Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Díky ACHK písmomalířům s vaším výrobkem či službou na trhu prorazíte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Současná uspěchaná doba je neúprosná - kdo o sobě, svém výrobku, službě nedá pořádně světu vědět, snižuje si zbytečně šance na úspěch.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Díky ACHK písmomalířům s vaším výrobkem či službou na trhu prorazíte

Proč nejít štěstí a jistotě naproti, zvlášť když máte po ruce kreativní firmu, která je odborníkem na firemní štíty, transparenty a reklamní poutače na fasády, ledové plochy, auta z klasických materiálů jako jsou plechy, textil, sklo i nově štíty a tabule řezanou grafikou s antigraffiti fólií. Díky pražskému A.CH.K. Sdružení písmomalířů můžete na mnoha místech dát o své nabídce vědět.

Zajímavé, variabilní a kvalitně odvedené reklamy

Díky ACHK písmomalířům s vaším výrobkem či službou na trhu prorazíte

Neotřelé vývěsní štíty, celoplošná reklama na budovách, slogany či zajímavé grafiky na autech, velkoplošné transparenty nebo naopak nápisy a potisky či výšivky triček. Nabídková paleta A.CH.K. Sdružení písmomalířů je široká.
Ať už zvolíte jakýkoliv druh reklamy, budete mít jistotu kvalitně odvedené práce a invence, která příjemně překvapí.

Firma má za 21 let existence na svém kontě stovky úspěšně realizovaných zakázek. A aby ne - o realizaci nepřehlédnutelných kreativních reklam se postarali lidé z firmy, kteří mají za sebou pětatřicetiletou praxi s klasickými písmomalířskými pracemi, a to především s reklamami na plechy, fasády různých povrchů, ale i na stadionech na ledových polochách, s výstavami a pracemi se sklem.

Adidas, Scan quilt, Outlet Faktory Zdiby, Wűstenrot, Generali a Ogilvy Mather je jen malý výčet firem, které reklamní práce písmomalířů ocenily.

Díky ACHK písmomalířům s vaším výrobkem či službou na trhu prorazíte

Reklamní poutače řezanou grafikou

Sdružení písmomalířů neusnulo na vavřínech, hledá nové materiály, rozšiřuje pole působnosti. Jednou z novinek je zhotovení reklamních poutačů řezanou grafikou s antigraffiti fólií. Plotrem vyřezaná grafika se nalepí na speciální plastové desky určené pro venkovní reklamu.

Tyto desky se pomocí montážního lepidla nalepí přímo do stávajících rámů a jednoduše přelepí antigraffiti fólií. Je speciálně navržena jako ochrana proti postříkání sprejem a fixou.

Pokud je antigraffiti fólie postříkána barvou, je možné barvu opakovaně odstranit a uvést reklamu do původního stavu. Tento postup je zároveň nabízen u nepodsvětlených reklam jako nejjednodušší varianta, jak dát starým reklamám novou tvář.

Klasická reklama i atypické práce

Sdružení písmomalířů se ale úspěšně vrací i ke klasice. Bude vašemu obchodu či provozovně slušet plechový reklamní poutač, plastový, skleněný či dřevěný s klasickými písmomalířskými postupy či digitálním tiskem? Stačí si zvolit ten správný.

Úspěchy slaví i při realizaci atypických prací - visačky, diplomy, ciferníky, vlajky, gravýrování, roll-up, orientační systémy, vizitky a jejich tisk, příprava sítotiskových šablon a potisk nejrůznějších předmětů. Žádaná je i reklama na textil, trika, dresy. vaše tričko, čepici, montérky může zdobit či označit výšivka nebo tisk s vaším námětem. A to i v malých sériích. Loga i text se aplikují metodou tisk, vyšívání i navařování.

A.CH.K. Sdružení písmomalířů se dokáže díky složení pracovníků provozovny přizpůsobit přání zákazníků a jejich zakázku k maximální spokojenosti zrealizovat.
Informace o firmě A.CH.K.

Sdružení písmomalířů, ukázky již realizovaných prací a kompletní nabídku reklamy najdete na internetových stránkách www.achk-pismomaliri.cz, nebo přímo v provozovně Jižní I. (vjezd na zahradu ZŠ), Praha 4 – Spořilov.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Co by to bylo za štědrovečerní večeři bez smaženého kapra nebo řízku? Co ale s použitým olejem? Neucpávejte si jím...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz