Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Domácí lázeňská péče vám dodá potřebnou vzpruhu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Moderní doba na nás klade vysoké nároky a chceme-li v nich obstát, musíme pravidelně dobíjet baterky. Sportem, pobytem v přírodě, chozením na masáže, relaxací nebo kvalitní lázeňskou péčí. Nemáte na návštěvu lázní čas? Ideální alternativou je domácí lázeňská péče.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Domácí lázeňská péče vám dodá potřebnou vzpruhu | foto: RosenPharma a.s.

Každý, kdo je pravidelně vystavován stresující zátěži a vyčerpávajícímu pracovnímu tempu, potvrdí, že s možností vypnout a nerušeně relaxovat se každý stres snáší mnohem lépe. Příkladem by nám mohly být země, kde neodmyslitelně patří k pravidelné hygieně těla i duše třeba masáže, sauna nebo koupel v termálních pramenech.

Domácí lázeňská péče vás uvolní po náročném dni

Masáže i sauna se i u nás celkem zabydlely, ale lázeňská péče má stále jakýsi punc zbytečného luxusu. S balneologickým rašelinovým koncentrátem Rosen SPA 5 + 1 od české farmaceutické společnosti RosenPharma si ale můžeme dopřávat velice kvalitní lázeňskou péči v pohodlí svého domova kdykoli jen máme chuť a potřebu.

Přípravek Rosen SPA obsahuje PELOIX® - čirý extrakt z rašeliny, která se vyznačuje vysokým podílem minerálních a organických látek a blahodárným účinkem na náš organizmus. Vědci dokázali, že rašelinné látky vstřebává naše tělo mnohem ochotněji a dokonce 16x efektivněji než látky syntetické.

Rosen SPA 5 + 1: víc než jen koupel

Rosen SPA se dá použít jako účinná úlevná koupel sloužící k relaxaci, zmírnění stresu a načerpání nových sil. Její účinky však sahají mnohem dál. Pomáhá při léčbě onemocnění pohybového aparátu, nervové soustavy, reprodukčních orgánů, při léčbě chronických civilizačních potíží, při rekonvalescenci a poúrazové rehabilitaci, používá se také při detoxikaci těla, k uvolnění těla po sportu, má příznivé a zklidňující účinky na pokožku a dokonce zpomaluje stárnutí pleti.

Rosen SPA 5 + 1 se používá do koupele, do vířivek i k teplým lokálním zábalům. Součástí jednoho balení je 5 lahviček Rosen SPA hnědá s patentovaným rašelinovým extraktem a jedna lahvička samoemulgačních SEO® olejů, které zlepšují vstřebávání účinných látek rašeliny a zvláčňují pleť. Po koupeli není třeba používat tělovou kosmetiku.

Rosen SPA 5 + 1: když chcete své blízké poslat do lázní

Domácí rašelinové koupele Rosen SPA 5 + 1 jsou nejen skvělým relaxačním prostředkem, ale také nápaditým a vítaným dárkem. Ne každý má na to, aby své blízké poslal do lázní, tak proč to neudělat jinak a neposlat lázeňskou péči za svými blízkými?

Malé lahvičky s hnědou rašelinou mají ještě jednu velkou výhodu: jsou skladné a lehoučké, takže se klidně dají vzít s sebou na dovolenou. V hotelové vaně pak z obyčejného rekreačního pobytu vykouzlí dokonalý rekreační lázeňský pobyt.

Dobití baterek našeho organizmu nemusí být nutně drahé a časově náročné. S Rosen SPA 5 + 1 od společnosti RosenPharma se jedná o dobíjení snadné, příjemné, veskrze léčivé a hlavně cenově více než příznivé. Domácí lázeňská péče může začít!

Kompletní informace o domácí lázeňské péči Rosen SPA najdete na www.domacikoupel.cz, produktovou stránku společnosti RosenPharma a.s. pak na adrese www.rosenpharma.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Tři důvody proč vyzkoušet letní drink Cointreau Fizz [kuantró fiz]

Chystáte zahradní party pro přátelé nebo jste milovníky letních zahrádek? Právě pro tyto příležitosti je ideální lehký...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Jednoroční dálkové programy Master of Business Administration, ve zkratce MBA, stále získávají na popularitě. Zaměřují...

Najdete na iDNES.cz