Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Projekt Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje pomáhá s hledáním práce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Duchcováci Štefan Boho a Roman Kardoš přišli v prosinci 2013 o zaměstnání a najít nové je v Duchcově těžké zejména z důvodu přístupu majority k romským občanům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

„Nechtěli jsme sedět doma, a protože pracovat chceme, věděli jsme, že projít školeními pro nás bude k hledání nové práce jenom plus,“ říká Štefan. | foto: Úřad práce České republiky

Jelikož nechtěli propadnout v síti nezaměstnanosti, přihlásili se do projektu „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“ reg. č. CZ.1.04/2.1.00/70.00038, prošli aktivizačními školeními a díky projektu našli v červnu 2014 nové zaměstnání. Pracují jako dělníci údržby ve firmě Elektrošrot a.s., která se zabývá ochranou životního prostředí a přírody.

A nespletli se, mezi komplex poskytovaných aktivit v projektu patří i motivačně aktivizační školení zaměřené na sepsání životopisu, který si oba účastníci za pomoci odborného lektora vytvořili. A právě tyto životopisy zaslal pracovník pro cílovou skupinu v Duchcově zaměstnavateli Elektrošrot a.s., který si oba muže na jejich základě vybral pro práci dělníků v údržbě.

Hned v úvodu se pánové ve firmě, která jak její název napovídá, přebírá a zpracovává elektroodpad, velice dobře zapsali úklidem celého skladového dvora a poté přešli dokonce k jednodušším zednickým pracím. Oběma mužům se v nové práci také líbí, zkušenost s údržbovými, zednickými pracemi i drobnou kovovýrobou mají, takže je nic nepřekvapilo a zajisté je těší, že jsou přínosem pro zaměstnavatele.

V Duchcově, kde oba muži bydlí, již projekt „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“ doporučili několika nezaměstnaným, kteří se do projektu také přihlásili. Kdo pracovat opravdu chce a vytrvá ve snaze hledat a dál se vzdělávat, může díky tomuto projektu zaměstnání najít také.

Více informací o podpoře uchazečů a zaměstnavatelů prostřednictvím projektu naleznete na portálu MPSV: http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/ulk/regionalni_projekty.

Díky projektu „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“ našli muži z...

Díky projektu „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“ našli muži z...

Projekt je financován Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a Státním rozpočtem České republiky.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Letní období - maximální tempo na stavbách SVS

Severočeská vodárenská společnost

Severočeská vodárenská společnost a. s. (dále SVS) je na území Ústeckého a podstatné části Libereckého kraje, kde žije...

Pracujete v Německu a nevíte, jak poslat peníze zpět do ČR? Využijte Europlatbu

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.

Mnoho Čechů pracujících v Německu, řeší každý měsíc stejný problém, dostat peníze zpět do ČR, a to nejlépe tak, aby...

Severočeská vodárenská společnost v toku času

Severočeská vodárenská společnost a. s. (SVS)

Severočeská vodárenská společnost a. s. (SVS) převzala za své akcionáře odpovědnost za zásobování obyvatelstva pitnou...

Najdete na iDNES.cz