Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Distanční praktické MBA programy pro časově zaneprázdněné manažery

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Neustálý tlak na vyšší výkony manažerů a stoupající časová náročnost jejich práce, na druhé straně vzrůstající potřeba získávat stále nové znalosti, dovednosti a rozvíjet odbornost. Na první pohled je to začarovaný kruh. Kde vzít čas na další vzdělávání a zvládnout přitom vyčerpávající zaměstnání a zpravidla ještě rodinu či nějaké ty koníčky?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Distanční praktické MBA programy v českém nebo anglickém jazyce pro časově velmi zaneprázdněné manažery ve více než 20 specializacích. | foto: Mc Arthur & Mc Wide, s.r.o.

Institut manažerského vzdělávání A&W Business School nabízí řešení – distanční MBA programy, LLM programy či MSc programy v českém nebo anglickém jazyce ve více než 20 specializacích.

Manažerské MBA programy – revoluční koncept v českém jazyce

"Naše manažerské MBA programy v českém jazyce jsou revoluční zejména svou distanční formou, časovou flexibilitou, individuálním přístupem tutorů, možností volby specializace MBA až v průběhu vzdělávání a zahájením kdykoliv v průběhu roku," upřesňuje ředitel Institutu manažerského vzdělávání A&W Business School Pavel Makovský.

Účastníci vzdělávacích programů si v rámci institutu vybírají z nabídky specializací, které nabízejí programy MBA, LLM či BBA. Tato nabídka je nejširší v celé ČR. Distanční forma vzdělávání je speciálně vyvinutá pro programy MBA, LLM a BBA a přizpůsobená zejména prostředí České republiky.

MBA programy – distanční forma vzdělávání v českém jazyce

"Ze zpětné vazby od manažerů dobře víme, že většinou nemají potřebu ani čas sedět na přednáškách a poslouchat teorii," říká Pavel Makovský, "hledají vzdělávání, které jim umožní získat nové zkušenosti, názory a znalosti pro praktické využití v jejich každodenním manažerském i osobním životě. A právě tuto potřebu reflektují naše MBA programy."

MBA programy

Nezbytnou teorii si účastníci programů nastudují či doplňují sami z obdržené studijní literatury.

Z jednotlivých předmětů si pak v rámci programu osvojují schopnost aplikace získaných znalostí a zkušeností do jejich vlastní praxe. Z každého předmětu zpracovávají seminární práci či případovou studii na konkrétní téma z jejich praxe. V rámci zakončení předmětů pak seminární práce obhajují a skládají semestrální ústní zkoušky.

Důležité praktické informace či rady získají účastníci programů od tutorů či ostatních účastníků programů zejména v rámci povinných workshopů a praktických manažerských tréninků, které se konají na dvoudenním tutoriálu (vždy pátek a sobota), a to pouze jednou za semestr.

V případě zájmu a časových možností se mohou účastnit i dalších nepovinných workshopů a doporučených konzultací s tutory v průběhu celého programu. MBA programy jsou zakončeny obhajobou zpracované závěrečné práce a ústní závěrečnou zkouškou.

MBA a MSc programy 2

Online MBA programy či MSc programy v angličtině s manažerskými tréninky v češtině

Pro zájemce o manažerské vzdělávací programy v anglickém jazyce je ve spolupráci s London School of Business and Finance a renomovanou společností Gustav Käser International nově připravena unikátní nabídka – online manažerské MSc programy či MBA programy v anglickém jazyce ve spojení s pětidenním špičkovým praktickým tréninkovým programem od společnosti Gustav Käser International v českém jazyce.

"Programy jsou také nabízeny v mnoha specializacích," dodává Pavel Makovský s tím, že si stačí jen vybrat.

MBA programy – možnosti zahájení

MBA programy v českém jazyce je možno zahájit od října nebo od března, v případě individuální formy kdykoliv. MBA programy či MSc programy v anglickém jazyce jsou otvírány čtyřikrát do roka, nejbližší termín je 4. 10. 2010.

Více informací o nabídce vzdělávacích programů Institutu manažerského vzdělávání A&W Business School v českém nebo anglickém jazyce získáte na: www.mbainstitut.cz, na emailu: aw@mbainstitut.cz či na zelené lince: 800 888 797.

MBA a MSc programy 3

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

Vyfoťte, vystavte, prodejte
Vyfoťte, vystavte, prodejte

Prodávejte jednoduše přes mobilní aplikaci Bazar eMimino.cz.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.