Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dětské hřiště patří do každé zahrady

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V posledních dnech to nevypadá na jarní ale spíše na letní počasí. Sluníčko nás láká ven. Už se blíží doba, kdy budeme trávit více času venku na zahradě, dvorku nebo v parku. Začíná zkrátka zahrádkářská sezona. Určitě už všichni přemýšlíte, co letos se zahradou. Co nového si pořídíte, co opravíte a zrenovujete. Pořiďte svým dětem dětské hřiště.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dětské hřiště Palace + Bridge. | foto: VLADEKO

Bazén už máte? Pergolu jste si pořídili minulou sezonu? Zahradní nábytek už taky máte, jen se už nemůže dočkat, až ho vyndáte na sluníčko a obnovíte nátěr? Na grilování je ještě čas. Kytičky jsou v rozpuku, jen jen začít kvést. Ale přece jenom ještě té vaší zahradě něco chybí?

hřiště Hut+ClimbM

Pokud máte malé děti, které si rády hrají a vymýšlí nové a nové dobrodružné hry, není pro vás snadnější odpověď, než ta že právě pro vás je nejvhodnějším zahradním doplňkem dětské hřiště. Určitě s dětmi rádi chodíte do parku na pískoviště nebo prolézačky. No a teď se vám nabízí možnost, že nebudete muset nikam chodit, děti budete mít pod dohledem a přitom se nebudou nudit, protože jim pořídíte takové dětské hřiště, které jim bude šité na míru. A to všechno bude navíc na vaší vlastní zahradě, kde se nebudete muset ničeho bát.

Na vlastní zahradě nebudete muset řešit problémy se zvířecími nečistotami. Nebudete muset přemýšlet, co všechno se na veřejném dětském hřišti mohlo odehrávat před vaší návštěvou. Vaše děti se nebudou muset potýkat s frontami na houpačky, klouzačky, prolézačky a jiné atrakce. Nebudete muset řešit potyčky s ostatními dětmi, popřípadě rodiči. Na vlastní zahradu si vaše děti mohou pozvat jen takové kamarády, kterou budou samy chtít.

Odpadne problém i s podezřelými individui, která se často kolem dětských hřišť pohybují a nahánějí dětem a rodičům obavy. V této době je toto hodně skloňovaná otázka a každý se o svoje děti extrémně bojí. Dětské hřiště tuto obavu může úplně vyloučit nebo alespoň hodně omezit. 

hřiště  Shelter+ClimbM

Pokud se vám nelíbí dětské hřiště z aktuální nabídky, nemusíte klesat na mysli. Každé dětské hřiště se skládá z několika částí. Je to vlastně taková velká skládačka. Je na každém jaké části chce do hřiště zakomponovat. Někomu se nemusí líbit skluzavky, někomu houpačka. Někdo chce mít jako použitý materiál pouze dřevo. Někdo preferuje červenou barvu nebo chce mít dětské hřiště pouze v přírodních barvách.

Nabídka dětských hřišť je tak bohatá, že se dá s klidem říct, že dětské hřiště se opravdu hodí do každé zahrady. Ať už se vám líbí venkovský styl nebo máte raději modernější design. Není to žádný problém a dětské hřiště v tom kterém stylu se dá najít nebo vyrobit. Meze jsou v této oblasti naprosto neomezené.

V prvé řadě bychom ale neměli zapomínat při vybírání dětského hřiště na základní pravidla. Především musíme mít na mysli, že výrobek je určen pro děti a měl by tedy za každých okolností splňovat velmi přísná bezpečnostní a hygienická pravidla.

hříště Barn+SwingM2

V tomto případě bychom za žádných okolností neměli pořizovat dětské hřiště bez příslušných certifikátů a osvědčení!

Další důležitou věcí je konzultace se samotnými dětmi. To už je ale na každém rodiči, jestli dá přednost vlastnímu úsudku nebo přání dítěte, které se vždy nemusí zcela slučovat s přáním maminky nebo tatínka, ať už co se týče funkčnosti nebo třeba i estetičnosti.

Jsou to přece jen děti, které budou dětské hřiště využívat!

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®.

Zastavme se v dnešní uspěchané době a připravme si své oblíbené jídlo poctivým způsobem - pomalým vařením. Že na...

Postavte si terasu z kamene

Postavte si terasu z kamene.

Bez terasy by rodinný dům nebyl úplný. To samé platí i o chatách a chalupách. Když se vám líbí kamenné terasy a...

Les nás udržuje při životě

Les nás udržuje při životě

Lesy nám dávají nejen dřevo, ale ale mnohem více. Všichni si plodů jejich činnosti užíváme. Nejen když vyrazíme na...

Najdete na iDNES.cz