Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diamond travel - dovolená na výletní lodi do exotiky

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Láká vás dovolená na výletní lodi? Chcete poznat země plné exotiky? Vychutnat si neuvěřitelný luxus za příznivou cenu? Pokud ano, cestovní kancelář Diamond travel vám splní sen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Diamond travel nabízí také pobyty typu CRUISE and STAY, kdy po dnech strávených na lodi, můžete strávit nezapomenutelný týden v luxusním hotelu. | foto: Diamond travel

Společnost Diamond travel se jako jedna z mála společností v České Republice specializuje právě na dovolenou na výletních lodích. Vybírat můžete z velmi rozsáhlého katalogu nejrůznějších destinací od Středozemního moře po exotiku jako je Karibik a podobné nám vzdálené části světa.

Jednou z velkých výhod dovolené na výletní lodi je možnost vidět destinace nejen z paluby lodi, ale i přímo díky možnosti výletů na pevninu. Diamond travel poskytuje pro své klienty full servis od objednávky a počátečních informací po letenky, ubytování, delegáta ( v českém jazyce) po bezpečný návrat domů.

Chcete se zeptat? Jednatelka Diamond travel odpovídá:

Jaká je bezpečnost?
Na bezpečnost je na výletních lodích kladen extrémní důraz. Před vyplutím musí každý absolvovat takzvaný Boat Drill což je nácvik evakuace. Dozvíte se, kde se nachází bezpečnostní prvky a jak postupovat v případě jakéhokoliv nebezpečí.

Je zajištěno hlídání dětí?
Ano, na lodi je možno využít hlídání dětí již od jejich věku 2 let. Pro děti je po celý den připraven zajímavý program ve formě soutěží, malování apod.

Jsou na lodi obchody?
Ano, na lodi je poměrně rozmanitá skladba obchodů. Obchody jsou typu Duty Free, tudíž osvobozeny od daně, což uvítá plno klientů pro nákupy suvenýrů apod.

Jaká je cena zájezdu?
Ceny se liší především podle destinace, ale zajímavý zájezd s Diamond travel pořídíte již kolem 11 000 korun.

Exotická dovolená 2

Diamond travel doporučuje vyzkoušet vlny exotiky

Dovolená na výletní lodi není jedinou možností, jak si užít volno. Diamond travel nabízí také pobyty typu CRUISE and STAY, kdy po dnech strávených na lodi, můžete strávit nezapomenutelný týden v luxusním hotelu například v Dominikánské Republice nebo v Mexiku.

Je fantastické, jak se v Česku stávají plavby nejen dostupné, ale jak počet zákazníků a celkově zájem roste. Není prakticky nikoho, kdo by se nechtěl podívat do exotické destinace.

Nádherné pláže, palmy, zábava od rána do pozdní noci, odpočinek relaxace, bezstarostnost to jsou synonyma, která symbolizují Diamond travel.

Dovolená na výletní lodi  do exotiky

Diamond travel – svět neomezených možností

Váš den na moři strávíte přesně dle Vašich představ. Můžete relaxovat ve vířivce, dopřát si nezapomenutelnou masáž, nebo si zasportovat v moderně vybaveném fitness centru, opalovat se u bazénu a zároveň si vychutnat úchvatný pohled na nekonečné moře. Využít můžete internet a pokud oplýváte dobrou znalostí angličtiny tak i knihovnu.

Po celý den máte k dispozici výběr kulinářských a exotických specialit z celého světa. Na palubě luxusních lodí naleznete prvotřídní výběr pokrmů pro každého. Záleží pouze na Vaší momentální náladě a chuti. Romantická snídaně na soukromém balkoně, příjemný oběd u bazénu, elegantní večeře s několika chody, těch nejvybranějších delikates z celého světa.

Neváhejte a podívejte se na katalog www.diamondtravel.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Alitalia: zimní síť 2017 - 2018

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Díky své skvělé síti poskytuje Alitalia kompletní pokrytí Itálie a nabízí přímé lety do hlavních evropských měst,...

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Horný Zemplín není jen tam, kde se natáčel film Čiara ...

Nudí vás různé "profláklé" dovolenkové destinace, kde jsou kolem vás desítky jiných turistů, a vy při čekání na atrakce...

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Najdete na iDNES.cz