Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diabetes: unikátní fotografická soutěž pro diabetiky

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zbystřete své smysly! Dne 20. dubna odstartovala unikátní fotografická soutěž pro diabetiky s názvem Řekni cukr …a zmáčkni spoušť!, jejímž cílem je ukázat a přiblížit život lidí s onemocněním diabetes jinak než doposud. Soutěžit o hodnotné ceny se bude až do 5. září 2011.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Diabetes – Unikátní fotografická soutěž pro diabetiky | foto: Optima Health

"Diabetes je závažné onemocnění, které provází pacienta po celý zbytek jeho života. Přináší mu řadu omezení a povinností, vyžaduje od něj zásadní změny v chování, stravování a životním stylu.

 Být diabetikem je těžké, přesto lze s cukrovkou žít aktivně, plnohodnotně a naplno. Podělte se s námi o vaše vidění této nemoci, o běžné i nevšední okamžiky, které přináší život s diabetem vám nebo vašim blízkým," tak zní motto soutěže.

Tento ojedinělý projekt fotografická soutěž pro diabetiky je určen všem diabetickým pacientům v ČR, jejich rodinám, příbuzným, přátelům a známým. Stačí vzít do ruky fotoaparát a nafotit sebe (pokud jste diabetik), nebo osobu vám blízkou, která má cukrovku a k fotografii přidat krátký text o aktérovi nebo situaci, za jaké fotografie vznikla.

Cílem soutěže Řekni cukr…a zmáčkni spoušť je pozitivním, ale současně varujícím způsobem upozornit širokou veřejnost na nebezpečí onemocnění diabetes, jeho důsledky a také jeho vliv na kvalitu života jednotlivce i společnosti.

Fotografická soutěž pro diabetiky je rozdělena do hlavní kategorie "Život s diabetem" a dvou podkategorií: "Život s inzulinem" a "Cukr v kapce krve". Nejlepší fotografie na téma diabetes (Život s diabetem, Život s inzulinem, Cukr v kapce krve) budou vybrány na základě Vašeho hodnocení a hodnocení odborné poroty na stránkách www.rok1.cz

V odborné porotě budou vaše zaslané fotografie vybírat Goran Tačevski (uznávaný reklamní fotograf), Nguyen Phuong Thao (fotoreportérka MF Dnes), Michal Sváček (fotoreportér MF Dnes), MUDr. Jan Brož, vedoucí lékař Diabetologického odd. 2. Interní kliniky FN Královské Vinohrady a Jitka Spoustová-Staňková (manažerka společnosti Nikon ČR).

Diabetes

Na jaké ceny se mohou výherci těšit?

Fotografická soutěž pro diabetiky - výhry
Pokud právě Vaše fotografie zvítězí, získáte voucher na vybavení dle vlastního výběru od firmy Nikon v hodnotě 20 000 Kč, 15 000 Kč a 10 000 Kč v závislosti na soutěžní kategorii a umístění (lze uplatnit v prodejnách Foto Škoda) a vždy 2 lístky na představení do Divadla Na Zábradlí podle vlastního výběru.
Soutěž na téma diabetes získala podporu MF Dnes , společností Nikon, Centrum FotoŠkoda , Divadla Na zábradlí a nakladatelství Triton.

Přihlaste se i Vy do fotografické soutěže na téma diabetes "Řekni cukr…a zmáčkni spoušť" na stránkách www.rok1.cz a můžete vyhrát jednu z hodnotných cen.

Fotografická soutěž pro diabetiky je součástí dlouhodobé vzdělávací kampaně, kterou Diabetická asociace České republiky (DAČR) realizuje v ČR směrem k pacientům i odborné veřejnosti. Soutěž připravila společnost Optima Health.

Autor:
Témata: Nikon

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Najdete na iDNES.cz