Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Domácí mazlíček i jeho páníček může svůj sen změnit ve skutečnost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Díky společnosti ELEKTROSEN pořídíte kvalitní krmiva, pamlsky a případně nejrůznější chovatelské potřeby, které ocení váš domácí mazlíček, za rozumné ceny kdykoliv. A navíc komfortně z pohodlí svého domova.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ZooSen - Vše pro Vaše mazlíčky | foto: ZooSen

Polly. Fenka velšského teriéra. Domácí mazlíček, miláček rodiny a můra. Doslova a dopísmene. Několikrát za den můruje, což představuje její přešlapávání a významné pohledy a ukazování čumákem ke spíži, kde ví, že jsou její oblíbené pamlsky. A můra pro všechny členy rodiny. Kdo by odolal psímu pohledu a vrtění ocasem?! A tak krmivo a pamlsky mizí, než bys řekl švec.

Trampoty při shánění pamlsku

A jako na potvoru to vychází na mě. Domácí mazlíček, kterému říkáme Polča, žebrá, já neodolám, naučeným pohybem hmátnu do krabice - a nic. Oblíbené kuřecí křupavé sušenky došly. Zbytečné vysvětlování. Polly buď dělá, že nerozumí nebo spíš nechce rozumět. A tak na seznam nákupu honem připisuji příslušnou položku a vyrážím.

dog Chow

Leč ouha! Pominu těch 20 kilometrů do nejbližšího pet shopu s jakžtakž slušným sortimentem zboží. Průšvih se na mě valí v obchůdku, kde mi majitel oznamuje, že pochoutka, kterou náš domácí mazlíček skutečně miluje, je vyprodaná. Zboží objednává. Tuhle zprávu nepřebije ani jeho vstřícnost a úsměv.

Při představě psích očí se s nadějí pídím po náhradě. Sice vím svoje o mlsnosti svého miláčka a mnohokrát odzkoušených druhů... Samozřejmě že sice naděje umírá poslední, leč definitivně, když doma marně zkouším Polču oblbnout jiným druhem dobroty.

ZooSen je super řešení. Váš domácí mazlíček bude nadšený

Utěšuji se, že nejsem sama, kdo podobnou situaci zažívá, ať už se svým pejskem, kočičkou či jiným mazlíčkem. Zajásala jsem, když jsem objevila internetový obchod ZooSen, který provozuje společnost ELEKTROSEN, se širokou a přehledně seřazenou nabídkou krmiv, pamlsků a potravinových doplňků pro zvířata. Ráda se o informaci podělím.

Purina

Nákup na ZooSen má hned několik výhod. Odpadá (leckdy marná) cesta do pet shopu. V internetovém obchodě ZooSen si vyberete a objednáte zboží klidně večer u svého počítače a zboží vám doručí až do domu. Navíc tu najdete bohatý výběr superprémiových a prémiových krmiv za příznivé ceny.

 A co je pro mě úplně top? Krmiva značky Kronch a H-Allergen HA+, ano ty křupavé granule, které můj domácí mazlíček  Polly miluje a nepochybuji o tom, že i váš pejsek tu seženete kdykoliv a v různě velkém balení. Nevěříte? Stačí se přesvědčit a zadat si do vyhledávače internetovou adresu www.zoosen.cz.

A uvěříte. Stejně jako "kočičí" kamarádka, která cílí na Purinu Pro Plan a Cat Chow.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Postavte dřevěný plot s brankou

Postavte dřevěný plot s brankou

Plot nejen chrání majetek a soukromí. Má také dekorativní funkci, dotváří vzhled domu a zahrady. Chcete-li se pustit do...

Aukční víkend Aurea Numismatika nabídne mince i vyznamenání

Aukční víkend Aurea Numismatika nabídne mince i vyznamenání.

Aurea Numismatika Praha pořádá svůj další aukční víkend již 20. května 2017. Nabídka je prezentována ve čtyřech...

Položte plovoucí podlahu

Položte plovoucí podlahu

K položení laminátové podlahy nepotřebujete lepidlo, šrouby ani hřebíky. Pokládka je tedy otázkou jen několika hodin....

Najdete na iDNES.cz