Díky digitálním technologiím je design dresů neomezený

27 2018
Dresy jsou důležité u všech týmových sportů. Vytváří pocit sounáležitosti, navíc hráčům usnadňují neustálé rozhodování, co si obléknout. Kromě toho jsou přímo uzpůsobené pro daný sport, dobře sají pot a pohodlně se v nich pohybuje.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

To jsou hlavní důvody, proč by si dresy měly pořídit i ty nejobyčejnější týmy hrající vesnickou ligu.

Týmové dresy nejsou drahé. Čím více si jich objednáte, tím lepší cenu často dostanete. Navíc je možné zařídit, aby vám aspoň část nákladů někdo uhradil. Jistě i vy ve svém okolí najdete nějakého sponzora, který bude rád, když si na dresy dáte jeho logo.

Možnosti potisku jsou snad neomezené

Hráči si mohou navrhnout vlastní fotbalové, florbalové, hasičské či házenkářské dresy. Mnohde umožňují dodat design dle vlastní představy, a pokud nejste zrovna talentovaný designér, stačí jen popsat svou představu a grafik ji ztvární. Omezení žádná nejsou. Současné moderní technologie potisku umožňují snad cokoliv.

Běžně se používají tři rozdílné technologie

Sublimace. Při ní se sublimační inkoust vtiskuje do povrchu předmětu pomocí tepelného lisu. Barvy jsou pak odolné proti poškrábání, nejsou totiž jen na povrchu, stávají se součástí předmětu, a tak velmi dobře drží. Technologie nemůže být požívána na 100% bavlnu, a proto se florbalové dresy i jiné vyrábí ze 100% polyesteru.

Sítotisk. Na ten se využívají dresy z předbarvených materiálů. Potisk je pak hmatatelný, barva se protlačuje pomocí válečku či těrky. Nepoužívá se tak často.

Flock. Technologie spočívá v nanesení speciálního lepidla a následném nanesení tzv. flockové střiže, která ulpívá na lepidle. Z ostatních částí textilu se pak opráší. Princip se používá na čepice, batohy, vaky, ale i trička a dresy.

Nejlepší je nechat si poradit

Kdo si nechává tvořit dresy poprvé, měl by si nechat poradit. Odborníci mu nejlépe představí všechny možnosti a pomohou vybrat vhodnou variantu. Profesionální fotbalové dresy a jiné pomáhá už dlouhá léta vytvářet DDsport. Nyní mají navíc nové kolekce sportovních setů.

Nejčtenější

Další z rubriky

Zápasy Plzně v Lize mistrů? Jedině O2 TV nabídne tento skvělý zážitek
Zápasy Plzně v Lize mistrů? Jedině O2 TV nabídne tento skvělý zážitek

Českou republiku čeká fotbalový svátek, na který se bude ještě dlouho vzpomínat. Viktoria Plzeň se v základní skupině prestižní Ligy mistrů může těšit na řadu...  celý článek

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč
Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off. Užijte si extraligové souboje na TV...  celý článek

Francie vs. Brazílie? Vsaďte si na MS v Tipsportu a získejte 1 000 Kč.
Francie vs. Brazílie? Vsaďte si na MS v Tipsportu a získejte 1 000 Kč.

Splní Francie s Brazílií roli favoritů? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během MS historicky největší bonus 1000 Kč zdarma.  celý článek

Najdete na iDNES.cz