Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dobře zvolené pojištění zajistí rodinu a ochrání majetek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přemýšlíte, jak získat jistotu pro sebe i své blízké? Chcete mít majetek zabezpečený pro případ nečekaných událostí? Komplexním řešením je třeba uzavřít životní pojištění a k němu pojištění majetku a odpovědnosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dobře zvolené pojištění zajistí rodinu a ochrání majetek | foto: Českomoravská stavební spořitelna

Životní pojištění se hodí pro všechny, kdo chtějí zabezpečit rodinu a zároveň dobře zhodnotit své peníze. Poskytuje maximální ochranu před riziky, která mohou v životě nastat, a současně zhodnocuje úspory klientů. Celou rodinu pojistíte jedinou smlouvou, každý pojištěnec přitom může mít sjednaná jiná rizika.

Životní pojištění se spoustou výhod

Životní pojištění od Lišky, které nabízí Českomoravská stavební spořitelna, přináší i další výhody: Je určeno všem ve věku od 0 do 65 let. Rozsah a složení pojištění může klient kdykoli měnit podle aktuálních potřeb.

Ke svému pojištění má pohodlný přístup přes internet. Může spořit a sám rozhodovat, jak budou jeho peníze vydělávat. Proto se hodí i možnost mimořádných vkladů a následných výběrů. A navíc si plátce pojištění může odečíst na daních až 12 000 Kč za rok.

Životní pojištění od Lišky lze sjednat pro případ smrti, vážné choroby, plné invalidity, trvalých následků úrazu, léčení úrazu, pracovní neschopnosti následkem nemoci, hospitalizace následkem nemoci nebo úrazu. Životní pojištění zahrnuje také komplexní pojištění pro děti.

Životní pojištění však není jen pojištění. Je to zároveň zajímavý způsob investice. Českomoravská stavební spořitelna nabízí dva investiční programy - Dynamický a Konzervativní. Záleží jen na naturelu klienta, který si zvolí.

Konzervativní program se hodí pro investory, kteří preferují stabilní výnos a garantované zhodnocení 2,4 % p.a. po dobu pěti let trvání pojistné smlouvy (platí pro smlouvy uzavřené do 31. 12. 2011). Dynamický program přivítají klienti, kteří požadují vyšší zhodnocení vkladů a akceptují vyšší kolísání výnosů.

pojištění

Jak ochránit majetek a řešit škody? Pojištění majetku a odpovědnosti od ČMSS

Pojištění majetku a odpovědnosti pomůže rodině v případě neočekávaných životních událostí. Zajistí nejen komplexní ochranu domu, zahrady i domácnosti, ale je i potřebnou zárukou v případě, že sami způsobíte nějakou škodu.

Pojištění majetku a odpovědnosti nabízené Českomoravskou stavební spořitelnou lze sjednat jednou pojistnou smlouvou a je možné jej kdykoli jednoduše změnit. Samozřejmostí u pojištění majetku a odpovědnosti je rovněž 24hodinová asistenční služba sedm dní v týdnu. Za bezeškodní průběh pojištění navíc na klienty čekají zajímavé slevy.

Pojištění zajistí rodinu a ochrání majetek

Pojištění majetku a odpovědnosti lze rozšířit o další doplňky

Nabídka Pojištění majetku a odpovědnosti je široká: zahrnuje rodinný dům, rekreační chalupu, garáž, byt, domácnost, bazén, plot či studnu. Majetek bude chráněn v případě nepříznivých událostí, jako jsou požár, výbuch, úder blesku, pád letadla, vichřice, krupobití, zemětřesení, pád stromů, tíha sněhu či sesuvy půdy.

Pojistnou událostí je také náraz vozidla, poškození vodou z potrubí, kouřem, nadzvukovou vlnou, zkrat a náhodné rozbití skla. A rozsah rizik může být u pojištění majetku a odpovědnosti ještě širší, využijete-li možnosti sjednat si doplňkové pojištění k pojištění majetku. To zahrnuje i případy odcizení a vandalismu, povodně a záplavy.

Velmi významnou součástí je pak pojištění odpovědnosti za škodu - sjednává se bez spoluúčasti a vztahuje se i na škodní události, které se staly při přechodném pobytu pojištěných osob na území Evropy.

logo ČSS
Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Najdete na iDNES.cz