Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dokonalá chuť, vůně, kvalita. To je Káva Praha, ochutnejte i vy

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma Káva Praha je oficiálním prodejcem světových značek kávy a kávovarů. Namátkou: kávy Lavazza, Illy, Davidoff, Vergnano či kávovarů De Longhi, Jura. Nakupovat můžete v kamenném obchodě i na e-shopu www.kava-praha.cz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

www.kava-praha.cz | foto: KÁVA PRAHA

Pošmourné podzimní počasí. Jdete po ulici a nálada vás rozhodně nenese do výšin pohody. A v tom ucítíte závan příjemné vůně. Ve zlomku vteřiny je vám jasné - káva! Chuťové buňky napovídají - jen se někde na kávu stav, určitě ti bude lépe. A mají pravdu. Teď už jen nešlápnout vedle.

Naladěni na lahodný šálek kávy s vyváženou chutí a vůní dostanete hnědou tekutinu vašim představám na hony vzdálenou. Kdo by takovou zkušenost chtěl opakovat?

Kvalitní káva světových značek

A proto vsaďte na jistotu. Tou je kvalitní káva světových značek od firmy Káva Praha. Lavazza, Bristot, Mövenpick, Dallmayr, Santo Domingo, Illy, Tchibo, Davidoff, Vergnano, Eduscho. Pokud jste ještě všechny značky neochutnali, tím lépe. Budete moci začít sbírat chuťové zážitky, porovnávat a vybrat si ty svoje top.

prodejna I

V obchodě firmy Káva Praha v Korunní ulici 87 na Praze 3 můžete všechny nabízené značky ochutnat. Každé úterý a čtvrtek, kdy je prodloužená otvírací doba od 9.00 do 19.00, se tu můžete vypravit do světa kvalitní kávy. Stačí si objednat, zavřít oči a užít si dokonalé propojení vůně a chuti, které je výsledkem výběru surovin a péče o výrobní proces. Labužníci po prvním uspokojení chuťových buněk chtějí vědět víc. I na to jsou tu připraveni. Informace jako na dlani.

Seznamte se: káva Vergnano

Tak například u nás z méně známých - káva Vergnano, s tradicí již od roku 1882. Oblibu této kávy ve světě dokresluje skutečnost, že tváří kávy Vergnano se stal herec Dustin Hoffman.

prodejna II

Rodina Vergnano vybírá a nakupuje nejlepší odrůdy kávy přímo v produkčních oblastech jako Kostarika, Guatemala, Nikaragua, Brazílie, Santo Domingo a Indie. Pražení, které je nejcitlivější fází při zpracování kávy, se provádí pomalou metodou, s cykly trvající od 18 do 20 minut, aby se získal přesný stupeň pražení, který je zodpovědný za chuť a aroma zrnek. Ta jsou vybrána jedno po druhém, pomocí optických čteček tak, aby bylo zaručeno, že zůstanou nedotčena a tato káva bude moci dosáhnout těch nejvyšších kvalit.

Výsledek? Vysoká kvalita kávy s nezaměnitelnou chutí a aromem.

Zážitek z kvalitní kávy násobí kvalitní kávovar

Zájemci se ve firmě Káva Praha mohou dozvědět nejenom podrobnosti o jednotlivých značkách, ale i o tom, jak znásobit kvalitu kávy její přípravou.
Káva Praha je výhradním distributorem některých špičkových značek kávovarů.

De Longhi a Jura patří mezi ně. Společné s ostatními z nabídky mají jedno - jednoduše s nimi dosáhnete kvalitního šálku kávy. A navíc každého potěší příznivá cena. A to některé typy kávovarů jsou k mání za akční slevy. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

Říkáte si: všechno paráda, ale do Prahy to mám trochu z ruky. Nezoufejte! Káva Praha je nejenom kamenný obchod, ale zároveň e-shop. Na firemních stránkách www.kava-praha.cz najdete kompletní nabídku všech druhů káv i kávovarů s detailním popisem a cenou. Protože firma Káva Praha dováží kávu přímo od výrobců, nabízí pro zákazníky jedny z nejpříznivějších cen.

Vaší pozornosti neujdou ani zmiňované akční slevy na kávy a kávovary. A v neposlední řadě zajímavá dárková balení káv. Vánoce se blíží...

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Najdete na iDNES.cz