Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Do Skiareálu Harrachov na lyže, snowboard, běžky i za zážitky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud hledáte skiareál mnoha možností s perfektním servisem a zázemím, pak jste na správné adrese ve Skiareálu Harrachov v Krkonoších.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Do Skiareálu Harrachov na lyže, snowboard, běžky i za zážitky | foto: Sportovní areál Harrachov

Středisko, kde je všechno pěkně pohromadě

Už příjezdem do Skiareálu Harrachov si můžete odškrtávat z pomyslného seznamu očekávání. A budete mile překvapeni. Začínáte pohodlným ranním zaparkováním na některém z parkovišť v dosahu sjezdovek a můžete vyrazit. Přijeli jste s rodinou či partou a každý z vás má trochu jinou představu o stráveném čase v Harrachově? Žádný problém.

Do Harrachova na sjezdovky i běžky

Milovníky sjezdovek a snowboardů tu čekají perfektně zasněžené a upravené sjezdové trati všech tří náročností a patřičně dlouhé, aby si jízdu z Čertovy hory mohl vychutnat každý. Lhostejno, zda-li směrem do středu Harrachova či na Rýžoviště. O otevřené pohledy na hřebeny Krkonoš nepřijde za hezkého počasí nikdo. A to vše za rozumné ceny.

Skiareál Harrachov na rozdíl od dalších lyžařských středisek téměř nemění ceny jízdného. Naopak. Jde lyžařům vstříc dalšími výhodami. Pro letošní sezonu nově zavedl časovou jízdenku na 3 hodiny a jednotlivé jízdy využívané především běžkaři výrazně zlevnil.

Do Skiareálu Harrachov na lyže, snowboard, běžky i za zážitky

Příjemné jsou také dostatečné přepravní kapacity dvou čtyřsedačkových lanovek na vrchol Čertovy hory i lyžařského vleku Doplik umístěného na spodní části červené sjezdovky, na níž je každý večer k dispozici večerní lyžování.

Pokud holdujete spíše bílé stopě, nechte se vyvézt lanovkami až na vrcholovou stanici, kde začínají upravené běžecké trati Krkonošské magistrály. Na lyžařské běžecké tratě v Jakuszicích, na náhorní plošině v nadmořské výšce okolo 1000 metrů, jen tak nezapomenete. Lyžařská běžecká magistrála po hřebenech v okolí Harrachova je náročností turistická trať a úpravou crosscountry.

Výhodou lednového, únorové a březnového lyžování ve Skiareálu Harrachov bývá dostatek přírodního sněhu. V současné době jsou ideální sněhové podmínky. Sněhová čepice lahodí nejenom naší duši, ale užívají si i rolby při upravování sjezdovek.

Na své si v Harrachově přijdou i nelyžaři

Vydali jste se s přáteli do Harrachova, ale lyže na všechny způsoby jsou pro vás neovladatelná prkýnka? Pokud je nechcete zkrotit v některé z lyžařských škol, kde zkušení instruktoři naučí lyžovat děti i dospělé, máte na výběr některou z místních atrakcí.

Sklářské, lyžařské, lesnické či hornické muzeum, posezení v soukromém pivovárku nad orosenou sklenicí, nebo přímo pivní lázně či další z bohaté nabídky wellness? Záleží jen na vás, co si vyberete. V kombinaci s romantickou procházkou třeba k zamrzlým vodopádům Mumlavy to může být jeden z nezapomenutelných dní.

Do Skiareálu Harrachov na lyže, snowboard, běžky i za zážitky

Dovolená s HARRACHOV CARD vám šetří peněženku

Harrachov a blízké okolí skýtá nabídku na příjemně strávený víkend či dovolenou. S dostatečnou ubytovací kapacitou všech typů ubytování v soukromí až po čtyřhvězdičkové hotely a výhodnou HARRACHOV CARD budete spokojeni.

Ubytujete-li se v Harrachově u člena Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu (SRCR), máte automaticky nárok na bezplatné vydání HARRACHOV CARD a následně na získání slev a výhod na sjezdovkách, v některých wellness, restauracích, obchodech.

Využijete tak například desetiprocentní slevu na denní časové jízdenky, patnáctiprocentní slevu na vícedenní jízdenky či třicetiprocentní zlevnění na bodové jízdenky. Zkrátka v Harrachově lyžujete s potěšením a finančním benefitem.

Přijeďte do Harrachova na Světový pohár

A proč nesměřovat svůj pobyt na některé z mnoha plánovaných zimních akcí?

Například 26. ledna se tu jede 4. ročník závodů Dynastar Open Cup, jde o seriál závodů pro veřejnost v obřím slalomu. Mohou soutěžit děti i dospělí a vítězové jednotlivých kategorií se mohou těšit na hodnotné věcné ceny.

Od 1. do 3. února Harrachov přivítá Světový pohár v letech na lyžích, kde se představí domácí i světová skokanská elita. Diváci ocení i nevšední show plnou živé hudby (MIRRORS, CARTONNAGE a AC/DC REVIVAL), laserů a ohňů v komfortním prostředí a profesionálním zázemí Adidas Areny v Harrachově.

Pokud plánujete svůj pobyt v Harrachově na poslední únorový víkend, možná se potkáte s Tomášem Krausem a dalšími hvězdami skikrosu, jejich závod Světového poháru se připravuje v Rýžovišti.

Lístky na závody Světového poháru si můžete koupit na internetových stránkách www.skiareal.com, kde najdete i aktuální informace o sněhových podmínkách a možnostech všestranného vyžití ve Skiareálu Harrachov.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Najdete na iDNES.cz