zaplatit. Logicky se tedy rozpočítají mezi všechny uživatele v bytech bez ohledu na to, kdo nebo co je skutečně způsobilo. Výsledek? Navýšení ceny vody pro obyvatele a to až o desítky procent. Přesné neovlivnitelné vodoměry Maddalena  tomu však mohou zabránit, k tomu se ale ještě dostaneme.
Jak to, že je tohle možné?

Neovlivnitelný vodoměr

Ruku na srdce. Kdo z nás chce doplácet tisíce korun za vodu, kterou nikdy nespotřeboval? Přitom řešení je velmi prosté. Stačí se zamyslet, kde a hlavně proč k neměřeným únikům dochází. Toto jsme udělali za vás a ve spolupráci s předními společnostmi, které provádí rozúčtování vody a tepla, jsme dospěli k následujícímu závěru.

Celý problém spočívá ve stávajících bytových vodoměrech, tzv. "údajně" antimagnetických vodoměrech suchoběžných s magnetickou spojkou. Nejen že díky jejich konstrukci vykazují nízkou přesnost měření, ale bohužel je lze mechanicky nebo magnetem ovlivnit. A neměřené úniky, "rozdíly", jsou na světě.

U tzv. vodoměrů repasovaných je celý problém ještě mnohem horší. A to proto, že někteří tzv. opravci (AMS - autorizovaná metrologická střediska) v rámci konkurenčního boje drasticky snižují ceny tím, že při opravě nevyměňují předepsané náhradní díly.

Přesné neovlivnitelné vodoměry jsou účinným řešením!

Vodoměr Maddalena

Více informací o našem řešení, vývoji ceny vody a zajímavé odkazy naleznete na www.NEOVLIVNITELNYvodomer.cz

mobil: 774 899 818-9,

email: info@techtradett.cz

Podívejte se na přesný neovlivnitelný vodoměr Maddalena prostřednictvím interaktivní prezentace

Společnost Techtrade TT s.r.o., výhradní distributor měřidel zn. Maddalena pro ČR a SK, problémy s neměřenými úniky v bytech vyřešila tím, že svým zákazníkům z řad SVJ, BD dodává přesné neovlivnitelné vodoměry Maddalena, typ TT-CD ONE TRP.

Jedná se v současné době o nejpřesnější bytové vodoměry na trhu (doloženo certifikátem od ČMI Brno), které není možné ovlivnit ani magnetem ani mechanicky. Jejich vysoká přesnost měření společně s jejich neovlivnitelností vyplývá z odlišné přesnější a spolehlivější konstrukce, kterou již řadu let využívají vodárenské společnosti.

Vodoměry Maddalena, typ TT-CD ONE TRP, nemají ve své konstrukci magnetickou spojku, tedy prvek, který reaguje na ovlivnění magnetem a jejich úprava antivandal zajišťuje absolutní odolnost proti mechanickému zásahu.

Podívejte se na interaktivní prezentaci.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily.

Ochrana životního prostředí pro budoucí generace není pro nás jen ideou, ale skutečným cílem. V poslední době slýcháme...

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí

Kde pořídit čerstvou rybu? Odpověď vás možná překvapí.

Nejspíš si říkáte, že pokud člověk chce, svou rybu si vždy najde. V době internetu, kdy si můžete vyhledat a objednat...

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Edsel Bronfman, hlavní hrdina románu Neobyčejná dobrodružství, se může snadno stát novým oblíbeným knižním hrdinou...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.