Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diamond travel – piráti z Karibiku a poklady z nového světa?

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ano. S CK Diamond travel je možné prožít dobrodružství pirátů z Karibiku i objevit poklady z Nového Světa. Vypravte se objevit svět na luxusní záoceánské lodi.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Diamond travel - Po stopách pirátů z Karibiku. | foto: Diamond travel

Diamond travel - PO STOPÁCH PIRÁTŮ Z KARIBIKU

Z důvodů velkého zájmu a na základě četných žádostí klientů opět zařadila CK Diamond travel do její nabídky tuto lákavou trasu, letošním bonusem navíc je plavba na luxusní lodi Island Princess. Z Floridy se nejprve vydáte na Arubu, tento, na pohled klidný karibský ostrov je plný kontrastů. Jeho suché vnitrozemí je poseto množstvím kaktusů, zatímco na pobřeží se najdete nádherné písčité pláže. Následující den strávíte v Cartageně.

V dobách Sira Francise Drakea, byl španělský koloniální přístav Cartagena oblíbenou destinací. Dnes je Cartagena moderní a živý přístav, obchodní centrum s bohatou historií, kulturou a úžasnou španělskou architekturou. Z Cartageny loď nabere severní směr a Vy budete mít jedinečnou možnost vidět na vlastní oči Panamský průplav, jednu z jedinečných staveb a tepen světového obchodu. Plavba nabízí, také přírodní skvosty Karibiku, Mexika a Střední Ameriky.

V příštím dni budete mít možnost spolu s Diamond travel prozkoumat východní část Kostariky, kde Vás jistě zaujmou rozlehlé banánové plantáže, písčité pláže omývané divokým a nespoutaným Atlantikem z druhé strany ohraničené deštným pralesem, nebo tajemným průplavem Tortugero.

Poslední zastávkou na trase je Ocho rios na Jamaice. Jméno Ocho Rios znamená v překladu osm řek a Jamaicu s bájnými modrými horami představovat nemusíme. Její modrozelené hory, bílé písečné pláže a tyrkysově zbarvená voda vytváří z tohoto ostrova jednu z nejvyhledávanějších destinací v celém Karibiku.

Teplá bríza vanoucí z nekonečně modré oblohy, chladné potůčky a vodopády tekoucí z hor, vůně květin pokrývajících úpatí, to vše vzbudí ve vašich smyslech nezapomenutelný zážitek. Loď následně po dnech plných zážitků míří zpět k Floridě, ale zbývá ještě jeden poslední den na palubě luxusní Island Princess. Diamond travel pro Vás má jeden bonus - zájezd je možno prodloužit pobytem na Jamaice, nebo na Floridě.

Diamond travel – piráti z Karibiku 2

Diamond travel - POKLADY NOVÉHO SVĚTA

Jednou z nejzajímavějších nabídek CK Diamond travel je plavba Poklady nového světa. Vaší první zastávkou s CK Diamond travel bude New York. Když jednou zajedete do New Yorku, těžko se vám bude chtít odjet. Život ve městě proudí plným tempem po celý den i noc. Toto tempo je pro nás nepředstavitelné. Při zmínce o tomto městě nesmíme zapomenout na nádheru nočního Time Square, krásy Manhattanu, Central Park, Liberty island se sochou svobody a další.

Diamond travel – piráti z Karibiku 3

Po dvou dnech budete uchváceni spoustou zážitků z New Yorku, ale to pravé Vás teprve čeká. CK Diamond travel pro Vás připravila plavbu na jedinečné loď NORWEGIAN JEWEL kde budete mít jedinečnou možnost poznat nejkrásnější ostrovy Karibiku - první zastávkou bude San Juan v Portoriku.

San Juan je rozvinutou moderní metropolí, se zachovalou historickou částí, která je více než 500 let stará. Prolíná se zde Španělská a Karibská kultura s Americkým vlivem i zvyky.

Následující zastávkou je Svatý Tomáš, který Vás nadchne Vás svou nádhernou krajinou kde máte možnost strávit celý den na jedné z deseti nejkrásnějších pláží na světě - Magens Bay. Po dni stráveném na ostrově loď namíří k břehům Svatého Martina.

Tento nejrozvinutější ostrov v Karibiku nabízí, nádherné písčité pláže a zároveň úžasnou přírodní scenérii. Další den budete na největším ostrovu britských Panenských ostrovů - na Tortole. Horské vrcholky tvoří protipól k nádhernému a klidnému tyrkysovému moři. Bílé, písčité pláže, banánovníky a palmové háje, to vše nádherně zapadá do tohoto jachtařského ráje.

Na závěr vaší objevné cesty vás čekají dva nádherné dny strávené na palubě luxusní lodi, kde je nachystaný bohatý zábavný a kulturní program. Trasa této cesty končí v New Yorku, odkud odlétáte spolu s CK Diamond travel zpět do Evropy.

Více informací na: www.diamondtravel.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Nenechte si zkazit dovolenou. Kvalitu hotelu odhalí nezávislé recenze

Nenechte si zkazit dovolenou. Kvalitu hotelu odhalí nezávislé recenze

Pokoj vypadal na fotkách dvakrát tak velký, wi-fi prakticky nefungovala, kvalita kuchyně byla otřesná a personál...

Objevte krásu Lisabonu s Martinhal Chiado

OBJEVTE KRÁSU LISABONU S MARTINHAL CHIADO

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a i teď na začátku roku je na jeho návštěvu ideální čas.

Najdete na iDNES.cz