Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Domácí lázeňská péče vám dodá potřebnou vzpruhu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Moderní doba na nás klade vysoké nároky a chceme-li v nich obstát, musíme pravidelně dobíjet baterky. Sportem, pobytem v přírodě, chozením na masáže, relaxací nebo kvalitní lázeňskou péčí. Nemáte na návštěvu lázní čas? Ideální alternativou je domácí lázeňská péče.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Domácí lázeňská péče vám dodá potřebnou vzpruhu | foto: RosenPharma a.s.

Každý, kdo je pravidelně vystavován stresující zátěži a vyčerpávajícímu pracovnímu tempu, potvrdí, že s možností vypnout a nerušeně relaxovat se každý stres snáší mnohem lépe. Příkladem by nám mohly být země, kde neodmyslitelně patří k pravidelné hygieně těla i duše třeba masáže, sauna nebo koupel v termálních pramenech.

Domácí lázeňská péče vás uvolní po náročném dni

Masáže i sauna se i u nás celkem zabydlely, ale lázeňská péče má stále jakýsi punc zbytečného luxusu. S balneologickým rašelinovým koncentrátem Rosen SPA 5 + 1 od české farmaceutické společnosti RosenPharma si ale můžeme dopřávat velice kvalitní lázeňskou péči v pohodlí svého domova kdykoli jen máme chuť a potřebu.

Přípravek Rosen SPA obsahuje PELOIX® - čirý extrakt z rašeliny, která se vyznačuje vysokým podílem minerálních a organických látek a blahodárným účinkem na náš organizmus. Vědci dokázali, že rašelinné látky vstřebává naše tělo mnohem ochotněji a dokonce 16x efektivněji než látky syntetické.

Rosen SPA 5 + 1: víc než jen koupel

Rosen SPA se dá použít jako účinná úlevná koupel sloužící k relaxaci, zmírnění stresu a načerpání nových sil. Její účinky však sahají mnohem dál. Pomáhá při léčbě onemocnění pohybového aparátu, nervové soustavy, reprodukčních orgánů, při léčbě chronických civilizačních potíží, při rekonvalescenci a poúrazové rehabilitaci, používá se také při detoxikaci těla, k uvolnění těla po sportu, má příznivé a zklidňující účinky na pokožku a dokonce zpomaluje stárnutí pleti.

Rosen SPA 5 + 1 se používá do koupele, do vířivek i k teplým lokálním zábalům. Součástí jednoho balení je 5 lahviček Rosen SPA hnědá s patentovaným rašelinovým extraktem a jedna lahvička samoemulgačních SEO® olejů, které zlepšují vstřebávání účinných látek rašeliny a zvláčňují pleť. Po koupeli není třeba používat tělovou kosmetiku.

Rosen SPA 5 + 1: když chcete své blízké poslat do lázní

Domácí rašelinové koupele Rosen SPA 5 + 1 jsou nejen skvělým relaxačním prostředkem, ale také nápaditým a vítaným dárkem. Ne každý má na to, aby své blízké poslal do lázní, tak proč to neudělat jinak a neposlat lázeňskou péči za svými blízkými?

Malé lahvičky s hnědou rašelinou mají ještě jednu velkou výhodu: jsou skladné a lehoučké, takže se klidně dají vzít s sebou na dovolenou. V hotelové vaně pak z obyčejného rekreačního pobytu vykouzlí dokonalý rekreační lázeňský pobyt.

Dobití baterek našeho organizmu nemusí být nutně drahé a časově náročné. S Rosen SPA 5 + 1 od společnosti RosenPharma se jedná o dobíjení snadné, příjemné, veskrze léčivé a hlavně cenově více než příznivé. Domácí lázeňská péče může začít!

Kompletní informace o domácí lázeňské péči Rosen SPA najdete na www.domacikoupel.cz, produktovou stránku společnosti RosenPharma a.s. pak na adrese www.rosenpharma.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Česko má zázemí i vizi, říká manažer agentury ESA

Frank Salzgeber, šéf programu technologických transferů Evropské kosmické...

České republice se vyplatilo, že pojímá vyvíjení a využívání kosmických technologií byznysově, nikoli čistě vědecky

Kremace zvířat aneb důstojný odchod člena rodiny

Krematorium zvířat Brno

Když pánové Bezděk a Foltýn v roce 2003 zakládali první krematorium zvířat v České republice, nebylo mnoho lidí, kteří...

Objevujete? Objevte Baskicko!

Objevujete? Objevte Baskicko!

Baskicko je zemí skvělých kuchařů, horalů, rybářů a v poslední době také turistů. Máte-li plné zuby konvenčních...

Najdete na iDNES.cz