Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


RON Klient: docházka terénních pracovníků pod kontrolou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost RON Software rozšířila produkt Docházka o modul RON Klient. Ten je určen pro společnosti, které zaměstnávají terénní pracovníky a chtějí snadno a s nízkými pořizovacími náklady evidovat jejich docházku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Docházka terénních pracovníků pod kontrolou | foto: RON Software spol. s r.o

RON Klient najde uplatnění také ve firmách, které chtějí zaměstnancům poskytnout informace o jejich docházce přímo na vlastních mobilních telefonech. Zaměstnanci si tak mohou přes mobil evidovat např. začátek práce, příjezd k zákazníkovi, odjezd od zákazníka nebo příjezd na centrálu. 

Každý záznam obsahuje GPS souřadnici, čímž je umožněna kontrola místa, kde byl záznam pořízen. Vedení společnosti takto získá informaci, zda je anebo byl zaměstnanec včas u zákazníka.

Užitečné funkce mobilního klienta

Docházka terénních pracovníků pod kontrolou

Docházka terénních pracovníků pod kontrolou

Mezi funkce mobilního klienta patří evidence docházky na mobilním telefonu, plánování dovolené a jiných absencí, prohlížení docházky, monitorování a zobrazování firemních kontaktů.

Funkce evidence docházky umožňuje vložení začátku i konce práce a přerušení pracovní doby, například z důvodu návštěvy lékaře či přestávky. Zároveň je také přidána k uloženému záznamu GPS souřadnice, odkud byl záznam do docházky proveden.

Plánování dovolené a jiných absencí vám umožní přidat do systému požadavek na dovolenou a zobrazí také, zda byla schválena.

Díky další funkci mobilního klienta, prohlížení docházky, získáte přehled výsledků docházky na denní a měsíční úrovni a můžete tak přehledně kontrolovat odpracované hodiny, přesčasy i absence.

Funkce monitorování zobrazí přítomnost zaměstnanců, funkce firemní kontakty vám poskytne seznam zaměstnanců s telefonním číslem a e-mailem. Pouhým proklikem můžete zvolenému zaměstnanci zatelefonovat nebo mu odeslat e-mail.

Aplikace RON Klient volně ke stažení na Google Play

Aplikace RON Klient je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android, je možné ji stáhnout na Google Play. Uživatelé, kteří chtějí aplikaci v mobilu používat, si ji tak mohou zdarma nainstalovat.

V případě aktivního datového připojení pracuje on-line, v opačném případě se data v telefonu uchovávají a při obnovení datového připojení se odešlou na server. Pro používání modulu bude potřeba jej mít v docházkovém systému aktivován.

RON Software spol. s r.o. byla založena v roce 1992 s cílem vyvíjet aplikační ekonomický software. V současné době tvoří softwarové portfolio firmy produkty zaměřené na oblast řízení lidských zdrojů: MZDY, PERSONALISTIKA, DOCHÁZKA, PŘÍSTUPY, JÍDELNA, SKLAD, ZAKÁZKY a MAJETEK.

Společnost RON Software vyvíjí vlastní hardwarové komponenty docházkového, přístupového a stravovacího systému a provádí outsourcing mezd. Více informací o společnosti RON Software a aplikaci RON Klient najdete na www.ron.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz