Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Do Vysokých Tater za kulturou? Ano, dá se to

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vysoké Tatry jsou oblíbeným místem pro lyžování, turistiku nebo i odpočinek v krásné přírodě. Tatry se ale staly také místem konání kulturních akcí, které jim mohou závidět i mnohá slovenská či česká velká města.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Do Vysokých Tater za kulturou? Ano, dá se to | foto: BHP Tatry, s.r.o.

Hvězdná jména hudební branže jako Karel Gott, Lucie Bílá, Elán, nebo britská kapela Morcheeba mluví sama za sebe.

Letošní jaro přivítá ve Vysokých Tatrách legendární umělecký soubor Lúčnica spolu s bohatým doprovodným programem. Komorní vystoupení připravené exkluzivně pro tuto příležitost představí v Grand Hotelu Kempinski High Tatras Lúčnica v sobotu 21. března se svým orchestrem Zlaté husle.

Doprovodné aktivity po celý víkend

„Během celého víkendu máme připraveny pro hotelové hosty i několik doprovodných aktivit. V pátek odpoledne budeme mít v lobby legendu slovenského folklóru Jana Paloviče, který hostům představí hru na fujaru, různé píšťalky, ale i hru na dudy. Samozřejmě zazpívá výběr folklórních písní,“ přibližuje doplňkové aktivity Kathrin Noll, generální manažerka Grand Hotelu Kempinski ve Vysokých Tatrách.

Do Vysokých Tater za kulturou? Ano, dá se to

Doplňuje, že v sobotu odpoledne se promění konferenční sál Kriváň na taneční parket. „Hosté si budou moci během tanečního workshopu vyzkoušet, jak vypadá nácvik Lúčnice a tančit přímo s členy souboru,“ dodává Kathrin Noll.

Zatančit si budou moci hosté i po skončení představení Lúčnice, protože do tance jim zahraje virtuózní kmenová kapela Lúčnice - Zlaté husle pod vedením primáše Martina Sleziaka. Vzpomínku na tento víkend si budou moci hosté zakoupit ve stánku Lúčnice. Na výběr budou mít DVD či CD, ale i píšťalky a typické vybíjené opasky.

Speciální balíček pro milovníky hudby

Pro ty, kteří si chtějí vychutnat zážitek z komorního programu uměleckého souboru Lúčnica, připravil Grand Hotel Kempinski i speciální balíček spojený s ubytováním, snídaní v Grand Restaurant a volným vstupem do Zion Spa Luxury během pobytu. Kromě hudby, tance a tatranské přírody si tak mohou naplno užít i pětihvězdičkové služby, dokonalý odpočinek a relax.

Do Vysokých Tater za kulturou? Ano, dá se to

V tradici hudebních koncertů bude pokračovat nejluxusnější hotel ve Vysokých Tatrách během celého roku. V dubnu je připraven pro hosty unplugged koncert československé legendy Davida Kollera. Spolu s ním si hosté zazpívají hity jako Chci zas v tobě spát, Medvídek, ale i hit Černí andělé. Po dvou letech se v květnu do hotelu vrátí s novým exkluzivním koncertem Karel Gott a před létem oslaví Den dětí svým veselým programem pro děti duo Spievankovo.

Na podzim se hotel vrátí ke koncertní tradici kapelou, která již hosty v Grand Restaurant jednou zabavila, ale tentokrát přijde Ivan Tásler s kapelou IMT Smile se zcela novým koncertním programem. V listopadu vystoupí Vašo Patejdl unplugged za doprovodu klavíru, akustické kytary a smyčcového orchestru. Hudební sezónu roku 2015 uzavře svým populárním vánočním koncertem Best of Video Tour Meky Žbirka.

Do Vysokých Tater za kulturou? Ano, dá se to

Bližší informace najdete na internetových stránkách Grand Hotelu Kempinski www.kempinski.com

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Brno ovládla výstava Kmeny 90. Jak se žilo v devadesátkách?

Brno ovládla výstava Kmeny 90. Jak se žilo v devadesátkách?

Politický převrat v listopadu 1989 nastartoval dramatické změny a lidem se celý život obrátil vzhůru nohama. Jak toto...

LadyPraga – láska na první notu

LadyPraga – láska na první notu.

Praha, 27. října 2017 – Popová formace s přesahy do několika hudebních stylů, výrazný a jistý vokální projev zpěvačky...

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Edsel Bronfman, hlavní hrdina románu Neobyčejná dobrodružství, se může snadno stát novým oblíbeným knižním hrdinou...

Najdete na iDNES.cz