Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dobrý čas na pořízení nemovitosti či refinancování úvěru? Právě teď

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nízké úrokové sazby a ceny nemovitostí, které jsou v některých lokalitách na svých dlouhodobých minimech. To jsou hlavní důvody, proč byste měli začít realizovat svoji představu vlastního bydlení právě teď.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dobrý čas na pořízení nemovitosti či refinancování úvěru? Právě teď! | foto: HYPO-consulting

Že nemáte dostatek peněz, nerozumíte nemovitostnímu financování? Nevadí! S odborníky ze společnosti HYPO-consulting nemůžete šlápnout vedle.

Hypoteční a nemovitostní financování na míru

HYPO-consulting, s.r.o. se zabývá poradenským servisem a realizací komplexních řešení v oblasti hypotečního a nemovitostního financování na míru.

Máte tu jistotu, že všichni hypoteční specialisté jsou odborníci s dlouholetou praxí a většina z nich pochází z bankovního sektoru. Jsou certifikováni a neustále proškolováni jednotlivými partnerskými bankami. A co je důležité - pomohou vám získat nejvýhodnější podmínky financování, vyřídí veškerou agendu za vás a to zcela zdarma.


Jak je to možné? HYPO-consulting spolupracuje se všemi bankovními domy v České republice, které poskytují hypoteční a nemovitostní financování. Získáte tu možnost rychlého porovnání jednotlivých podmínek a vhodnosti produktů pro váš záměr. A navíc, díky silné pozici, kterou v bankovních domech HYPO-consulting zastává, nabízí svým klientům oproti běžně poskytovaným podmínkám úvěru, podmínky optimálnější a příznivější.

Refinancování hypotéky je hračka

Pokud hledáte ideální financování vašeho bydlení či vám končí fixace současné hypotéky a obáváte se navýšení úrokové sazby u vaší hypotéky, jste u HYPO-consulting na správné adrese.

S jejich pomocí můžete refinancovat svoji hypotéku včas do jiné banky za mnohem lepších podmínek a hlavně zdarma. Můžete si zafixovat nižší úrokovou sazbu, prodloužit či zkrátit splatnost hypotéky, upravit si výši splátek podle potřeb nebo se třeba zbavit drahého životního pojištění.

Přitom od stávající banky vám nehrozí žádné poplatky či sankce, takže náklady spojené s refinancováním vás budou stát 0,- Kč a minimum času.

S lítostí teď pročítáte řádky a říkáte si: škoda, já budu potřebovat úvěr až po Novém roce. Vůbec nevadí. Možnost refinancování máte až šest měsíců dopředu. Proto neváhejte, právě teď máte možnost zafixovat si jedny z nejnižších sazeb v historii.

Komplexnost služeb je firemním stříbrem

Za více jak desetiletou historii společnosti stovky klientů ocenily kromě seriózního přístupu a profesionality zejména komplexnost služeb spojených se samotným financováním nemovitosti.

Starost o ocenění nemovitosti pro účely hypotéky, popř. daně z převodu nemovitostí potřebujete-li zpracovat kupní smlouvu, můžete pustit z hlavy. K dispozici jsou vám firemní odhadce, advokát a hypoteční poradce, aby zajistili vše potřebné dle vašich požadavků. Firemní pojišťovací poradce připraví nabídku pojištění zastavované nemovitosti a jeho vinkulaci ve prospěch banky, je-li potřeba, zajistí i životní pojištění, atd.

Podrobné informace o společnosti HYPO-consulting s.r.o., nabídce služeb, aktuálních úrokových sazbách najdete na internetové adrese www.hypo-consulting.cz.

K dispozici je tu i hypoteční kalkulačka, která vám prozradí, jak velké zatížení čeká váš rozpočet, kolik ušetříte na daních a kolik na bydlení přispěje státní pokladna.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Najdete na iDNES.cz