Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trápí-li vás nějaká ta kila navíc a přesto nemáte čas nebo vůli hubnout, laserová liposukce je pro vás ideálním řešením.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Do plavek bez diet? Řešením je laserová liposukce! | foto: Laser Plastic

S blížícím se létem, si velké procento nás žen stále častěji klade otázku, jak své tělo co nejrychleji a nejúčinněji zbavit nežádoucích kil a přiblížit se tak vysněnému ideálu.

Málo kdo dnes ale disponuje potřebnými prostředky, ať už jde o vůli či čas na dlouhé a strastiplné dodržování diet a cvičebních plánů. Díky moderním technologiím se nám nabízí ideální řešení, kterým je právě laserová liposukce.

Proč laserová liposukce?

Laserová liposukce je jednoznačně jednou z nejšetrnějších a nejúčinnějších dosud dostupných technik. Nejnovější lasery disponují dvěma frekvencemi – jedna tuk rozpouští, druhá stimuluje podkožní kolagen a tím kůži pomáhá k vypnutí. Nevznikají zde tedy nežádoucí převisy kůže.

Liposukce před a po

Průběh výkonu laserové liposukce

V první řadě je třeba podotknout, že laserová liposukce nevyžaduje celkovou anestezii. Oblast plánovaného zákroku se nejdříve napustí roztokem a tak se znecitliví. Poté se pod kůži zavede laserové vlákno, které tepelně rozruší tukové buňky, lékař pak pomocí tenkých kanyl rozrušené buňky odsaje.

Takto pokračuje až do dosažení optimálního tvaru v dané lokalitě. Druhá laserová frekvence poté napomáhá k vypnutí kůže, případně k výraznému zlepšení celulitidy.

Omezení po zákroku

Laserová liposukce - ruce předDoby, kdy po sobě liposukce zanechávala několikacentimetrové vstupy od kanyl, jsou dávno pryč. Laserová liposukce využívá kanyly, které mají v průměru jen několik málo milimetrů. Vstupy pak po doléčení samy mizí.

Laserová liposukce - ruce poPo zákroku je pacient schopen okamžitě se zapojit do běžného života. Sportovní omezení platí jen pro prvních pár dní, stahovací prádlo se u laserové liposukce svléká obvykle po dvou týdnech.

Návštěva Laser Plastic

Veškeré poznatky jsme načerpali díky osobní návštěvě prvotřídní pražské kliniky Laser Plastic, kde nás vřele přijali a umožnili nám tak nahlédnout do světa plastické a estetické chirurgie.

Laserová liposukce

Více informací se dozvíte na webových stránkách www.laserplastic.cz nebo přímo na klinice, kde se vás ujmou místní odborníci.

Laser Plastic je jediná klinika plastické chirurgie v ČR, která vlastní nejmodernější laser poslední generace pro provádění liposukce a odstraňování celulitidy. Přístroj MPX má vyšší výkon, díky němuž umožňuje šetrnější zákrok vůči pacientovi.

Výkon vede k rozpuštění hlubších tukových vrstev, další specifická frekvence pak tepelně stimuluje podkožní kolagen, jehož výsledkem je dokonalé vypnutí kůže a výrazné zlepšení, či úplné odstranění celulitidy.

Laser Plastic není jedinečná jen díky výbornému vybavení, nýbrž i skvělému profesionálnímu přesto osobnímu přístupu ke každému pacientovi. Jsou si vědomi, jak moc je dnes vzhled důležitý, ať už jde o psychický stav nebo třeba profesní růst každého z nás. Laser Plastic mohu jen doporučit, proto neváhejte a o jejich kvalitách se přesvědčte sami.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Sluneční dioptrické brýle. Chytrá vychytávka na jaro a léto

Sluneční dioptrické brýle – to je chytrá vychytávka na jaro a léto

Nosíte brýle a nevíte, co a jak na sluníčku? Nechte nás hádat. Nosíte jen čiré dioptrické a na sluneční jste...

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Škola líčení: Stíny podle barvy očí

Škola líčení: Stíny podle barvy očí

Arome.cz Říká se, že každé barvě očí sluší určité odstíny. Kéž by to bylo tak jednoduché. Modroočky, hnědoočky a majitelky očí ze...

Najdete na iDNES.cz