Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Divadelní ples v Jablonci okoření hvězdný Karel Gott

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Neopakovatelné zážitky nabídne 8. ples Městského divadla v Jablonci nad Nisou. Kromě netradičních prostor, kde se společenská událost odehraje v pátek 7. března od 20 hodin, to bude vystoupení pěvecké hvězdy Karla Gotta!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Divadelní ples v Jablonci okoření hvězdný Karel Gott | foto: Městské divadlo Jablonec

Letošní divadelní ples v Jablonci bude neopakovatelným zážitkem od začátku až do samotného konce. Hosté rozhodně nebudou zklamaní. Program je našlapaný hvězdami i překvapeními. 

Divadelní ples v Jablonci okoření hvězdný Karel Gott

Divadelní ples v Jablonci okoření hvězdný Karel Gott

Režie celého večera se ujala populární herečka Veronika Žilková, která bude rovněž průvodkyní společenské události. Představí se nejenom jako moderátorka, ale i jako tanečnice erotické salsy. Exotický tanec předvede společně se svým partnerem ze soutěže Star Dance Markem Dědíkem a přítomní se dokonce budou moci zapojit do jeho výuky. 

Tančit budou hosté celý večer za doprovodu orchestru Big’O’Band Marka Ottla z Liberce a swingového a jazzového zpěváka Jana Smigmatora.

"Interiér divadla a prakticky celý večer se ponese v tónu swingu,“ láká návštěvníky Pavel Žur, ředitel Městského divadla v Jablonci nad Nisou. 

A pak především, hlavní hvězdou večera bude mnohonásobný zlatý slavík Karel Gott, který bude mít zhruba hodinové vystoupení. „Vystoupení skvělého Karla Gotta je symbolickým vyvrcholením všeho, co se nám za šestnáct let v divadle podařilo,“ zdůrazňuje Pavel Žur.

Divadelní ples v Jablonci okoření hvězdný Karel Gott

Divadelní ples v Jablonci okoření hvězdný Karel Gott

A to není zdaleka vše. Na pódiu se objeví i další skvělí šoumeni. Vystoupí zpěvák Davide Mattioli a diskotéku s česko-slovenskými hity obstará známý DJ Miroslav Rais. 

Ředitel divadla u příležitosti této velké události zdůrazňuje, že ples i s jeho skvělými hosty, bude symbolickým zahájením Roku české hudby. Projekt se odehraje pod organizační taktovkou jabloneckého Městského divadla a Eurocentra. Program Roku české hudby najdete po zahájení na webových stránkách www.eurocentrumjablonec.cz

"Chceme hudbu zpřístupnit co nejširší veřejnosti a nejlepší je, když se spojí ke spolupráci všechny kulturní instituce ve městě a město je podpoří, jako v případě Roku české hudby. Chceme touto cestou přiblížit vše, co je spjato s českou hudbou,“ poznamenala k projektu Marta Procházková, ředitelka Eurocentra Jablonec. 

Divadelní ples v Jablonci okoření hvězdný Karel Gott

Ples Městského divadla v Jablonci nad Nisou bude výjimečnou událostí, která bude bezpochyby vrcholem plesové sezony regionu - Libereckého kraje. Vstupenky v hodnotě 1 300 korun si mohou již nyní zájemci koupit v pokladně 

Kontakt:

Městské divadlo o.p.s.

Jablonec nad Nisou

www.divadlojablonec.cz

divadla nebo na webových stránkách www.evstupenka.cz. Kromě skvělého programu všechny hosty samozřejmě čeká i bohatá tombola, ve které najdou nejenom divadelní vstupenky, ale i třeba obrazy známých výtvarníků a další pěkné ceny. Vstupné zahrnuje i přípitek a tříchodové menu ve formě rautu. 

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Letní období - maximální tempo na stavbách SVS

Severočeská vodárenská společnost

Severočeská vodárenská společnost a. s. (dále SVS) je na území Ústeckého a podstatné části Libereckého kraje, kde žije...

Kotlíkové dotace právě ve vašem kraji

Kotlíkové dotace právě ve vašem kraji.

Topíte doma starým kotlem na tuhá paliva? A víte, že od roku 2022 už jej možná nebudete smět provozovat pod hrozbou...

U nás nezáleží na vzdálenosti od ústředny – internet od CERBEROSu

Bezpečný internet bez starostí

Neomezená data, wifi-router s doživotní zárukou a k tomu televize nebo zabezpečení PC i mobilu. To vše naleznete v...

Najdete na iDNES.cz