Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Digitalizace českých měst

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V krizových obdobích pokrokové technologie katalyzují rozvoj nových forem komunikace. V současnosti jsme se ocitli na prahu globální digitalizace, a proto i outdoorová média nakročují tímto směrem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká technologie pro české prostředí | foto: ahr

Vlny zájmu způsobují nadšené reakce ze zahraničí, kde digitalizace již léta prostupuje městskými aglomeracemi Londýna, New Yorku, Hong Kongu… Nastal zlomový okamžik pro zvýšení efektivity venkovní reklamy.

Imagine LED obrazovky se neodmyslitelně vepsaly do tváře mnoha českých měst. Originální česká technologie plně respektuje české prostředí a to nejen technickými parametry, také přizpůsobením se právním předpisům našeho státu a lokálním klimatickým podmínkám.

Technické parametry kopírují potřebu kvalitně a intenzivně svítit během ostrého poledního slunce a na druhou stranu snášet extrémní výkyvy počasí.

Česká technologie pro české prostředí

LED obrazovky najdou své využití jak ve venkovním prostředí, také v interiérech s nutností vytvořit rozměrnější obrazovou plochu. Proto jsou imagine obrazovky vyráběné v několika variantách bodových roztečí. Modulární systém, možné přirovnat ke stavebnici, dovoluje kombinaci jednotlivých dílů v rozměrově i tvarově volitelné obrazové plochy.

To je také podmínkou pro instalaci v prostorách, kde je předem dán rozměr plochy obrazovky celkovými dispozicemi budovy, nebo prostoru pro instalaci. Z obrazových modulů také snadno vytvoříte rozměry běžných reklamních ploch jako televizní poměr stran 4:3 a 16:9, nebo rozměry billboardů a bigboardů.

Přímé přenosy

Zásadním parametrem LED obrazovek je kvalita obrazu odrážející se v intenzitě svitu, barevné stálosti a celistvosti obrazu. Imagine obrazovky překračují parametry svítivosti jiných obrazovek až o 60 %, kdy rozteč 20 mm nabízí intenzitu 9.600 NIT a rozteč 15 mm poskytuje neuvěřitelných 15.000 NIT. Ruku v ruce s vyšší intenzitou svitu jde úspora elektrické energie, imagine LED vyzařují světlo, nikoli tepelnou energii.

Celkové úspory za elektřinu tak kopírují vysokou intenzitu a 60 % úspory energie je každý měsíc znatelně poznat na faktuře dodavatele elektrické energie. Každá svítící součástka je zkontrolována a normalizována na stejnou hladinu s ostatními. To zajišťuje celistvý obraz při nepřetržitém provozu obrazovky.

Sportovní akceOd obrazovky se očekává provoz i 24 hodin denně sedm dní v týdnu a české klimatické podmínky kladou vysoké nároky nejen na obrazovou plochu. Důležitá je také celá technická koncepce, která musí odolávat zimním mrazům i vysokým letním teplotám, dešti, vlhkosti, smogu a rozličným povětrnostním podmínkám.Vodotěsné imagine obrazovky vzájemnou duplikací napájecích zdrojů, řídících jednotek a jištěním spojů proti odpojení, eliminují jakékoli výpadky činnosti a zajišťují tak bezúdržbový provoz.

Majitelé obrazovek ovlivňují řídící aplikaci

Aby bylo možné využít vlastností obrazovek naplno, je nutná řídící aplikace zajišťující kvalitní tvorbu a úpravu vysílaného obsahu. Pod hesly jednoduchost, účelnost, maximalizace možností a české prostředí se na vývoji aplikace podílejí sami majitelé obrazovek.

Kulturní akceMajitelům obrazovek tato spolupráce umožňuje reflexi na jejich specifické požadavky a výrobci vazba na zákazníka dává důležité podněty k dalšímu vývoji. Jakákoli aktualizace aplikace je z tohoto důvodu doživotně volně k dispozici pro všechny majitele obrazovek.

Tento model kooperace výrobce s majiteli obrazovek se natolik osvědčil, že aplikace našla široké využití jak na reklamních obrazovkách, také v roli aplikace řídící přímé přenosy na sportovištích a v pronájmech obrazovek na kulturní a společenské akce.

Všechny výše zmíněné vlastnosti imagine obrazovek jsou korunovány tříletou zárukou a sedmiletou smluvní garancí pozáručního servisu.

Více informací naleznete na www.scoremaster.cz

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Pokud uslyšíte slovo banka, pravděpodobně si jako první vybavíte „kamennou“ pobočku své banky. Přitom mnohem častěji, v...

Najdete na iDNES.cz