Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dobře zvolené pojištění zajistí rodinu a ochrání majetek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přemýšlíte, jak získat jistotu pro sebe i své blízké? Chcete mít majetek zabezpečený pro případ nečekaných událostí? Komplexním řešením je třeba uzavřít životní pojištění a k němu pojištění majetku a odpovědnosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dobře zvolené pojištění zajistí rodinu a ochrání majetek | foto: Českomoravská stavební spořitelna

Životní pojištění se hodí pro všechny, kdo chtějí zabezpečit rodinu a zároveň dobře zhodnotit své peníze. Poskytuje maximální ochranu před riziky, která mohou v životě nastat, a současně zhodnocuje úspory klientů. Celou rodinu pojistíte jedinou smlouvou, každý pojištěnec přitom může mít sjednaná jiná rizika.

Životní pojištění se spoustou výhod

Životní pojištění od Lišky, které nabízí Českomoravská stavební spořitelna, přináší i další výhody: Je určeno všem ve věku od 0 do 65 let. Rozsah a složení pojištění může klient kdykoli měnit podle aktuálních potřeb.

Ke svému pojištění má pohodlný přístup přes internet. Může spořit a sám rozhodovat, jak budou jeho peníze vydělávat. Proto se hodí i možnost mimořádných vkladů a následných výběrů. A navíc si plátce pojištění může odečíst na daních až 12 000 Kč za rok.

Životní pojištění od Lišky lze sjednat pro případ smrti, vážné choroby, plné invalidity, trvalých následků úrazu, léčení úrazu, pracovní neschopnosti následkem nemoci, hospitalizace následkem nemoci nebo úrazu. Životní pojištění zahrnuje také komplexní pojištění pro děti.

Životní pojištění však není jen pojištění. Je to zároveň zajímavý způsob investice. Českomoravská stavební spořitelna nabízí dva investiční programy - Dynamický a Konzervativní. Záleží jen na naturelu klienta, který si zvolí.

Konzervativní program se hodí pro investory, kteří preferují stabilní výnos a garantované zhodnocení 2,4 % p.a. po dobu pěti let trvání pojistné smlouvy (platí pro smlouvy uzavřené do 31. 12. 2011). Dynamický program přivítají klienti, kteří požadují vyšší zhodnocení vkladů a akceptují vyšší kolísání výnosů.

pojištění

Jak ochránit majetek a řešit škody? Pojištění majetku a odpovědnosti od ČMSS

Pojištění majetku a odpovědnosti pomůže rodině v případě neočekávaných životních událostí. Zajistí nejen komplexní ochranu domu, zahrady i domácnosti, ale je i potřebnou zárukou v případě, že sami způsobíte nějakou škodu.

Pojištění majetku a odpovědnosti nabízené Českomoravskou stavební spořitelnou lze sjednat jednou pojistnou smlouvou a je možné jej kdykoli jednoduše změnit. Samozřejmostí u pojištění majetku a odpovědnosti je rovněž 24hodinová asistenční služba sedm dní v týdnu. Za bezeškodní průběh pojištění navíc na klienty čekají zajímavé slevy.

Pojištění zajistí rodinu a ochrání majetek

Pojištění majetku a odpovědnosti lze rozšířit o další doplňky

Nabídka Pojištění majetku a odpovědnosti je široká: zahrnuje rodinný dům, rekreační chalupu, garáž, byt, domácnost, bazén, plot či studnu. Majetek bude chráněn v případě nepříznivých událostí, jako jsou požár, výbuch, úder blesku, pád letadla, vichřice, krupobití, zemětřesení, pád stromů, tíha sněhu či sesuvy půdy.

Pojistnou událostí je také náraz vozidla, poškození vodou z potrubí, kouřem, nadzvukovou vlnou, zkrat a náhodné rozbití skla. A rozsah rizik může být u pojištění majetku a odpovědnosti ještě širší, využijete-li možnosti sjednat si doplňkové pojištění k pojištění majetku. To zahrnuje i případy odcizení a vandalismu, povodně a záplavy.

Velmi významnou součástí je pak pojištění odpovědnosti za škodu - sjednává se bez spoluúčasti a vztahuje se i na škodní události, které se staly při přechodném pobytu pojištěných osob na území Evropy.

logo ČSS
Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Najdete na iDNES.cz