Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Distanční manažerský program LLM v češtině nejen pro právníky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Manažerský program LLM (Master of Laws) je jednou z mála příležitostí pro další zvýšení odborné kvalifikace v oblasti práva nejenom u profesionálních právníků, ale i manažerů, kteří si přejí získat právní povědomí. Jak probíhá distanční manažerský program LLM v českém jazyce u Institutu manažerského vzdělávání A&W Business School?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Distanční praktické manažerské programy LLM v českém jazyce pro právníky i neprávníky. | foto: A&W Business School

Manažerský program LLM v češtině – koncepce pro právníky i neprávníky

"Distanční manažerský program LLM je v rámci našeho institutu připraven zvlášť pro právníky a zvlášť pro ostatní manažery bez právního vzdělání či praxe. Odráží tak lépe rozdílné požadavky a nároky účastníků programu, a je proto velmi efektivní", uvádí Mgr. Pavel Makovský, MBA, ředitel Institutu manažerského vzdělávání A&W Business School.

Program LLM pro právníky, který je určen pro účastníky s právnickým vzděláním či vysokoškolským vzděláním neprávního zaměření s minimálně pětiletou právní praxí, je od začátku výrazně prakticky orientován a umožňuje jeho účastníkům prohloubení znalostí a čerpání nových praktických zkušeností v jednotlivých oblastech práva. Je rozložen do tří semestrů s tím, že poslední semestr je věnován psaní závěrečné práce a závěrečným zkouškám.

Pro účastníky bez právnického vzdělání či bez právní praxe je určen program LLM pro neprávníky. Po nezbytném doplnění základní právní teorie v začátku programu je i tento program nasměrován do praxe, aby tak umožnil účastníkům základní orientaci v právní problematice tam, kde ji manažeři nejvíce využijí. Manažerský program LLM pro neprávníky trvá čtyři semestry.

"Stále více manažerů považuje vlastní orientaci v právní problematice za nezbytnost, která výrazně přispívá k zvýšení kvality jejich manažerské práce a k předcházení zbytečných komplikací či finančních ztrát jejich společností," dodává Pavel Makovský.

Program LLM 2

Manažerský program LLM – distanční forma a průběh vzdělávání

Manažerský program LLM je speciálně vyvinut a přizpůsoben zejména prostředí České republiky, probíhá distanční formou v češtině. "Distanční forma programu klade mimořádný důraz na minimální nutné dojíždění manažerů na místo výuky," podtrhuje Pavel Makovský. Zahájení programu je možné vždy v říjnu, březnu nebo při individuální formě kdykoliv.

Všichni účastníci obdrží základní studijní materiály a literaturu, ze kterých získávají či si doplňují teoretický základ. Účastníci programu LLM pro neprávníky navíc absolvují semináře z předmětů uvozujících právní problematiku. Tyto semináře, stejně jako povinné workshopy z jednotlivých předmětů, realizují účastníci programu LLM s tutory na dvoudenních tutoriálech, které se konají vždy jen jednou za semestr. Tutoři jsou však účastníkům k dispozici po celou dobu trvání programu, odborně je vedou při výběru témat a zpracování seminárních prací z jednotlivých předmětů, které účastníci na konci semestru v rámci ústních zkoušek obhajují. Zájemci mohou využívat konzultací s tutory či nepovinné workshopy na aktuální témata. Program LLM je zakončen obhajobou závěrečné práce a závěrečnou ústní zkouškou.

"Pro zvýšení kvality a úrovně programu LLM spolupracujeme s velmi kvalitními tutory, kteří jsou především odborníky z praxe a na dané oblasti práva se specializují", doplňuje Pavel Makovský, "kvalitu a jedinečnost odevzdávaných prací navíc hlídáme pomocí systému Theses.cz pro odhalování plagiátů provozovaném Masarykovou univerzitou v Brně".

Program LLM 3

Manažerský program LLM – cesta k získání zajímavých kontaktů

Manažerský program LLM nepřináší jeho absolventům "jen" titul LLM, nové poznatky a dovednosti, ale také příležitost seznámit se se zajímavými lidmi, získat nové osobní či obchodní kontakty. K tomuto faktu přispívá významně A&W Business Club, jehož členy se automaticky zdarma stávají účastníci programu LLM i dalších distančních programů institutu. "Pro své členy A&W Business Club pořádá a zajišťuje mimo jiné společenská setkání, golfové turnaje, volné hrací karty na golf či další zajímavé akce a benefity", upřesňuje Pavel Makovský.

Program LLM 4

Program LLM

Více informací o programu LLM (pro právníky i neprávníky) v češtině včetně přihlášky získáte na: www.mbainstitut.cz,
na emailu: aw@mbainstitut.cz či
na zelené lince: 800 888 797.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz