Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Projekt Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje pomáhá s hledáním práce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Duchcováci Štefan Boho a Roman Kardoš přišli v prosinci 2013 o zaměstnání a najít nové je v Duchcově těžké zejména z důvodu přístupu majority k romským občanům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

„Nechtěli jsme sedět doma, a protože pracovat chceme, věděli jsme, že projít školeními pro nás bude k hledání nové práce jenom plus,“ říká Štefan. | foto: Úřad práce České republiky

Jelikož nechtěli propadnout v síti nezaměstnanosti, přihlásili se do projektu „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“ reg. č. CZ.1.04/2.1.00/70.00038, prošli aktivizačními školeními a díky projektu našli v červnu 2014 nové zaměstnání. Pracují jako dělníci údržby ve firmě Elektrošrot a.s., která se zabývá ochranou životního prostředí a přírody.

A nespletli se, mezi komplex poskytovaných aktivit v projektu patří i motivačně aktivizační školení zaměřené na sepsání životopisu, který si oba účastníci za pomoci odborného lektora vytvořili. A právě tyto životopisy zaslal pracovník pro cílovou skupinu v Duchcově zaměstnavateli Elektrošrot a.s., který si oba muže na jejich základě vybral pro práci dělníků v údržbě.

Hned v úvodu se pánové ve firmě, která jak její název napovídá, přebírá a zpracovává elektroodpad, velice dobře zapsali úklidem celého skladového dvora a poté přešli dokonce k jednodušším zednickým pracím. Oběma mužům se v nové práci také líbí, zkušenost s údržbovými, zednickými pracemi i drobnou kovovýrobou mají, takže je nic nepřekvapilo a zajisté je těší, že jsou přínosem pro zaměstnavatele.

V Duchcově, kde oba muži bydlí, již projekt „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“ doporučili několika nezaměstnaným, kteří se do projektu také přihlásili. Kdo pracovat opravdu chce a vytrvá ve snaze hledat a dál se vzdělávat, může díky tomuto projektu zaměstnání najít také.

Více informací o podpoře uchazečů a zaměstnavatelů prostřednictvím projektu naleznete na portálu MPSV: http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/ulk/regionalni_projekty.

Díky projektu „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“ našli muži z...

Díky projektu „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“ našli muži z...

Projekt je financován Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a Státním rozpočtem České republiky.

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

MAZDA CX-05 nabídka financování 3/3, ani korunu navíc

MAZDA CX-5

MAZDA CX-5 přináší hospodárný provoz a dynamický výkon. Potěšení z jízdy. Výjimečně bezpečný vůz, který je radost...

Mechanické invalidní vozíky a chodítka je často výhodnější si půjčit

Mechanické invalidní vozíky a chodítka je často výhodnější si půjčit

Zdravotnické pomůcky nejsou zrovna nejlevnější záležitostí, proč si je tedy kupovat? Zvláště, když například mechanické...

Pivo, sport i umění. Studentský ráj objevíte v ústecké čtvrti Klíše

Pivo, sport i umění. Studentský ráj objevíte v ústecké čtvrti Klíše

Klíše - Přednášky, semináře, ležení v knihách a psaní esejů. Zkrátka denní chléb každého vysokoškoláka. Co by to ovšem...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.