Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Disneyland nejsou jen úžasné atrakce, ale i výtečná gastronomie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vypravte se s celou svou rodinou do Disneylandu, a to se vším všudy! Každý den si můžete dopřát oběd či večeři v jiné restauraci, třeba i s oblíbenými Disney postavičkami. Díky speciálním balíčkům můžete významně ušetřit a dovolenou si opravdu užít.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Disneyland nejsou jen úžasné atrakce, ale i výtečná gastronomie | foto: GetAway cz s.r.o.

V Disneylandu si na své přijde opravdu každý. Nejen co se týče rozmanitých atrakcí plných zábavy, dobrodružství a adrenalinu, ale dokonce i ohledně občerstvení. Po celém parku se nacházejí restaurace v různém stylu. Dopřát si tak můžete rozličné kuchyně i atmosféru, různý typ obsluhy, dokonce se můžete naobědvat či povečeřet s oblíbenými Disney postavičkami nebo při probíhající show.

Restaurace i stánky s občerstvením jsou rozmístěné v parku, studiích, DisneyVillage i ve zdejších Disneyhotelích. Celkem zde máte na výběr ze 67 restaurací, bufetů, rychlých občerstvení a barů. A všude vaří skvěle!

Zlatou horečku zchladíte v místním salónu

Disneyland nejsou jen úžasné atrakce, ale i výtečná gastronomie

Disneyland nejsou jen úžasné atrakce, ale i výtečná gastronomie


Dopřejte si třeba romantickou večeři na Divokém západě v Lucky Nugget Saloon, úchvatném salónu plném drsných kovbojů bojujících o srdce sličných dam i zlaté nugety. Restauraci rychlého občerstvení najdete ve Frontierlandu, vychutnat si zde můžete skvělé burgery a cheeseburgery a zase vyrazit plni síly za dobrodružstvím.

Splněným snem nejen dětí, ale i dospělých, kteří na Disney postavičkách také vyrůstali, je vychutnání si dobrého jídla spolu s oblíbenými postavami z pohádek. V nádherném Hostinci u Popelky (Auberge de Cendrillon) tak pojíte s princi a princeznami a v Café Mickey se pobavíte s Mickey Mousem, Minnií a jejich přáteli. Se svými kamarády ze světa Walta Disneye můžete i posnídat, nebo je pozvat na svou narozeninovou oslavu s dortem.

Disneyland nejsou jen úžasné atrakce, ale i výtečná gastronomie

Rozhodně si nenechejte ujít večeři či oběd při velkolepém představení Buffalo Bill ́s Wild West Show s Mickey Mousem a jeho kamarády. O show je velký zájem, proto si stůl zamluvte dopředu. Rezervace je vhodná i v ostatních restauracích s obsluhou, cestovní kancelář GetAway.cz, která pořádá letecké zájezdy do Disneylandu, vám ji k zakoupenému balíčku zdarma ráda zařídí.

Chcete se po večeři v restauraci zdržet a vychutnat si dobrou kávu? Pak si dejte pozor na otevírací dobu parku. Po zavírací době jsou vám k dispozici pouze restaurace v DisneyVillage nebo v Disneyhotelích.

Chcete ušetřit při stravování v Disneylandu až 20 %?

Vyberte si svůj stravovací program a objednejte jej současně s ostatními službami u společnosti GetAway.cz. Můžete si vybrat polopenzi hotel, polopenzi standard, polopenzi plus, polopenzi premium nebo plnou penzi. Při zakoupení stravy obdržíte poukázky, v případě polopenze jeden kus na člověka a den. Využít je můžete na oběd či večeři.

Polopenze hotel, standard, plus a premium se od sebe liší v počtu možných restaurací, kde je umožněné se stravovat, a v ceně. Polopenze hotel umožňuje stravování jen v Disney hotelu, ve kterém jste ubytováni. Polopenze standard vám zajistí stravování v hotelu a dalších 7 konkrétních restauracích umístěných v Disney parku a Disney vesničce a zahrnuje také jeden nealkoholický nápoj a odpolední svačinu. Polopenze plus umožňuje stravování v hotelu a dalších 18 konkrétních restauracích umístěných v Disney parku a Disney vesničce a zahrnuje také jeden nealkoholický nápoj, odpolední svačinu, také konkrétní restauraci s obsluhou, odpolední svačinu a oběd nebo večeři s postavičkami v restauraci Café Mickey.

Polopenze premium nabízí stravování ve 23 konkrétních restauracích umístěných v Disney parku a Disney vesničce a zahrnuje také jeden nealkoholický nápoj, odpolední svačinu, také konkrétní restauraci s obsluhou, odpolední svačinu a oběd nebo večeři s postavičkami v restaurace Café Mickey a večeři na show Buffalo Bill.

Dokonalý gastronomický zážitek

Chcete si užít Disneyland se vším všudy? Pak si objednejte plnou penzi a navštivte tak více stylových restaurací! Plná penze zahrnuje obědy i večeře, hotelová varianta nabízí večeře ve vaší hotelové bufetové restauraci a oběd si můžete vychutnat v některé restauraci přímo v parku.

Standardní varianta vám dává větší volnost výběru ze sedmi bufetových restaurací po celém resortu, k jídlu máte v ceně jeden nealkoholický nápoj a každý den odpolední svačinu.

Varianta plus nabízí výběr ze 20 restaurací a zahrnuje také jeden nealkoholický nápoj a odpolední svačinu. Plná penze premium vám umožní volit ze 24 restaurací, kde si můžete objednat z á la carte předkrm, hlavní jídlo, dezert a nealkoholický nápoj. Můžete se také těšit na hodování s oblíbenými Disney postavičkami a na odpolední svačinu.

Do Disneylandu pohodlně a za tu nejlepší cenu

Abyste si v rozlehlém světě pohádek užili všechny atrakce a navštívili co nejvíce restaurací, je ideální alespoň třídenní návštěva. Pobyt na tři dny s ubytováním přímo v některém ze 7 Disney hotelů nebo partnerských hotelů nabízí společnost GetAway.cz. V ceně zájezdu jsou celodenní vstupenky do obou parků, ubytování na dvě noci a letecká doprava a transfer do Disneylandu.

Disneyland nejsou jen úžasné atrakce, ale i výtečná gastronomie

GetAway.cz za vás zajistí také stravu dle vašeho výběru, cestovní pojištění i pojištění proti úpadku CK. Pořadatelé zájezdu jsou sami v Disneylandu několikrát do roka, a tak vám mohou poradit, kdy je nejlepší do země pohádek cestovat, co tam na vás čeká a co potřebujete vědět. Vyplatí se pobyt naplánovat co nejvíce dopředu a využít tak množství akčních nabídek za jedinečné ceny. Letenky zajišťují za nejvýhodnější ceny. Spolupracují se všemi leteckými společnostmi a pro výběr nejvhodnějšího spojení a ceny pečlivě porovnávají veškeré nabídky.

Přihlaste se do odběru novinek na info@getaway.cz a těšte se 4x ročně na informace o speciálních akcích. Více najdete na http://www.getaway.cz/disneyland-pariz/jake-jsou-akcni-nabidky.html.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby.

Žaluzie, rolety a další stínicí prvky vám zajistí příjemnou teplotu v interiéru a podle zvoleného typu i další...

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Centrum služeb PRE v novém

Centrum služeb PRE v novém

Chystáte se řešit vytápění svého bytu, přemýšlíte, který způsob je pro vás nejvýhodnější, zda volit lokální topidla pro...

Najdete na iDNES.cz