Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Distanční manažerský program LLM v češtině nejen pro právníky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Manažerský program LLM (Master of Laws) je jednou z mála příležitostí pro další zvýšení odborné kvalifikace v oblasti práva nejenom u profesionálních právníků, ale i manažerů, kteří si přejí získat právní povědomí. Jak probíhá distanční manažerský program LLM v českém jazyce u Institutu manažerského vzdělávání A&W Business School?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Distanční praktické manažerské programy LLM v českém jazyce pro právníky i neprávníky. | foto: A&W Business School

Manažerský program LLM v češtině – koncepce pro právníky i neprávníky

"Distanční manažerský program LLM je v rámci našeho institutu připraven zvlášť pro právníky a zvlášť pro ostatní manažery bez právního vzdělání či praxe. Odráží tak lépe rozdílné požadavky a nároky účastníků programu, a je proto velmi efektivní", uvádí Mgr. Pavel Makovský, MBA, ředitel Institutu manažerského vzdělávání A&W Business School.

Program LLM pro právníky, který je určen pro účastníky s právnickým vzděláním či vysokoškolským vzděláním neprávního zaměření s minimálně pětiletou právní praxí, je od začátku výrazně prakticky orientován a umožňuje jeho účastníkům prohloubení znalostí a čerpání nových praktických zkušeností v jednotlivých oblastech práva. Je rozložen do tří semestrů s tím, že poslední semestr je věnován psaní závěrečné práce a závěrečným zkouškám.

Pro účastníky bez právnického vzdělání či bez právní praxe je určen program LLM pro neprávníky. Po nezbytném doplnění základní právní teorie v začátku programu je i tento program nasměrován do praxe, aby tak umožnil účastníkům základní orientaci v právní problematice tam, kde ji manažeři nejvíce využijí. Manažerský program LLM pro neprávníky trvá čtyři semestry.

"Stále více manažerů považuje vlastní orientaci v právní problematice za nezbytnost, která výrazně přispívá k zvýšení kvality jejich manažerské práce a k předcházení zbytečných komplikací či finančních ztrát jejich společností," dodává Pavel Makovský.

Program LLM 2

Manažerský program LLM – distanční forma a průběh vzdělávání

Manažerský program LLM je speciálně vyvinut a přizpůsoben zejména prostředí České republiky, probíhá distanční formou v češtině. "Distanční forma programu klade mimořádný důraz na minimální nutné dojíždění manažerů na místo výuky," podtrhuje Pavel Makovský. Zahájení programu je možné vždy v říjnu, březnu nebo při individuální formě kdykoliv.

Všichni účastníci obdrží základní studijní materiály a literaturu, ze kterých získávají či si doplňují teoretický základ. Účastníci programu LLM pro neprávníky navíc absolvují semináře z předmětů uvozujících právní problematiku. Tyto semináře, stejně jako povinné workshopy z jednotlivých předmětů, realizují účastníci programu LLM s tutory na dvoudenních tutoriálech, které se konají vždy jen jednou za semestr. Tutoři jsou však účastníkům k dispozici po celou dobu trvání programu, odborně je vedou při výběru témat a zpracování seminárních prací z jednotlivých předmětů, které účastníci na konci semestru v rámci ústních zkoušek obhajují. Zájemci mohou využívat konzultací s tutory či nepovinné workshopy na aktuální témata. Program LLM je zakončen obhajobou závěrečné práce a závěrečnou ústní zkouškou.

"Pro zvýšení kvality a úrovně programu LLM spolupracujeme s velmi kvalitními tutory, kteří jsou především odborníky z praxe a na dané oblasti práva se specializují", doplňuje Pavel Makovský, "kvalitu a jedinečnost odevzdávaných prací navíc hlídáme pomocí systému Theses.cz pro odhalování plagiátů provozovaném Masarykovou univerzitou v Brně".

Program LLM 3

Manažerský program LLM – cesta k získání zajímavých kontaktů

Manažerský program LLM nepřináší jeho absolventům "jen" titul LLM, nové poznatky a dovednosti, ale také příležitost seznámit se se zajímavými lidmi, získat nové osobní či obchodní kontakty. K tomuto faktu přispívá významně A&W Business Club, jehož členy se automaticky zdarma stávají účastníci programu LLM i dalších distančních programů institutu. "Pro své členy A&W Business Club pořádá a zajišťuje mimo jiné společenská setkání, golfové turnaje, volné hrací karty na golf či další zajímavé akce a benefity", upřesňuje Pavel Makovský.

Program LLM 4

Program LLM

Více informací o programu LLM (pro právníky i neprávníky) v češtině včetně přihlášky získáte na: www.mbainstitut.cz,
na emailu: aw@mbainstitut.cz či
na zelené lince: 800 888 797.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Najdete na iDNES.cz