Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Domácí lázeňská péče vám dodá potřebnou vzpruhu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Moderní doba na nás klade vysoké nároky a chceme-li v nich obstát, musíme pravidelně dobíjet baterky. Sportem, pobytem v přírodě, chozením na masáže, relaxací nebo kvalitní lázeňskou péčí. Nemáte na návštěvu lázní čas? Ideální alternativou je domácí lázeňská péče.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Domácí lázeňská péče vám dodá potřebnou vzpruhu | foto: RosenPharma a.s.

Každý, kdo je pravidelně vystavován stresující zátěži a vyčerpávajícímu pracovnímu tempu, potvrdí, že s možností vypnout a nerušeně relaxovat se každý stres snáší mnohem lépe. Příkladem by nám mohly být země, kde neodmyslitelně patří k pravidelné hygieně těla i duše třeba masáže, sauna nebo koupel v termálních pramenech.

Domácí lázeňská péče vás uvolní po náročném dni

Masáže i sauna se i u nás celkem zabydlely, ale lázeňská péče má stále jakýsi punc zbytečného luxusu. S balneologickým rašelinovým koncentrátem Rosen SPA 5 + 1 od české farmaceutické společnosti RosenPharma si ale můžeme dopřávat velice kvalitní lázeňskou péči v pohodlí svého domova kdykoli jen máme chuť a potřebu.

Přípravek Rosen SPA obsahuje PELOIX® - čirý extrakt z rašeliny, která se vyznačuje vysokým podílem minerálních a organických látek a blahodárným účinkem na náš organizmus. Vědci dokázali, že rašelinné látky vstřebává naše tělo mnohem ochotněji a dokonce 16x efektivněji než látky syntetické.

Rosen SPA 5 + 1: víc než jen koupel

Rosen SPA se dá použít jako účinná úlevná koupel sloužící k relaxaci, zmírnění stresu a načerpání nových sil. Její účinky však sahají mnohem dál. Pomáhá při léčbě onemocnění pohybového aparátu, nervové soustavy, reprodukčních orgánů, při léčbě chronických civilizačních potíží, při rekonvalescenci a poúrazové rehabilitaci, používá se také při detoxikaci těla, k uvolnění těla po sportu, má příznivé a zklidňující účinky na pokožku a dokonce zpomaluje stárnutí pleti.

Rosen SPA 5 + 1 se používá do koupele, do vířivek i k teplým lokálním zábalům. Součástí jednoho balení je 5 lahviček Rosen SPA hnědá s patentovaným rašelinovým extraktem a jedna lahvička samoemulgačních SEO® olejů, které zlepšují vstřebávání účinných látek rašeliny a zvláčňují pleť. Po koupeli není třeba používat tělovou kosmetiku.

Rosen SPA 5 + 1: když chcete své blízké poslat do lázní

Domácí rašelinové koupele Rosen SPA 5 + 1 jsou nejen skvělým relaxačním prostředkem, ale také nápaditým a vítaným dárkem. Ne každý má na to, aby své blízké poslal do lázní, tak proč to neudělat jinak a neposlat lázeňskou péči za svými blízkými?

Malé lahvičky s hnědou rašelinou mají ještě jednu velkou výhodu: jsou skladné a lehoučké, takže se klidně dají vzít s sebou na dovolenou. V hotelové vaně pak z obyčejného rekreačního pobytu vykouzlí dokonalý rekreační lázeňský pobyt.

Dobití baterek našeho organizmu nemusí být nutně drahé a časově náročné. S Rosen SPA 5 + 1 od společnosti RosenPharma se jedná o dobíjení snadné, příjemné, veskrze léčivé a hlavně cenově více než příznivé. Domácí lázeňská péče může začít!

Kompletní informace o domácí lázeňské péči Rosen SPA najdete na www.domacikoupel.cz, produktovou stránku společnosti RosenPharma a.s. pak na adrese www.rosenpharma.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz