Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Digitalizace českých měst

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V krizových obdobích pokrokové technologie katalyzují rozvoj nových forem komunikace. V současnosti jsme se ocitli na prahu globální digitalizace, a proto i outdoorová média nakročují tímto směrem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Česká technologie pro české prostředí | foto: ahr

Vlny zájmu způsobují nadšené reakce ze zahraničí, kde digitalizace již léta prostupuje městskými aglomeracemi Londýna, New Yorku, Hong Kongu… Nastal zlomový okamžik pro zvýšení efektivity venkovní reklamy.

Imagine LED obrazovky se neodmyslitelně vepsaly do tváře mnoha českých měst. Originální česká technologie plně respektuje české prostředí a to nejen technickými parametry, také přizpůsobením se právním předpisům našeho státu a lokálním klimatickým podmínkám.

Technické parametry kopírují potřebu kvalitně a intenzivně svítit během ostrého poledního slunce a na druhou stranu snášet extrémní výkyvy počasí.

Česká technologie pro české prostředí

LED obrazovky najdou své využití jak ve venkovním prostředí, také v interiérech s nutností vytvořit rozměrnější obrazovou plochu. Proto jsou imagine obrazovky vyráběné v několika variantách bodových roztečí. Modulární systém, možné přirovnat ke stavebnici, dovoluje kombinaci jednotlivých dílů v rozměrově i tvarově volitelné obrazové plochy.

To je také podmínkou pro instalaci v prostorách, kde je předem dán rozměr plochy obrazovky celkovými dispozicemi budovy, nebo prostoru pro instalaci. Z obrazových modulů také snadno vytvoříte rozměry běžných reklamních ploch jako televizní poměr stran 4:3 a 16:9, nebo rozměry billboardů a bigboardů.

Přímé přenosy

Zásadním parametrem LED obrazovek je kvalita obrazu odrážející se v intenzitě svitu, barevné stálosti a celistvosti obrazu. Imagine obrazovky překračují parametry svítivosti jiných obrazovek až o 60 %, kdy rozteč 20 mm nabízí intenzitu 9.600 NIT a rozteč 15 mm poskytuje neuvěřitelných 15.000 NIT. Ruku v ruce s vyšší intenzitou svitu jde úspora elektrické energie, imagine LED vyzařují světlo, nikoli tepelnou energii.

Celkové úspory za elektřinu tak kopírují vysokou intenzitu a 60 % úspory energie je každý měsíc znatelně poznat na faktuře dodavatele elektrické energie. Každá svítící součástka je zkontrolována a normalizována na stejnou hladinu s ostatními. To zajišťuje celistvý obraz při nepřetržitém provozu obrazovky.

Sportovní akceOd obrazovky se očekává provoz i 24 hodin denně sedm dní v týdnu a české klimatické podmínky kladou vysoké nároky nejen na obrazovou plochu. Důležitá je také celá technická koncepce, která musí odolávat zimním mrazům i vysokým letním teplotám, dešti, vlhkosti, smogu a rozličným povětrnostním podmínkám.Vodotěsné imagine obrazovky vzájemnou duplikací napájecích zdrojů, řídících jednotek a jištěním spojů proti odpojení, eliminují jakékoli výpadky činnosti a zajišťují tak bezúdržbový provoz.

Majitelé obrazovek ovlivňují řídící aplikaci

Aby bylo možné využít vlastností obrazovek naplno, je nutná řídící aplikace zajišťující kvalitní tvorbu a úpravu vysílaného obsahu. Pod hesly jednoduchost, účelnost, maximalizace možností a české prostředí se na vývoji aplikace podílejí sami majitelé obrazovek.

Kulturní akceMajitelům obrazovek tato spolupráce umožňuje reflexi na jejich specifické požadavky a výrobci vazba na zákazníka dává důležité podněty k dalšímu vývoji. Jakákoli aktualizace aplikace je z tohoto důvodu doživotně volně k dispozici pro všechny majitele obrazovek.

Tento model kooperace výrobce s majiteli obrazovek se natolik osvědčil, že aplikace našla široké využití jak na reklamních obrazovkách, také v roli aplikace řídící přímé přenosy na sportovištích a v pronájmech obrazovek na kulturní a společenské akce.

Všechny výše zmíněné vlastnosti imagine obrazovek jsou korunovány tříletou zárukou a sedmiletou smluvní garancí pozáručního servisu.

Více informací naleznete na www.scoremaster.cz

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě.

Stylová kompaktní bezzrcadlovka LUMIX GX800 upoutá pozornost stylovým designem, speciálními funkcemi pro selfíčka,...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Najdete na iDNES.cz