Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Distanční praktické MBA programy pro časově zaneprázdněné manažery

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Neustálý tlak na vyšší výkony manažerů a stoupající časová náročnost jejich práce, na druhé straně vzrůstající potřeba získávat stále nové znalosti, dovednosti a rozvíjet odbornost. Na první pohled je to začarovaný kruh. Kde vzít čas na další vzdělávání a zvládnout přitom vyčerpávající zaměstnání a zpravidla ještě rodinu či nějaké ty koníčky?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Distanční praktické MBA programy v českém nebo anglickém jazyce pro časově velmi zaneprázdněné manažery ve více než 20 specializacích. | foto: Mc Arthur & Mc Wide, s.r.o.

Institut manažerského vzdělávání A&W Business School nabízí řešení – distanční MBA programy, LLM programy či MSc programy v českém nebo anglickém jazyce ve více než 20 specializacích.

Manažerské MBA programy – revoluční koncept v českém jazyce

"Naše manažerské MBA programy v českém jazyce jsou revoluční zejména svou distanční formou, časovou flexibilitou, individuálním přístupem tutorů, možností volby specializace MBA až v průběhu vzdělávání a zahájením kdykoliv v průběhu roku," upřesňuje ředitel Institutu manažerského vzdělávání A&W Business School Pavel Makovský.

Účastníci vzdělávacích programů si v rámci institutu vybírají z nabídky specializací, které nabízejí programy MBA, LLM či BBA. Tato nabídka je nejširší v celé ČR. Distanční forma vzdělávání je speciálně vyvinutá pro programy MBA, LLM a BBA a přizpůsobená zejména prostředí České republiky.

MBA programy – distanční forma vzdělávání v českém jazyce

"Ze zpětné vazby od manažerů dobře víme, že většinou nemají potřebu ani čas sedět na přednáškách a poslouchat teorii," říká Pavel Makovský, "hledají vzdělávání, které jim umožní získat nové zkušenosti, názory a znalosti pro praktické využití v jejich každodenním manažerském i osobním životě. A právě tuto potřebu reflektují naše MBA programy."

MBA programy

Nezbytnou teorii si účastníci programů nastudují či doplňují sami z obdržené studijní literatury.

Z jednotlivých předmětů si pak v rámci programu osvojují schopnost aplikace získaných znalostí a zkušeností do jejich vlastní praxe. Z každého předmětu zpracovávají seminární práci či případovou studii na konkrétní téma z jejich praxe. V rámci zakončení předmětů pak seminární práce obhajují a skládají semestrální ústní zkoušky.

Důležité praktické informace či rady získají účastníci programů od tutorů či ostatních účastníků programů zejména v rámci povinných workshopů a praktických manažerských tréninků, které se konají na dvoudenním tutoriálu (vždy pátek a sobota), a to pouze jednou za semestr.

V případě zájmu a časových možností se mohou účastnit i dalších nepovinných workshopů a doporučených konzultací s tutory v průběhu celého programu. MBA programy jsou zakončeny obhajobou zpracované závěrečné práce a ústní závěrečnou zkouškou.

MBA a MSc programy 2

Online MBA programy či MSc programy v angličtině s manažerskými tréninky v češtině

Pro zájemce o manažerské vzdělávací programy v anglickém jazyce je ve spolupráci s London School of Business and Finance a renomovanou společností Gustav Käser International nově připravena unikátní nabídka – online manažerské MSc programy či MBA programy v anglickém jazyce ve spojení s pětidenním špičkovým praktickým tréninkovým programem od společnosti Gustav Käser International v českém jazyce.

"Programy jsou také nabízeny v mnoha specializacích," dodává Pavel Makovský s tím, že si stačí jen vybrat.

MBA programy – možnosti zahájení

MBA programy v českém jazyce je možno zahájit od října nebo od března, v případě individuální formy kdykoliv. MBA programy či MSc programy v anglickém jazyce jsou otvírány čtyřikrát do roka, nejbližší termín je 4. 10. 2010.

Více informací o nabídce vzdělávacích programů Institutu manažerského vzdělávání A&W Business School v českém nebo anglickém jazyce získáte na: www.mbainstitut.cz, na emailu: aw@mbainstitut.cz či na zelené lince: 800 888 797.

MBA a MSc programy 3

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz