Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Domácí šicí a vyšívací stroje Brother jsou zárukou kvality

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Šicí technika Brother, distributor domácích šicích strojů do Česka, je na trhu již od roku 1991. Zajišťuje prodej, náhradní díly a servis na všechny typy domácích šicích strojů Brother.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Domácí šicí a vyšívací stroje | foto: Brother s.r.o.

Domácí šicí a vyšívací stroje japonské firmy Brother patří ke světové špičce. Základem  úspěchu je vlastní vývoj, široký sortiment  mechanických a elektronických strojů Brother, spolehlivost a moderní design. Šicí stroje Brother jsou určeny jak pro začátečníky tak i pro velmi pokročilé.

Jednoduchá obsluha a spolehlivost

Z mechanických šicích strojů je velmi zajímavá nová řada Brother BQ a BN. Tyto stroje jsou robustní, mají celokovovou vnitřní konstrukci, horizontální chapač a i nejjednodušší BQ 1700 mají LED osvětlení.

Šicí a vyšívací stroje

Velmi oblíbená je řada elektronických šicích strojů Brother  Innov-is (NV) jak pro běžné šití tak i patchwork a quilting. Zejména šicí stroje Brother NV 15, NV 35 a NV 55 s jednoduchou obsluhou, perfektním šití knoflíkových dírek na jeden krok, automatickým zapošíváním na začátku a konci šití, polohováním jehly, LED osvětlením a automatickým navlékačem nitě jsou nejprodávanějším artiklem.

Navíc šicí stroje Brother NV 350 a NV 550 s automatickým odstřihem nitě a kolenní pákou pro zvedání patky a tvorbou i vlastních stehů jsou vhodné pro patchwork a quilting. Tyto stroje jsou uvedeny na www.brother-czech.cz.

Také vyšívací stroje Brother jsou velmi úspěšným segmentem. Nový šicí a vyšívací stroj NV 955 je vhodný pro profesionální šití s řadou stehů, automatickým odstřihem nitě a řadou dalšímch funkcí. Jednoduchou přestavbou lze proměnit šicí stroj Brother NV 955 ve vyšívací stroj s vyšívacím polem 100 x 100 mm. Pomocí vyšívacího software je možné vytvořit vlastní výšivky třeba na dětské oděvy, polštářky a podobně. Záleží pouze na fantazii.

Šicí stroje

Pro náročnější jsou v nabídce vyšívací stroje NV 750E, NV 2200 nebo NV 5000. Rozdíl je ve velikosti vyšívacího pole a komfortu pro obsluhu. Nová super řada šicích a vyšívacích strojů Brother  V3, V5, V7 s ramenem dlouhým 285 mm, barevným LED dotykovým displejem nové generace a neskutečnou výbavou jsou bombou na světovém trhu. Firma Šicí technika Brother s.r.o. v Prostějově má tyto stroje k dispozici pro předvedení.

Desetijehlový vyšívací automat PR 1000e s možností i vyšívání čepic 360 x 60 mm směle konkuruje i drahým profesionálním vícejehlovým automatům jiných značek. Vyšívací software PE DESIGN NEXT umožňuje propojit i čtyři automatické vyšívací stroje na jeden počítač a na každém z nich vyšívat buď stejné nebo různé výšivky.

Stále více žádané šicí a vyšívací stroje Brother

Japonská firma Brother si neustále udržuje vedoucí pozici na světovém trhu. Neustálým vývojem, modernizací stávajících strojů a širokým sortimentem bude určitě patřit i v budoucnosti k výrobcům, o jejichž šicí a vyšívací stroje bude ten největší zájem.

Logo

Šicí a vyšívací stroje Brother stroje naleznete na www.brother-czech.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz