Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Domov je tam, kde se nekrade

Komerční sdělení   9:00aktualizováno  9:00
Volby do zastupitelstev městských částí a především na magistrát našeho hlavního města, se blíží. Poznáme to snadno. Pražští politici ze všech politických stran začínají opět slibovat všechno možné i nemožné. Ano, jistě budete po volbách jezdit v MHD zdarma, jistě už se v Praze nebudou rozkrádat veřejné peníze, jistě z ulic zmizí žebrající bezdomovci, jistě už nebudou tahat za nitky různí kmotři a develotři, jistě se brzy svezete tolik potřebnou lanovkou z Barrandova do Nových Butovic.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Předseda a kandidát na primátora za stranu Domov David Štěpán | foto: Domov

Ruku na srdce. Vy těmto slibům opravdu ještě věříte? Vždyť podobná situace se v Praze, ale nejen tady, opakuje každé čtyři roky. Připomeňme si jen některá z volebních témat minulosti. V roce 2006 nám politici slibovali deset nových stanic metra, 450 kilometrů cyklostezek a 30 kilometrů nových tramvajových tratí. Cyklostezky a tratě pro tramvaje nikde, deset nových stanic metra je rovněž v nedohlednu. Máme být zklamaní nebo veselí z toho, že ke splnění těchto slibů nakonec nedošlo? To zase mohlo být „tunelů“…

Těžko lze věřit současnému primátorovi Prahy, rodáku z Olomouce, Tomáši Hudečkovi. Nechme stranou, že z peněz hlavního města, tedy z peněz nás všech, platí vlastní předvolební kampaň pod názvem „Víte, že…“. Plakáty s kampaní jsme mohli v létě vidět po celé Praze. Jenže poněkud jsme v této kampani postrádali slogan typu „Víte, že jsem ještě před rokem sliboval, že budu-li obviněn v kauze Opencard, tak rezignuji?“.

Přitom ještě před rokem Tomáš Hudeček v jednom ze svých rozhovorů řekl: „Mám pocit z minulých období a od primátorů, které jsem měl tu čest poznat, že sundání primátorského řetězu je velký osobní problém.“ Hudeček dále ve stejném rozhovoru tvrdil: „Pokud se obvinění prokáže a státní zástupce bude podávat návrh na obžalobu, tak jsem připraven ten den rezignovat“.

A co říká pan Hudeček dnes? „Sílící pochyby o vyšetřování a snaha definitivně vyřešit případ Opencard, mě po pečlivé úvaze dovedly k rozhodnutí pokračovat v mém úsilí a sílícímu tlaku nepodléhat.“ Co myslíte, lze věřit člověku, který v řádu několika měsíců zcela změní názor v tak zásadní věci, jako je trestní stíhání primátora?

O vaše hlasy se ale uchází i další zajímavé postavy. Bývalý primátor a v současné době také trestně stíhaný v kauze Opencard, Bohuslav Svoboda. Další kandidát na primátora, Jan Kasl, figuruje v kauze nevýhodné privatizace pražské vodovodní sítě. Jen za dobu posledních patnácti let zdražila voda v Praze o 300 %! Peníze, které za vodu platíme, ovšem nejdou na opravu věčně praskajícího a zastaralého potrubí, ale do soukromých kapes.

Politická strana Domov jako jediná naplnila smysl české ústavy a poskytla plně k dispozici místa na svých kandidátních listinách lidem, kteří mají skutečně zájem pro Prahu a pro Pražany pracovat. Místa na našich kandidátkách se losovala za dozoru notáře, a tak jsme jedinou stranou, která vysílá do voleb kandidátku reprezentovanou skutečnými obyvateli Prahy. Naším hlavním cílem je, aby občané měli co možná největší možnost nahlížet do práce politiků a podílet se na schvalování významných rozhodnutí.

Předseda a kandidát na primátora za stranu Domov David Štěpán

www.volimdomov.cz

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby.

Žaluzie, rolety a další stínicí prvky vám zajistí příjemnou teplotu v interiéru a podle zvoleného typu i další...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz