Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Domov je tam, kde se nekrade

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00
Volby do zastupitelstev městských částí a především na magistrát našeho hlavního města, se blíží. Poznáme to snadno. Pražští politici ze všech politických stran začínají opět slibovat všechno možné i nemožné. Ano, jistě budete po volbách jezdit v MHD zdarma, jistě už se v Praze nebudou rozkrádat veřejné peníze, jistě z ulic zmizí žebrající bezdomovci, jistě už nebudou tahat za nitky různí kmotři a develotři, jistě se brzy svezete tolik potřebnou lanovkou z Barrandova do Nových Butovic.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Předseda a kandidát na primátora za stranu Domov David Štěpán | foto: Domov

Ruku na srdce. Vy těmto slibům opravdu ještě věříte? Vždyť podobná situace se v Praze, ale nejen tady, opakuje každé čtyři roky. Připomeňme si jen některá z volebních témat minulosti. V roce 2006 nám politici slibovali deset nových stanic metra, 450 kilometrů cyklostezek a 30 kilometrů nových tramvajových tratí. Cyklostezky a tratě pro tramvaje nikde, deset nových stanic metra je rovněž v nedohlednu. Máme být zklamaní nebo veselí z toho, že ke splnění těchto slibů nakonec nedošlo? To zase mohlo být „tunelů“…

Těžko lze věřit současnému primátorovi Prahy, rodáku z Olomouce, Tomáši Hudečkovi. Nechme stranou, že z peněz hlavního města, tedy z peněz nás všech, platí vlastní předvolební kampaň pod názvem „Víte, že…“. Plakáty s kampaní jsme mohli v létě vidět po celé Praze. Jenže poněkud jsme v této kampani postrádali slogan typu „Víte, že jsem ještě před rokem sliboval, že budu-li obviněn v kauze Opencard, tak rezignuji?“.

Přitom ještě před rokem Tomáš Hudeček v jednom ze svých rozhovorů řekl: „Mám pocit z minulých období a od primátorů, které jsem měl tu čest poznat, že sundání primátorského řetězu je velký osobní problém.“ Hudeček dále ve stejném rozhovoru tvrdil: „Pokud se obvinění prokáže a státní zástupce bude podávat návrh na obžalobu, tak jsem připraven ten den rezignovat“.

A co říká pan Hudeček dnes? „Sílící pochyby o vyšetřování a snaha definitivně vyřešit případ Opencard, mě po pečlivé úvaze dovedly k rozhodnutí pokračovat v mém úsilí a sílícímu tlaku nepodléhat.“ Co myslíte, lze věřit člověku, který v řádu několika měsíců zcela změní názor v tak zásadní věci, jako je trestní stíhání primátora?

O vaše hlasy se ale uchází i další zajímavé postavy. Bývalý primátor a v současné době také trestně stíhaný v kauze Opencard, Bohuslav Svoboda. Další kandidát na primátora, Jan Kasl, figuruje v kauze nevýhodné privatizace pražské vodovodní sítě. Jen za dobu posledních patnácti let zdražila voda v Praze o 300 %! Peníze, které za vodu platíme, ovšem nejdou na opravu věčně praskajícího a zastaralého potrubí, ale do soukromých kapes.

Politická strana Domov jako jediná naplnila smysl české ústavy a poskytla plně k dispozici místa na svých kandidátních listinách lidem, kteří mají skutečně zájem pro Prahu a pro Pražany pracovat. Místa na našich kandidátkách se losovala za dozoru notáře, a tak jsme jedinou stranou, která vysílá do voleb kandidátku reprezentovanou skutečnými obyvateli Prahy. Naším hlavním cílem je, aby občané měli co možná největší možnost nahlížet do práce politiků a podílet se na schvalování významných rozhodnutí.

Předseda a kandidát na primátora za stranu Domov David Štěpán

www.volimdomov.cz

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Nový Domov seniorů Říčany vítá první obyvatele

Nový Domov seniorů Říčany vítá první obyvatele.

Domov seniorů Říčany nabízí služby a péči seniorům, ale také osobám postiženým Alzheimerovou chorobou a stařeckou...

Osmý ročník největšího veletrhu konopí a léčivých bylin na světě - Cannafest

Osmý ročník největšího veletrhu konopí a léčivých bylin na světě - Cannafest.

Už se nám to blíží! V pátek 10. listopadu se po roce znovu otevřou brány veletrhu Cannafest. Letos se koná už osmý...

Sklepy na sídlištích se stávají terčem zlodějů. Jak na ně vyzrát?

Sklepy na sídlištích se stávají terčem zlodějů. Jak na ně vyzrát?

Přejete si zbavit se něčeho drahého? Uschovejte to do sklepa v panelovém domě! Sklepy na sídlištích se neustále stávají...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz