Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Distanční manažerské programy BBA, MBA a LLM v českém jazyce

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
A&W Business School nabízí studium respektující časové možnosti studentů a je striktně zaměřené na praxi.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Studenti | foto: unu

Co škola nabízí
Zájemci o studium si mohou zvolit z největšího výběru studijních oborů a specializací v rámci ČR:

Studijní obory MBA:
Management, Project management, Personální řízení, Marketing a komunikace, Politologie a veřejná správa, Manažerská univerzita

Studijní obor LLM – Soukromé právo pro manažery a podnikatele.

Hlavní výhody
Vzdělávací programy jsou koncipovány s ohledem na praktické potřeby studentů a jsou přizpůsobeny jejich časovým možnostem. Z tohoto důvodu byla zvolena distanční forma studia, která umožňuje efektivně studovat i velmi časově zaneprázdněným. Student si sám určí dle svých individuálních potřeb čas svého studia. Studenti a jejich tutoři mezi sebou komunikují pomocí elektronických kanálů, v případě potřeby osobně. Nedílnou součástí studia jsou praktické tréninky zaměřené na manažerské, prezentační a komunikační dovednosti.

Zájemcům škola také nabízí možnost sestavit si svůj vlastní studijní program praktického manažerského vzdělávání dle svých vzdělávacích potřeb, a to v rámci studia MBA Manažerské univerzity.

Pro top manažery a manažery se silnou vnitřní motivací, kterým více vyhovuje plánování času a plnění studijních povinností v individuálním režimu, je pak připravena individuální distanční forma studia.

Jednotlivé předměty jsou vedeny zkušenými tutory s dlouholetou manažerskou praxí v daných oblastech a zkušenostmi z akademického prostředí.

Standardní délka studia závisí na typu studijního oboru. Studijní obory MBA jsou dvouleté studijní obory LLM a BBA jednoleté.

Komu je studium určeno
Studijní obory MBA a LLM jsou určeny absolventům vysokých škol nebo absolventům středních škol s manažerskou praxí.

Studium ročního vzdělávacího programu BBA je určeno absolventům středních škol s minimální nebo žádnou manažerskou praxí.

Dokončení kurzu

Certifikace a akreditace
Společnost je akreditována American Association for Higher Education and Accreditation (AAHEA). Je držitelem certifikátu kvality ČSN ISO 9001:2001, ČSN ISO 10006:2004 pro oblast "Realizace vzdělávacích kurzů" a je členem Hospodářské komory hl. města Prahy, Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD) a České společnosti pro rozvoj lidských zdrojů (ČSRLZ). Společnost spolupracuje s Academií rerum civilum – Vysokou školou politických a společenských věd v Kolíně.

Stručně o A&W Business School
A&W Business School je moderní soukromá vzdělávací instituce, která vznikla jako součást vzdělávací, personální a poradenské společnosti McArthur & McWide. Jejím cílem a posláním je přinášet zájemcům o studium kvalitní profesní vzdělávací manažerské programy MBA (Master of Business Administration), BBA (Bachelor of Business Administration) a LLM (Master of Laws) v českém jazyce.

A&W

Kde můžete získat další informace
Více informací, včetně kontaktů naleznete na internetových stránkách www.aweducation.eu.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?
Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

Tyhle maminky na eMimino.cz jsou na tom stejně.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.