Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dětské punčocháče - klasika, která nestárne

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo by si je nepamatoval. Klasické žebrované punčocháče provází malé děti jejich prvními roky života již několik desetiletí. A určitě ještě pár dalších let vydrží.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výrobce klasických dětských bavlněných žebrovaných punčochových kalhot. | foto: Mgr. Hana Juříková

Posledních několik let se móda neustále mění. Co bylo jeden rok moderní, je druhý rok zcela out. Stále se objevují nové módní výstřelky, které stále častěji nachází cestu do šatníků velkého množství lidí.

Většina z těchto výstřelků jsou však již "kopie" z let minulých. Kruh se uzavírá a do našich šatníků se vrací oblečení, ve kterém chodily již naše maminky nebo babičky.

Jedním z těchto modelů, který opět našel cestu do našich šatníků, jsou punčochové kalhoty. Většina z nás si je pamatuje ze svých dětských let. Byly většinou v jedné tělové barvě a měli je všichni ve školce či škole. Jak si připadal dobře človíček, který je měl třeba modré nebo růžové!!!

Punčocháče jsou dnes již běžným doplňkem, za který se nikdo nemusí stydět. Potřebují je malí i velcí lyžaři, děti, které jdou sáňkovat, během mrazivých dnů každý školáček a malá miminka takřka během celého roku.

Dnes je běžné, že děti nosí punčocháčky nejen kvůli teplému oblečení v zimě pod kalhoty, ale také jako módní doplněk třeba k sukýnce. Nepřeberná řádka barev, vzorů, obrázků, typů i materiálů umožňuje každé mamince, aby pro své děťátko vybrala to, co zrovna potřebuje.

Mgr. Hana Juříková  obr 2

Stále se však mnoho maminek vrací ke klasickým žebrovaným punčoškám. Proč? Odpověď není zrovna jednoduchá. Některé kvůli nostalgii, jiné pro jejich funkčnost. Na rozdíl od těch starších typů, se dnešní punčocháče již nevytahují na kolenou, pěkně kopírují postavu dítěte, jsou v mnoha různých barvách a co je podstatné, jsou běžně k sehnání.

Materiál, ze kterého jsou punčocháče vyrobeny, je kombinací přírodní bavlny a umělých vláken. Vše je v takovém poměru, aby bylo využito těch nejlepších vlastností každého z nich. Bavlna díky své hřejivosti a savosti, polyamid pro svoji odolnost vůči trhání a odření a akryl, aby se punčocháče nesrážely a netvořily žmolky.

Pro miminka koupíte punčocháčky se šlemi, pro větší děti pak punčocháče pod kalhoty i k sukýnce. Pro ty největší pak třeba punčochové kamaše, aby pod kalhotami nebyly vidět.

A pro ty, co punčocháče potřebují ve vyšším věku? I oni si mohou vybrat ze široké palety barev. Co k tomu dodat? Snad jen to, že punčocháče jsou klasika, která nestárne.

Více naleznete na: www.detskepuncochace.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Získejte krásný úsměv, o kterém jste vždy snili! Rovné zuby vám nejen zvýší sebevědomí, ale můžete se také vyhnout...

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Lázně Bohdaneč a jejich 121. lázeňská sezona v prvorepublikovém stylu

Východočeské Léčebné lázně Bohdaneč otevřou 19. května tohoto roku svoji lázeňskou sezonu. Slavnostní zahájení nabídne...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz