Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diabetes: unikátní fotografická soutěž pro diabetiky

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zbystřete své smysly! Dne 20. dubna odstartovala unikátní fotografická soutěž pro diabetiky s názvem Řekni cukr …a zmáčkni spoušť!, jejímž cílem je ukázat a přiblížit život lidí s onemocněním diabetes jinak než doposud. Soutěžit o hodnotné ceny se bude až do 5. září 2011.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Diabetes – Unikátní fotografická soutěž pro diabetiky | foto: Optima Health

"Diabetes je závažné onemocnění, které provází pacienta po celý zbytek jeho života. Přináší mu řadu omezení a povinností, vyžaduje od něj zásadní změny v chování, stravování a životním stylu.

 Být diabetikem je těžké, přesto lze s cukrovkou žít aktivně, plnohodnotně a naplno. Podělte se s námi o vaše vidění této nemoci, o běžné i nevšední okamžiky, které přináší život s diabetem vám nebo vašim blízkým," tak zní motto soutěže.

Tento ojedinělý projekt fotografická soutěž pro diabetiky je určen všem diabetickým pacientům v ČR, jejich rodinám, příbuzným, přátelům a známým. Stačí vzít do ruky fotoaparát a nafotit sebe (pokud jste diabetik), nebo osobu vám blízkou, která má cukrovku a k fotografii přidat krátký text o aktérovi nebo situaci, za jaké fotografie vznikla.

Cílem soutěže Řekni cukr…a zmáčkni spoušť je pozitivním, ale současně varujícím způsobem upozornit širokou veřejnost na nebezpečí onemocnění diabetes, jeho důsledky a také jeho vliv na kvalitu života jednotlivce i společnosti.

Fotografická soutěž pro diabetiky je rozdělena do hlavní kategorie "Život s diabetem" a dvou podkategorií: "Život s inzulinem" a "Cukr v kapce krve". Nejlepší fotografie na téma diabetes (Život s diabetem, Život s inzulinem, Cukr v kapce krve) budou vybrány na základě Vašeho hodnocení a hodnocení odborné poroty na stránkách www.rok1.cz

V odborné porotě budou vaše zaslané fotografie vybírat Goran Tačevski (uznávaný reklamní fotograf), Nguyen Phuong Thao (fotoreportérka MF Dnes), Michal Sváček (fotoreportér MF Dnes), MUDr. Jan Brož, vedoucí lékař Diabetologického odd. 2. Interní kliniky FN Královské Vinohrady a Jitka Spoustová-Staňková (manažerka společnosti Nikon ČR).

Diabetes

Na jaké ceny se mohou výherci těšit?

Fotografická soutěž pro diabetiky - výhry
Pokud právě Vaše fotografie zvítězí, získáte voucher na vybavení dle vlastního výběru od firmy Nikon v hodnotě 20 000 Kč, 15 000 Kč a 10 000 Kč v závislosti na soutěžní kategorii a umístění (lze uplatnit v prodejnách Foto Škoda) a vždy 2 lístky na představení do Divadla Na Zábradlí podle vlastního výběru.
Soutěž na téma diabetes získala podporu MF Dnes , společností Nikon, Centrum FotoŠkoda , Divadla Na zábradlí a nakladatelství Triton.

Přihlaste se i Vy do fotografické soutěže na téma diabetes "Řekni cukr…a zmáčkni spoušť" na stránkách www.rok1.cz a můžete vyhrát jednu z hodnotných cen.

Fotografická soutěž pro diabetiky je součástí dlouhodobé vzdělávací kampaně, kterou Diabetická asociace České republiky (DAČR) realizuje v ČR směrem k pacientům i odborné veřejnosti. Soutěž připravila společnost Optima Health.

Autor:
Témata: Nikon

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz