Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


RON Klient: docházka terénních pracovníků pod kontrolou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost RON Software rozšířila produkt Docházka o modul RON Klient. Ten je určen pro společnosti, které zaměstnávají terénní pracovníky a chtějí snadno a s nízkými pořizovacími náklady evidovat jejich docházku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Docházka terénních pracovníků pod kontrolou | foto: RON Software spol. s r.o

RON Klient najde uplatnění také ve firmách, které chtějí zaměstnancům poskytnout informace o jejich docházce přímo na vlastních mobilních telefonech. Zaměstnanci si tak mohou přes mobil evidovat např. začátek práce, příjezd k zákazníkovi, odjezd od zákazníka nebo příjezd na centrálu. 

Každý záznam obsahuje GPS souřadnici, čímž je umožněna kontrola místa, kde byl záznam pořízen. Vedení společnosti takto získá informaci, zda je anebo byl zaměstnanec včas u zákazníka.

Užitečné funkce mobilního klienta

Docházka terénních pracovníků pod kontrolou

Docházka terénních pracovníků pod kontrolou

Mezi funkce mobilního klienta patří evidence docházky na mobilním telefonu, plánování dovolené a jiných absencí, prohlížení docházky, monitorování a zobrazování firemních kontaktů.

Funkce evidence docházky umožňuje vložení začátku i konce práce a přerušení pracovní doby, například z důvodu návštěvy lékaře či přestávky. Zároveň je také přidána k uloženému záznamu GPS souřadnice, odkud byl záznam do docházky proveden.

Plánování dovolené a jiných absencí vám umožní přidat do systému požadavek na dovolenou a zobrazí také, zda byla schválena.

Díky další funkci mobilního klienta, prohlížení docházky, získáte přehled výsledků docházky na denní a měsíční úrovni a můžete tak přehledně kontrolovat odpracované hodiny, přesčasy i absence.

Funkce monitorování zobrazí přítomnost zaměstnanců, funkce firemní kontakty vám poskytne seznam zaměstnanců s telefonním číslem a e-mailem. Pouhým proklikem můžete zvolenému zaměstnanci zatelefonovat nebo mu odeslat e-mail.

Aplikace RON Klient volně ke stažení na Google Play

Aplikace RON Klient je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android, je možné ji stáhnout na Google Play. Uživatelé, kteří chtějí aplikaci v mobilu používat, si ji tak mohou zdarma nainstalovat.

V případě aktivního datového připojení pracuje on-line, v opačném případě se data v telefonu uchovávají a při obnovení datového připojení se odešlou na server. Pro používání modulu bude potřeba jej mít v docházkovém systému aktivován.

RON Software spol. s r.o. byla založena v roce 1992 s cílem vyvíjet aplikační ekonomický software. V současné době tvoří softwarové portfolio firmy produkty zaměřené na oblast řízení lidských zdrojů: MZDY, PERSONALISTIKA, DOCHÁZKA, PŘÍSTUPY, JÍDELNA, SKLAD, ZAKÁZKY a MAJETEK.

Společnost RON Software vyvíjí vlastní hardwarové komponenty docházkového, přístupového a stravovacího systému a provádí outsourcing mezd. Více informací o společnosti RON Software a aplikaci RON Klient najdete na www.ron.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Další z rubriky

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nastala nová éra datového centra Coolhousing

Nastala nová éra datového centra Coolhousing.

Datové centrum Coolhousing otevírá po půl roce optimalizování infrastruktury novou éru služeb! Těšit se můžete nejen na...

Mobilní appka roku? Smart Banka od MONETA Money Bank

Mobilní appka roku? Smart Banka od MONETA Money Bank

Pokročilá aplikace pro mobilní telefony Smart Banka se stala absolutním vítězem soutěže Mobilní aplikace roku 2017, kde...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.