Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diamond travel – piráti z Karibiku a poklady z nového světa?

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ano. S CK Diamond travel je možné prožít dobrodružství pirátů z Karibiku i objevit poklady z Nového Světa. Vypravte se objevit svět na luxusní záoceánské lodi.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Diamond travel - Po stopách pirátů z Karibiku. | foto: Diamond travel

Diamond travel - PO STOPÁCH PIRÁTŮ Z KARIBIKU

Z důvodů velkého zájmu a na základě četných žádostí klientů opět zařadila CK Diamond travel do její nabídky tuto lákavou trasu, letošním bonusem navíc je plavba na luxusní lodi Island Princess. Z Floridy se nejprve vydáte na Arubu, tento, na pohled klidný karibský ostrov je plný kontrastů. Jeho suché vnitrozemí je poseto množstvím kaktusů, zatímco na pobřeží se najdete nádherné písčité pláže. Následující den strávíte v Cartageně.

V dobách Sira Francise Drakea, byl španělský koloniální přístav Cartagena oblíbenou destinací. Dnes je Cartagena moderní a živý přístav, obchodní centrum s bohatou historií, kulturou a úžasnou španělskou architekturou. Z Cartageny loď nabere severní směr a Vy budete mít jedinečnou možnost vidět na vlastní oči Panamský průplav, jednu z jedinečných staveb a tepen světového obchodu. Plavba nabízí, také přírodní skvosty Karibiku, Mexika a Střední Ameriky.

V příštím dni budete mít možnost spolu s Diamond travel prozkoumat východní část Kostariky, kde Vás jistě zaujmou rozlehlé banánové plantáže, písčité pláže omývané divokým a nespoutaným Atlantikem z druhé strany ohraničené deštným pralesem, nebo tajemným průplavem Tortugero.

Poslední zastávkou na trase je Ocho rios na Jamaice. Jméno Ocho Rios znamená v překladu osm řek a Jamaicu s bájnými modrými horami představovat nemusíme. Její modrozelené hory, bílé písečné pláže a tyrkysově zbarvená voda vytváří z tohoto ostrova jednu z nejvyhledávanějších destinací v celém Karibiku.

Teplá bríza vanoucí z nekonečně modré oblohy, chladné potůčky a vodopády tekoucí z hor, vůně květin pokrývajících úpatí, to vše vzbudí ve vašich smyslech nezapomenutelný zážitek. Loď následně po dnech plných zážitků míří zpět k Floridě, ale zbývá ještě jeden poslední den na palubě luxusní Island Princess. Diamond travel pro Vás má jeden bonus - zájezd je možno prodloužit pobytem na Jamaice, nebo na Floridě.

Diamond travel – piráti z Karibiku 2

Diamond travel - POKLADY NOVÉHO SVĚTA

Jednou z nejzajímavějších nabídek CK Diamond travel je plavba Poklady nového světa. Vaší první zastávkou s CK Diamond travel bude New York. Když jednou zajedete do New Yorku, těžko se vám bude chtít odjet. Život ve městě proudí plným tempem po celý den i noc. Toto tempo je pro nás nepředstavitelné. Při zmínce o tomto městě nesmíme zapomenout na nádheru nočního Time Square, krásy Manhattanu, Central Park, Liberty island se sochou svobody a další.

Diamond travel – piráti z Karibiku 3

Po dvou dnech budete uchváceni spoustou zážitků z New Yorku, ale to pravé Vás teprve čeká. CK Diamond travel pro Vás připravila plavbu na jedinečné loď NORWEGIAN JEWEL kde budete mít jedinečnou možnost poznat nejkrásnější ostrovy Karibiku - první zastávkou bude San Juan v Portoriku.

San Juan je rozvinutou moderní metropolí, se zachovalou historickou částí, která je více než 500 let stará. Prolíná se zde Španělská a Karibská kultura s Americkým vlivem i zvyky.

Následující zastávkou je Svatý Tomáš, který Vás nadchne Vás svou nádhernou krajinou kde máte možnost strávit celý den na jedné z deseti nejkrásnějších pláží na světě - Magens Bay. Po dni stráveném na ostrově loď namíří k břehům Svatého Martina.

Tento nejrozvinutější ostrov v Karibiku nabízí, nádherné písčité pláže a zároveň úžasnou přírodní scenérii. Další den budete na největším ostrovu britských Panenských ostrovů - na Tortole. Horské vrcholky tvoří protipól k nádhernému a klidnému tyrkysovému moři. Bílé, písčité pláže, banánovníky a palmové háje, to vše nádherně zapadá do tohoto jachtařského ráje.

Na závěr vaší objevné cesty vás čekají dva nádherné dny strávené na palubě luxusní lodi, kde je nachystaný bohatý zábavný a kulturní program. Trasa této cesty končí v New Yorku, odkud odlétáte spolu s CK Diamond travel zpět do Evropy.

Více informací na: www.diamondtravel.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn startuje svoji čtvrtou sezonu

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn

Při svém výletu na Jižní Moravu neopomeňte navštívit malebnou vísku Boskovštejn. Zdejší expozici věnovanou historii...

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Malá částka za pojištění v cizině je při úrazu a nemoci dobře zúročena

Jednodenní pracovní cesta, víkendový pobyt či týdenní dovolená za hranicemi České republiky by se cestovatelům mohla...

Cestování v srpnu je nejrizikovější z celé letní sezony

Srpen je nejrizikovějším měsícem letní sezony

Zájem Čechů o zahraniční dovolenou v posledních dvou letech rekordně roste. ERV Evropská pojišťovna meziročně eviduje...

Najdete na iDNES.cz