Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Díky investicím jsem letos navštívila zámky na Loiře

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Paní Marie Fürstová pracuje už déle než 20 let jako bankovní úřednice na pobočce. Na první pohled by si člověk možná řekl: průměrný příjem, žádná hitparáda. Budete se ale divit, protože paní Marii její práce v bance dokáže plnit sny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ČSOB Investice | foto: ČSOB

„Narodila jsem se v Českých Budějovicích do úřednické rodiny. Tatínek skoro celý život pracoval jako ekonom v jihočeské Madetě a maminka v místní Jednotě. Celé moje dětství jsme s rodinou vyráželi minimálně jednou měsíčně na výlety za památkami v okolí. Vždyť v Jižních Čechách člověk o hrady a zámky skoro zakopává,“ žertuje paní Marie. „Ačkoliv jsme neměli moc peněz, tatínek mě i sestru rozhodně nezanedbával. Vždycky si našel čas, abychom si víkendy užili. A vidíte, láska k historickým památkám, kterou tatínek utužoval poutavým vyprávěním o místních legendách, mi zůstala dodnes,“ pokračuje paní Marie.

„Sama jsem si mimochodem nevzala prince ze zámku, jak jsem o tom jako malá snila, ale (ne)obyčejného chlapa z bytovky,“ směje se paní Marie a pokračuje: „S manželem sice nejsme žádní milionáři, ale život si dokážeme vychutnat. Ovšem nebýt toho, že díky tatínkově dobré ekonomické průpravě dokážu z našich průměrných platů leccos našetřit, dnes bychom si asi tak dobře nežili. Pracuji v bance, ale specializuji se na poskytování úvěrů. Díky péči Evičky, mé laskavé kolegyně, se mi před lety podařilo proniknout do světa investic. S manželem a našimi dvěma vysokoškoláky jsme se tak po letech vydali na čtrnáctidenní dovolenou do Francie.“

Všechno mám přehledně na internetu

„Když za mnou Evička letos v létě přišla s tím, že jsem ideální kandidát, abych pomohla otestovat nový investiční portál ČSOB Investice, moje srdce zaplesalo. Jsem ryze praktická žena a nemám ráda, když mě od smysluplné práce zdržují komplikované procesy. Sama investuji nejčastěji pravidelně po malých částkách, přesto si jednou za čas ráda zkontroluji, jak si mé investiční portfolio vede. Navíc jsem zjistila, jak nám tato internetová aplikace usnadňuje život. Eva mi například do aplikace pošle výběr fondů, o kterých si myslí, že by mi neměly v portfoliu chybět. Moje investice jsme tak přestaly řešit během polední pauzy. Tam se teď věnujeme daleko důležitějším záležitostem,“ mrká na nás paní Marie.

„A když mám doma po večeři volnou chvilku, zapnu si počítač a v internetové aplikaci rychle zjistím, co je nového a co je z mé strany potřeba udělat. Eviččiny návrhy na provedení obchodu, které mi posílá přes ČSOB Investice, konzultuji s manželem. A když nám připadají rozumné, rovnou náš investiční záměr v portálu potvrdím. Co mi na tom snad nejvíce vyhovuje, je fakt, že se nemusím ani přezout z bačkor,“ pochvaluje si přednosti aplikace paní Marie.

„Skvělým bonusem mé investiční zkušenosti je, že se nám letos v létě podařilo strávit krásných 14 dní v údolí řeky Loiry. Vidíte, a zase jsme u těch zámků. Kdybych ale před lety dobře nezainvestovala, letos bychom se s manželem a syny zase jeli podívat tak akorát na Hlubokou,“ dodává paní Marie.


Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Najdete na iDNES.cz