Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dieta na míru: Dietní, posilovací a kondiční programy přímo pro vás

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dietologické centrum Mgr. Radka Němce se zabývá sestavováním individuálních dietních, posilovacích, kondičních a ozdravných programů na základě ojedinělé, velmi úspěšné lékařské metody.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mgr. Němec | foto: unu

Tato lékařská metoda, která vychází z padesátiletého výzkumu fyziologie lidského organismu a jeho adaptace na vnější a vnitřní podněty, je ojedinělá v zahraničí a jediná v Česku.

Ojedinělost a jedinečnost programů je dána skutečností, že se u každého klienta individuálně přezkoumá jeho současný, tak i minulý životní styl s ohledem na jeho představy. Vezmou se v úvahu níže uvedená kritéria a odhadne se stav jeho metabolismu. Tato mapa znaků se potom přirovná k výsledkům výzkumu, kterým prošlo v průběhu padesáti let na sto milionů respondentů a vyhledají se fyziologicky podobní jedinci srovnatelní s daným klientem.

Metoda zajistí dostatečné informace pro sestavení individuálního plánu a nezatěžuje klienty dlouhým vyšetřením, často nákladným na čas i finanční prostředky.

Zohledňuje se věk, pohlaví, výška, současná a požadovaná hmotnost, somatotyp, genetika, fyzická zdatnost, metabolické poruchy nebo nemoci, typ zaměstnání, možnosti pohybové aktivity, denní energetický příjem a výdej.

Metoda má díky skutečně individuálnímu přístupu a nastartování metabolismu stoprocentní výsledky s dlouhodobým účinkem programů v rozmezí 15 - 20 let. Úspěšně čelí problémům s tzv. JO-JO efektem, civilizačními chorobami (například kardiovaskulární nebo cholesterolové) a je jedinou, nejúčinnější, přírodní zbraní proti počátečním i rozvinutým stádiím celulitidy. Je to skutečná a nefalšovaná dieta na míru.

Cílem této metody není něco vnucovat a obtěžovat s příkazy nebo zákazy. Cílem je vytvořit klientovi takový plán, který bude moci každý jednoduše začlenit do každodenní pracovní vytíženosti, bude snadno dodržitelný, bude vyhovovat a ve velmi krátké době i přesvědčí o svých kvalitách.

vizitka

Dietologické centrum Mgr. Radka Němce funguje na celém území České republiky a sestavuje individuální programy do zahraničí i zámoří. Němec je častým hostem v televizních, rozhlasových, tištěných a portálových médiích a poskytuje přednášky pro organizace, firmy i lázeňské a hotelové hosty.

Zájemci o diety na míru mohou najít konkrétní informace včetně online vstupního formuláře na adrese dietologického centra.

Případné dotazy směřujte na pana Mgr.Radka Němce. Více se o Dietologickém centru dozvíte zde.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Východočeské Léčebné lázně Bohdaneč otevřou 19. května tohoto roku svoji lázeňskou sezonu. Slavnostní zahájení nabídne...

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

S jarem přichází první letošní období velkého chystání, pečení, vaření a návštěv v souvislosti s Velikonocemi....

Škola líčení: Stíny podle barvy očí

Škola líčení: Stíny podle barvy očí

Arome.cz Říká se, že každé barvě očí sluší určité odstíny. Kéž by to bylo tak jednoduché. Modroočky, hnědoočky a majitelky očí ze...

Najdete na iDNES.cz