Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dětské oblečení a textilní hračky Sterntaler®

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pohodlné a módní dětské oblečení, roztomilé a bezpečné textilní hračky to je Sterntaler®. Nabízí kvalitní textilní hračky a dětské oblečení pro miminka a malé děti. Sterntaler splní přání všech dětí i maminek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bieberstein | foto: Sterntaler®

Tisíce dětí a jejich maminek si již mohly ověřit zaručenou kvalitu značky Sterntaler, který je jedním z největších firem vyrábějících dětské oblečení a textilní hračky. Německá firma Sterntaler obléká děti ve světě již více než čtyřicet let. Do ČR a SR ji od roku 1997 exkluzivně dováží firma Jan Krejsa, Praha.

Dětské oblečení Sterntaler® - značka pohodlí i módy

Sterntaler nabízí kvalitní a pohodlné dětské oblečení pro miminka a malé děti. Ze široké nabídky dětského oblečení si mohou maminky vybrat praktické a módní oblečení pro chlapečky i holčičky. Jednotlivé kolekce dětského oblečení Sterntaler zdobí motivy hraček Sterntaler. Maminky tak mohou koupit dětské oblečení i textilní hračky v jednotném stylu. Vše je tak báječně sladěno i s čepičkami a kloboučky, ponožkami a punčocháči a ostatními doplňky firmy Sterntaler.

dětské zbožíZimní dětské oblečení Sterntaler - bundy, kombinézy a nánožníky udělají radost nejen maminkám svou praktičností ale i dětem, protože se prodávají vždy společně s textilní hračkou.

Zimní čepice Sterntaler opravdu zahřejí, rukavice se nepromočí a šály nepustí zimu na dětský krček. Zimní dětské oblečení i čepice a rukavice mají výrazné reflexní nášivky.

Vodovzdorný materiál a thisulate náplň dětského oblečení, která propouští přebytečnou vlhkost směrem ven a naopak nepropouští vlhkost směrem dovnitř, zaručují dětem teplo a sucho po celý den.

Veškeré letní oblečení včetně čepic a kloboučků vyrábí Sterntaler z materiálu s UV filtrem, který jako jedna z prvních firem začala používat při výrobě dětského oblečení. Materiál chrání dítě před nebezpečným slunečním zářením a zároveň i model proti jeho vyblednutí.

Dětské oblečení doplňuje nabídka botiček pro první krůčky, bačkůrek, ponožek, punčocháčů a legin. Oblíbené jsou především protiskluzové ponožky ABS s pogumovaným chodidlem, které chrání děti před uklouznutím při dovádění na podlaze, a ponožky na lezení s protiskluzovou úpravou na nártu, které pomáhají malým lezounkům poznávat svět. Ponožky přidává Sterntaler i jako dárek zdarma ke všem kalhotám a botičkám.

Textilní hračky Sterntaler®

Značka Sterntaler to jsou také textilní hračky, doplňky a vybavení dětských pokojů. Dětský pokoj pro vaše miminko můžete zařídit v jednotném stylu včetně tolik oblíbených hraček.

Textilní hračky Sterntaler vytvářejí barevný svět fantazie pro vaše děti a podporují správný rozvoj dětských smyslů - sluchu, zraku i hmatu. Textilní hračky a doplňky nabízí velký výběr druhů, typů, barev a designů.

Jana

Pro firmu Sterntaler je bezpečnost a pohodlí dětí vždy na prvním místě. Kvalitní a bezpečné materiály, vysoká kvalita zpracování a perfektně padnoucí modely jsou samozřejmostí. Navíc jsou textilní hračky a dětské oblečení opatřeny spoustou praktických detailů.

Dětské oblečení a textilní hračky firmy Sterntaler jsou velice populární a oblíbené pro svojí rozsáhlou nabídku, atraktivitu modelů i pro obrovskou fantazii mnoha motivů a barev a pro dětmi tolik oblíbené dětské motivy.

Více informací o textilních hračkách a dětském oblečení Sterntaler najdete na www.sterntaler.cz.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Najdete na iDNES.cz