Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dětská nosítka Beco: zdatný pomocník s citem pro krásu

Komerční sdělení   14:30aktualizováno  14:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Určitě to znáte: máte plné ruce tašek, lidí jako na jarmarku a v celém obchodním centru je jen jeden výtah a žádné pojízdné schody pro kočárky. Totéž v bledě modrém: v hrnci to vře, na pánvi prská, digestoř sotva popadá dech, vy nestačíte míchat a vaše dítko se odkolébalo do nedohledna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dětská nosítka Beco – zdatný pomocník s citem pro krásu | foto: Bc. Hana Přibíková

Už asi tušíte, že řeč bude o nosítkách na děti, užitečném pomocníkovi, který dovoluje tatínkům a maminkám věnovat se kýženým činnostem a přitom mít svoje dítě stále pod dohledem při sobě. A nejen to - u nás v Becu se vývoj nezastavil, takže dnes může být nošení dětí také velmi bezpečné a pohodlné. A to jak pro vás, tak pro vaše ratolesti!

Zdraví až na prvním místě

Nosítka

Všechny řady nosítek Beco se vyznačují značným důrazem na zdravé držení těla v ideální pozici, takže po usazení do nosítka má děťátko správně podepřená záda a stehna, což napomáhá řádnému vývinu kyčlí, pánve a především páteře.

Díky snímatelné opěrce hlavy je nosítko vyšší a oproti ostatním nosítkům udržuje i hlavičky větších batolat v přirozené poloze. Kapuce opěrky zároveň chrání proti nepřízni počasí. Dětská nosítka - to je ideální pomocník pro Vás i Vaše dítě.

Není příjemnějšího pocitu nad dotek s přírodou. Proto je povrch dětských nosítek Beco utkán z nesmírně jemné 100% organické bavlny. Z jedné strany hřeje děťátko vaše tělo a z druhé ho hladí něžná a zdravá látka.

Limuzína mezi nosítky

Dětská nosítka Beco jsou jedny z mála, která umožňují pohodlné a bezpečné nošení dětí jak ve předu, tak na zádech, ale i na boku. Ramenní popruhy všech nosítek jsou dostatečně široké a jejich tvar je ergonomicky upraven pro oba způsoby nošení. Bederní pás je vysoký a zpevněný, takže váha dítěte se díky usazení na bocích rozprostírá rovnoměrně a zaručuje dostatečný komfort i při delším nošení. Ideální pomocník pro bezpečné nošení dětí.

Bezpečnost - naše nejsilnější disciplína

Zdravím a pohodlím výčet kvalit ještě nekončí. Dětská nosítka Beco vsadila na zodpovědný přístup k bezpečnosti, takže nenechává nejmenší detail náhodě. Miminko si do nosítka nejprve v klidu vložíte a pak teprve si jej navléknete na sebe. Starší dítka je možné do nosítka pohodlně vsadit až když máte nosítko navlečené na sobě.

Dětská nosítka mají pohodlnou manipulaci

Žena se synem

Díky vnitřnímu plochému dílu, který zabraňuje vyklouznutí, si můžete dítě přehodit zepředu na záda nebo předat s partnerem, aniž byste dítě z nosítka vyndávali. Manipulace s nosítkem je tedy možná, i když máte rozepnutý bederní pás. Všechny bezpečnostní přezky mají dostatečné zajištění proti uvolnění popruhu a ani vaše dítě si je samo neotevře. Dětská nosítka nejsou držena žádnou kovovou konstrukcí, o kterou by se mohlo dítě zranit.

Velkým krokem kupředu je možnost upravovat šířku sedáku u modelu Gemini a především patentovaná vyjímatelná vložka pro novorozeňata modelů Butterfly II, která zajistí bezpečné a pohodlné nošení i velmi malých dětí.

Univerzální pomocník

Dětská nosítka Beco jsou vhodná pro maminky a tatínky všech výšek a šířek, protože jeho popruhy jsou velkoryse nastavitelné. Je tedy ideální pomocník pro všechny. Díky výše zmíněné vložce pro nemluvňata nebo nastavitelné šířce si vystačíte s jedním jediným nosítkem pro děti od narození až do max. 20 kg váhy, takže žádné další náklady na neustálé dokupování optimálních velikostí. Rychlé a intuitivní nasazování vám navíc dovoluje používat nosítko prakticky kdekoliv a kdykoliv.

Láska na první pohled

Žena se synem

Dětská nosítka Beco poznáte snadno - už od prvních modelů je totiž zdobí originální design. Ať už jste fanoušky retro stylu, čisté elegance, citlivé romantiky nebo rozverné barevnosti, se vzory modelů Beco budete zaručeně nepřehlédnutelní! Pro více informací navšivte náše www stránky www.babynositka.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz