Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dobrovolníci z řad zaměstnanců skupiny Veolia Voda ČR rádi pomáhají

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Veolia Voda podporuje veřejně prospěšné dobrovolnictví svých zaměstnanců. Společnost se sama hlásí ke společenské odpovědnosti firmy, ať již v oblasti sociální, ekologické i dalších. Přečtěte si na téma dobrovolníci Veolia Voda více!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dobrovolníci z řad zaměstnanců skupiny Veolia Voda ČR rádi pomáhají | foto: VEOLIA VODA Česká republika, a.s.

Čistírna odpadních vod pro pěstounskou rodinu, vybavení pro dobrovolné hasiče, ozdravný pobyt pro handicapované děti na ekofarmě, lyžování na monoski, nové kotce do psího útulku, revitalizace historické studánky, relaxační koutek pro pacienty v LDN a další a další užitečné věci mají společného jmenovatele: "zařídili" je dobrovolníci – zaměstnanci společností ze skupiny Veolia Voda a získali pro ně finanční prostředky z grantových programů Nadačního fondu Veolia.

Dobrovolníci z řad zaměstnanců skupiny Veolia Voda ČR rádi pomáhají

Dobrovolníci Veolia Voda

Dobrovolný závazek skupinyVeolia Voda, odpovědně se chovat k prostředí i ke společnosti, v níž působí, je součástí společenské odpovědnosti firmy. Jednou z forem této odpovědnosti je dobrovolnictví zaměstnanců. Veolia Voda poskytla prostřednictvím nadačních MiNiGRANTŮ v letech 2008 až 2011 více než 5,3 milionů korun na uskutečnění 191 projektů s dobrovolnickou účastí svých zaměstnanců. Nejvíce to bylo letos, ve 4. ročníku MiNiGRANTŮ -  téměř 2 miliony Kč.

Dobrovolníci Veolia Voda se ucházejí o MiNigranty ve výběrovém řízení

O MiNigranty se dobrovolníci společností sdružených ve skupině Veolia Voda, ucházejí s nejrůznějšími projekty ve výběrovém řízení. Náměty nacházejí ve svém blízkém okolí. Jde proto především o veřejně prospěšné regionální projekty, které jejich autoři pomáhají uskutečňovat ve svém volném čase po práci, případně o dovolené. 

Ve většině případů jsou zaměstnanci společnosti Veolia Voda aktivně a dlouhodobě zapojeni do veřejného dění v místě svého zaměstnání či bydliště. Řada z nich působí v různých neziskových organizacích, angažuje se ve prospěch komunity v místním spolkovém životě - například jako dobrovolní hasiči či záchranáři, dobrovolníci v sociální oblasti, při organizování zájmových aktivit dětí, mladých sportovců nebo jako ochránci přírody či lidé, kteří pečují o kulturní dědictví.

Nejlepší dobrovolníci jsou oceňováni

Nejlepší dobrovolník ze skupiny Veolie Voda se každý rok uchází o cenu - Křesadlo. Již některým se Křesadlo podařilo získat. Vybrat nejpozoruhodnější a nejdlouhodobější skutky, které dobrovolníci Veolia Voda vykonali, však nebývá snadné. Vždyť co je důležitější? Pomoci vybavit dětský tábor tak, aby v něm mohly pobývat zdravotně hendikepované děti? Znovu rozeznít cenné varhany v kostele? Vyčistit potok? Hledat pracovní uplatnění pro mladé Romy? 

Dobrovolníci z řad zaměstnanců skupiny Veolia Voda ČR rádi pomáhají

Uvážíme-li, že například v letošním roce, který je vyhlášen jako Evropský rok dobrovolnictví 2011, poskytl Nadační fond Veolia v nadačním programu MiNiGRANTY sedm desítek grantů na podobné počiny, nemohou být jejich výsledky  ani malé, ani bezvýznamné. Více o "Dobrovolníci Veolia Voda" naleznete na www.nfveolia.cz 

Více informací naleznete na www.veoliavoda.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.