Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dobrá zábava plus správný rozvoj dítěte rovná se hračky STERNTALER®

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma STERNTALER®, největší německý výrobce oděvních doplňků pro děti a mládež, se specializuje na výrobu čepiček, kloboučků, ponožek, punčocháčů, bačkůrek i botiček, dětského oblečení, froté programu, ale i textilních hraček a doplňků pro nejmenší děti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dobrá zábava + správný rozvoj dítěte = hračky STERNTALER® | foto: Jan KREJSA

V nabídce textilních hraček STERNTALER® najdete vše, od nejmenších chrastítek na ručičku nebo nožičku, které při pohybu dítěte začnou chrastit až po největší textilní panny a zvířátka, které děti provází celým dětstvím.

STERNTALER® vyrábí i speciální hračky, například nahřívací hračky, které vysílají příjemné teplo a pomáhají dětem při menších bolestech bříška tišit bolest nebo třeba v zimním období dětem v postýlce předávají teplo. Tyto hračky v sobě mají sáček ovsa, který můžete nahřát v klasické nebo mikrovlnné troubě a po vložení zpět do hračky uvolňuje příjemné teplo.

Specialitou jsou i hračky se zvukovým modulem, který reprodukuje tlukot srdce v těle matky během těhotenství. Hračka je výborným pomocníkem pro zklidnění a uspání dítěte přirozeným způsobem, jemu tolik známým zvukem. Hračka svým zvukem dětem navozuje pocit bezpečí.

hračky STERNTALER®

Z další nabídky textilních hraček nesmíme zapomenout na hračky s hracími strojky a kolotoče nad postýlku. Tento typ hraček je nabízen v klasickém provedení, kdy má hračka strojek s melodií umístěn v bříšku a stačí pouze zatáhnout za šňůrku a ihned se hračky rozezvučí příjemnými melodiemi, v provedení kolotočů nad postýlku je ve středu kolotoče vždy umístěna větší centrální hračka a kolem ní jsou rozvěšeny hračky menší. Po natažení se kolotoč s hračkami začne pomalu otáčet za doprovodu jemných melodií.

hračky STERNTALER® 2Ve standardní nabídce nechybí ani chrastící hračky do kapsy v menším nebo větším provedení. Tyto hračky mají placaté tělíčko, a proto je žádné dítě nemůže z kapsičky vytrousit. Větší hračky zůstávají na hraní doma a menší hračku může nosit dítě stále s sebou i venku. Hračky jsou vyráběny v provedení sametovém, froté nebo v tzv. natur line a jsou vyráběny ve spoustě rozličných barev a tvarů.

Neposledním zajímavým artiklem firmy STERNTALER® je nepřeberná nabídka textilních doplňků zastoupených bryndáky, osuškami, župany, povlečením, nebesy, mantinely, polštářky (včetně multifunkčních polštářů na kojení), koberci, prošívanými spacími vaky, vaky do autosedaček, nákrčníky pro bezpečnou a pohodlnou jízdu a tolik oblíbenými hracími dekami pro malé děti.

Tyto deky jsou také pro svou barevnost a zajímavé designy velice oblíbeny i jako dekorace dětských pokojů a jsou v nabídce mnoha motivů a barev o velikostech až 100 x 135 cm. Jejich naprostou samozřejmostí jsou výborné tepelně izolační vlastnosti a možnost praní běžným způsobem.

Jsou vyráběny v provedeních deky na hraní, deky do postýlky a ohrádky, deky s hrazdou, na které jsou navěšeny další textilní hračky nebo deky multifunkční hnízdečka, z kterého se malé dítě nemůže odkutálet (deku lze rozložit pomocí masivních suchých zipů).

hračky STERNTALER® 3

Mimo klasickou nabídku textilních hraček a doplňků vám firma Jan KREJSA nabízí i velice rozsáhlou nabídku textilních oděvů firmy STERNTALER®.

Jestliže hledáte spousty různých modelů hraček, čepiček, šál, rukavic, ponožek, punčocháčů, botiček, prádla, oblečení pro malé i větší děti a další textilní doplňky, potom určitě navštivte internetovou adresu www.sterntaler.cz

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem

Vydejte se během příjemných srpnových večerů za kulturou pod širým nebem! Letní scéna Harfa láká na dvaadvacet...

Najdete na iDNES.cz