Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Do světa bez kompromisů s Brussels Airlines

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zajímavé novinky v letecké dopravě, které pro cestující znamenají změnu k lepšímu, připravila klientům společnost Brussels Airlines, tvořící spojnici mezi Bruselem a více než osmdesáti evropskými městy, Afrikou i USA. Vychází vstříc těm, kteří hledají příznivou cenu, vynikající servis i flexibilitu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Do světa bez kompromisů s Brussels Airlines | foto: Brussels Airlines

Belgická letecká společnost Brussels Airlines je členem skupiny Lufthansa a Star Alliance, má k dispozici 44 letadel a její služby čítají asi 300 letů denně. Jako zbrusu nový produkt na linkách po Evropě nyní nabízí službu Check & Go s atraktivní cenou a vylepšené produkty Light & Relax, Flex & Fast a Bizz & Class.

Vyzkoušejte nové služby Check & Go!

Díky novému produktu Check & Go nemusíte dělat žádný kompromis mezi cenou a komfortem. Výběr Brussels Airlines sám o sobě znamená výjimečnou úroveň služeb, avšak ve srovnání s konkurencí na trhu za mnohem příznivější ceny, neboť společnost se řídí heslem „Plaťte za to, co potřebujete“. Cestování formou Check & Go ocení zejména ti, kteří si hlídají právě cenu a nečekají flexibilitu. Balíček obsahuje online odbavení s e-novinami zdarma a výběrem místa do 24 hodin před odletem. Počítat můžete s příručním zavazadlem do 12 kilogramů a příruční taškou v podobě dámské kabelky nebo např. laptopu. Na palubě vás čeká lepší výběr občerstvení za příznivé ceny.

Do světa bez kompromisů s Brussels Airlines

Obohacený a vylepšený Light & Relax

S produktem Light & Relax pořídíte skvělé služby za dobrou cenu, sami si zvolíte, kde budete sedět, a ještě můžete počítat s určitou flexibilitou. V případě volné kapacity máte příležitost změnit si zdarma zpáteční let na dřívější čas, pokud hodláte cestovat v jednom dni. Své místo v letadle si vyberete už při rezervaci. Stejně jako u služby Check & Go máte v rámci online odbavení k dispozici e-noviny a v letadle atraktivní výběr občerstvení za příznivé ceny. Na palubu vás pustí s příručním taškou do 12 kilogramů a doplňkovým zavazadlem, do zavazadlového prostoru si připravíte kufr, batoh nebo brašnu o váze do 23 kilogramů.

Šetřete svůj čas díky Flex & Fast

Maximální flexibilitu a úsporu vašeho času představuje produkt Flex & Fast. Vedle e-novin a výběru místa zdarma již při rezervaci na vás čekají výhody v podobě prioritního odbavení včetně průchodu bezpečnostní kontrolou a rovněž nástupu do letadla i následného výstupu. Pohodlně se usadíte v přední části letadla a na palubě máte zdarma k dispozici denní tisk i pestrou nabídku občerstvení. Cestovat můžete s příruční taškou do 12 kilogramů a doplňkovým zavazadlem, odbavit si můžete jeden kus do 23 kilogramů. Na bruselském letišti máte šanci využít za poplatek 25 euro vstup do výstavního salonku Brussels Airlines.

Nadstandardní servis s Bizz & Class

Zaručený komfort a maximální flexibilitu vám garantuje cestování formou Bizz & Class. Čekají na vás sedadla v prvních a předních řadách letadla, přitom prostřední sedadlo zůstává kvůli vašemu pohodlí prázdné. Místo si vyberete zdarma již při rezervaci a nejpozději den před odletem máte k dispozici i možnost online výběru jídla a la carte. Samozřejmostí je online odbavení a e-noviny, časopisy a denní tisk na palubě. Ke službě se váže rovněž prioritní odbavení, průchod bezpečností kontrolou, nástup a výstup do/z letadla a po přistání také přednostní dodání zavazadla. Vstup do výstavního salonku Brussels Airlines na bruselském letišti představuje další bonus pro vás. A cestovat nemusíte nalehko - kromě dvou příručních zavazadel do 16 kilogramů máte nárok i na dvě odbavená zavazadla, každé o váze do 32 kilogramů.

U všech produktů je samozřejmostí získání bodů do věrnostního programu Miles & More.

Dálkové lety Brussels Airlines provozují s letadly Airbus A330-200 a A330-300.

Dálkové lety Brussels Airlines provozují s letadly Airbus A330-200 a A330-300.

Společnost s devadesátiletou tradicí

Společnost Brussels Airlines je součástí SN Airholding s více než devadesátiletou zkušeností v oblasti letecké dopravy. Z Bruselu nabízí lety dále do Evropy, Afriky či USA. Kromě vlastních dvaadvaceti destinací v Africe a dvou v USA (New York a Washington) participuje Brussels Airlines díky spolupráci s interkontinentálními partnery též na letech do Spojených arabských emirátů, Číny, Thajska, Indie, Severní Ameriky a Kanady. Široké spektrum možností, které Brussels Airlines nabízejí, naleznete na http://www.brusselsairlines.com/en-cz/. Významnou složkou přepravy je též nákladní doprava, fungující na celé letové síti prostřednictvím oddělení Cargo (více na http://www.brusselsairlines.com/en-cz/b2b/info-and-services/cargo/default.aspx).

Foto: Brussels Airlines

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Najdete na iDNES.cz