Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dobrý finanční partner zajistí nejen leasing, ale i výhodné pojištění

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Uvažujete-li o pořízení nových strojů, zařízení nebo dopravních prostředků, tak s největší pravděpodobností je před vámi řada klíčových rozhodnutí. Jedním z nich je i výběr spolehlivého finančního partnera, který vám nabídne vhodný finanční produkt, zajímavé podmínky splácení nebo možnost přizpůsobit splátkový kalendář vašim požadavkům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dobrý finanční partner vám zajistí nejen leasing, ale i výhodné pojištění | foto: SG Equipment Finance

Novou investici je ale nutné i dobře pojistit, abyste eliminovali možná rizika na minimum a ušetřili si spoustu zbytečných starostí navíc. Na výhody pojištění přímo u finančního partnera jsme se zeptali Pavla Bučka, obchodního ředitele společnosti SG Equipment Finance (SGEF), která patří mezi zkušené poradce nejen v oblasti samotného financování.

Co dokážete svým klientům nabídnout v oblasti pojištění vámi financovaných investic oproti standardním službám pojišťovacích ústavů?
Pojištění představuje důležitou doplňkovou službu našich finančních produktů. Již od založení naší společnosti v roce 1996 spolupracujeme s klíčovými pojistiteli v České republice i na Slovensku.

Díky sjednaným rámcovým smlouvám můžeme zajistit maximální možný rozsah služeb a poradenství v oblasti pojištění včetně akčních nabídek s příjemnými slevami. U všech produktů nabízíme All Risk pojištění, pojištění dopravy či montáže. Usilujeme o to, aby naši klienti byli maximálně chráněni před možnými riziky, které se mohou vyskytnout.

Jaké jsou tedy hlavní výhody pojištění předmětu u SGEF?
Přínosem pro naše klienty je především jednoduchá administrativa. Není nutné sjednávat separátní pojistnou smlouvu nebo komunikovat s pojišťovnou. O vše se postaráme v rámci financování konkrétního předmětu.

Pojištění je zahrnuto do splátek leasingu či úvěru a klient platí pevnou cenu po celou dobu trvání smlouvy a to bez ohledu na vzniklé pojistné události. Pokud se klient rozhodne financovaný předmět pojistit individuálně, výše pojistného se může měnit každý rok. Zejména v případě špatného škodního průběhu může být navýšení poměrně výrazné.

Připravujeme také různé akce s výraznou slevou, například na připojištění skel, nízkou spoluúčast v případě odcizení předmětu nebo v rámci havarijního pojištění pojistné plnění při totální škodě do tří měsíců z pořizovací ceny.

Rozsah vašich finančních produktů není omezen pouze na leasing. Dokážete poradit s výběrem vhodného způsobu financování?
V portfoliu našich produktů jsou jak různé formy leasingu, tak i nabídka úvěru či splátkového prodeje. Naši klienti preferují úvěr zejména v případech, kdy chtějí využít dotačních programů pro podporu investic. Důležitý je pro nás individuální přístup. Pro kalkulace splátek proto nevyužíváme žádné "standardní tabulky", každá nabídka je připravena dle specifických potřeb a požadavků klienta.

Naši specialisté ve všech regionech České republiky i na Slovensku poradí s výběrem optimální formy financování i pojištění předmětu. Samozřejmostí jsou splátky v českých korunách i v eurech, fixní splátky i floating (přizpůsobují se vývoji úrokových sazeb na finančních trzích). Nabízíme rovněž  možnost sezónních splátek, které využívají například klienti v zemědělství.

Nakolik jsou vaše služby přístupné i malým společnostem a živnostníkům?
Domnívat se, že jsme finanční partner jen pro velké korporace, by bylo mylné. Celkem 50 % našich klientů patří mezi malé a střední podniky. Od roku 2005 spolupracujeme s Evropskou investiční bankou (EIB) v oblasti podpory malého a středního podnikání.

Jen za poslední dva roky jsme ze zdrojů EIB  financovali projekty za více než 2,5 miliardy korun. Právě uvádíme další program nabízející zvýhodněné financování pro firmy v tomto segmentu. Věříme, že tento program bude stejně úspěšný jako ty předcházející.

Více informací najdete najdete na www.sgef.cz.

Společnost SG Equipment Finance

Jedna z předních leasingových společností na českém trhu.

Specializuje se na vybrané průmyslové obory a služby. Nabízí financování zejména pro investice do:

  • polygrafických, obráběcích, výrobních a stavebních strojů
  • zemědělské i lesnické techniky
  • prostředků pro hromadnou přepravu zboží a osob
  • high-tech (software, hardware, kancelářská technika, medicínské přístroje).

Má dlouholeté zkušenosti se strukturovaným financováním speciálních projektů, letecké techniky a nemovitostí.
www.sgef.cz

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní.

I když automobilky nabízejí stále více různých atraktivních barev, zákazníci u nových automobilů nadále nejraději volí...

Další z rubriky

Češi objevili výhody dividendových fondů

Češi objevili výhody dividendových fondů.

Česká povaha velí k opatrnosti. Proto také domácím investorům trvalo řadu let, než se začali výrazněji poohlížet po...

Češi fandí místním podnikatelům. Investovali do nich už stovky milionů

O speciální pivo, skladované v sudech po whisky, je zájem i v Japonsku, kam...

Za peníze ze svých dluhopisů už společnost Česká Whisky postavila v Třebíči stylový whisky bar. Lidé si sami mohou...

Povyšte firemní akci či obchodní jednání na nevšední zážitek

Povyšte firemní akci či obchodní jednání na nevšední zážitek.

Firemní večírky, odborná sympozia, tiskové konference, nebo jen obchodní schůzky mají společného jmenovatele – jsou...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.