Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trápí-li vás nějaká ta kila navíc a přesto nemáte čas nebo vůli hubnout, laserová liposukce je pro vás ideálním řešením.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce! | foto: Laser Plastic

S blížícím se létem, si velké procento nás žen stále častěji klade otázku, jak své tělo co nejrychleji a nejúčinněji zbavit nežádoucích kil a přiblížit se tak vysněnému ideálu.

Málo kdo dnes ale disponuje potřebnými prostředky, ať už jde o vůli či čas na dlouhé a strastiplné dodržování diet a cvičebních plánů. Díky moderním technologiím se nám nabízí ideální řešení, kterým je právě laserová liposukce.

Proč laserová liposukce?

Laserová liposukce je jednoznačně jednou z nejšetrnějších a nejúčinnějších dosud dostupných technik. Nejnovější lasery disponují dvěma frekvencemi – jedna tuk rozpouští, druhá stimuluje podkožní kolagen a tím kůži pomáhá k vypnutí. Nevznikají zde tedy nežádoucí převisy kůže.

Liposukce před a po

Průběh výkonu laserové liposukce

V první řadě je třeba podotknout, že laserová liposukce nevyžaduje celkovou anestezii. Oblast plánovaného zákroku se nejdříve napustí roztokem a tak se znecitliví. Poté se pod kůži zavede laserové vlákno, které tepelně rozruší tukové buňky, lékař pak pomocí tenkých kanyl rozrušené buňky odsaje.

Takto pokračuje až do dosažení optimálního tvaru v dané lokalitě. Druhá laserová frekvence poté napomáhá k vypnutí kůže, případně k výraznému zlepšení celulitidy.

Omezení po zákroku

Laserová liposukce - ruce předDoby, kdy po sobě liposukce zanechávala několikacentimetrové vstupy od kanyl, jsou dávno pryč. Laserová liposukce využívá kanyly, které mají v průměru jen několik málo milimetrů. Vstupy pak po doléčení samy mizí.

Laserová liposukce - ruce poPo zákroku je pacient schopen okamžitě se zapojit do běžného života. Sportovní omezení platí jen pro prvních pár dní, stahovací prádlo se u laserové liposukce svléká obvykle po dvou týdnech.

Návštěva Laser Plastic

Veškeré poznatky jsme načerpali díky osobní návštěvě prvotřídní pražské kliniky Laser Plastic, kde nás vřele přijali a umožnili nám tak nahlédnout do světa plastické a estetické chirurgie.

Laserová liposukce

Více informací se dozvíte na webových stránkách www.laserplastic.cz nebo přímo na klinice, kde se vás ujmou místní odborníci.

Laser Plastic je jediná klinika plastické chirurgie v ČR, která vlastní nejmodernější laser poslední generace pro provádění liposukce a odstraňování celulitidy. Přístroj MPX má vyšší výkon, díky němuž umožňuje šetrnější zákrok vůči pacientovi.

Výkon vede k rozpuštění hlubších tukových vrstev, další specifická frekvence pak tepelně stimuluje podkožní kolagen, jehož výsledkem je dokonalé vypnutí kůže a výrazné zlepšení, či úplné odstranění celulitidy.

Laser Plastic není jedinečná jen díky výbornému vybavení, nýbrž i skvělému profesionálnímu přesto osobnímu přístupu ke každému pacientovi. Jsou si vědomi, jak moc je dnes vzhled důležitý, ať už jde o psychický stav nebo třeba profesní růst každého z nás. Laser Plastic mohu jen doporučit, proto neváhejte a o jejich kvalitách se přesvědčte sami.

Autor:

Nejčtenější

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Další z rubriky

Výpomoc na mateřské: v roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Výpomoc na mateřské: V roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Chůva, slečna na hlídaní, au pair - to už dávno nejsou synonyma pomoci mamince s péčí o dítě. Stále častěji jsou to...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Najdete na iDNES.cz