Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dětská nosítka Beco: zdatný pomocník s citem pro krásu

Komerční sdělení   14:30aktualizováno  14:30 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Určitě to znáte: máte plné ruce tašek, lidí jako na jarmarku a v celém obchodním centru je jen jeden výtah a žádné pojízdné schody pro kočárky. Totéž v bledě modrém: v hrnci to vře, na pánvi prská, digestoř sotva popadá dech, vy nestačíte míchat a vaše dítko se odkolébalo do nedohledna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dětská nosítka Beco – zdatný pomocník s citem pro krásu | foto: Bc. Hana Přibíková

Už asi tušíte, že řeč bude o nosítkách na děti, užitečném pomocníkovi, který dovoluje tatínkům a maminkám věnovat se kýženým činnostem a přitom mít svoje dítě stále pod dohledem při sobě. A nejen to - u nás v Becu se vývoj nezastavil, takže dnes může být nošení dětí také velmi bezpečné a pohodlné. A to jak pro vás, tak pro vaše ratolesti!

Zdraví až na prvním místě

Nosítka

Všechny řady nosítek Beco se vyznačují značným důrazem na zdravé držení těla v ideální pozici, takže po usazení do nosítka má děťátko správně podepřená záda a stehna, což napomáhá řádnému vývinu kyčlí, pánve a především páteře.

Díky snímatelné opěrce hlavy je nosítko vyšší a oproti ostatním nosítkům udržuje i hlavičky větších batolat v přirozené poloze. Kapuce opěrky zároveň chrání proti nepřízni počasí. Dětská nosítka - to je ideální pomocník pro Vás i Vaše dítě.

Není příjemnějšího pocitu nad dotek s přírodou. Proto je povrch dětských nosítek Beco utkán z nesmírně jemné 100% organické bavlny. Z jedné strany hřeje děťátko vaše tělo a z druhé ho hladí něžná a zdravá látka.

Limuzína mezi nosítky

Dětská nosítka Beco jsou jedny z mála, která umožňují pohodlné a bezpečné nošení dětí jak ve předu, tak na zádech, ale i na boku. Ramenní popruhy všech nosítek jsou dostatečně široké a jejich tvar je ergonomicky upraven pro oba způsoby nošení. Bederní pás je vysoký a zpevněný, takže váha dítěte se díky usazení na bocích rozprostírá rovnoměrně a zaručuje dostatečný komfort i při delším nošení. Ideální pomocník pro bezpečné nošení dětí.

Bezpečnost - naše nejsilnější disciplína

Zdravím a pohodlím výčet kvalit ještě nekončí. Dětská nosítka Beco vsadila na zodpovědný přístup k bezpečnosti, takže nenechává nejmenší detail náhodě. Miminko si do nosítka nejprve v klidu vložíte a pak teprve si jej navléknete na sebe. Starší dítka je možné do nosítka pohodlně vsadit až když máte nosítko navlečené na sobě.

Dětská nosítka mají pohodlnou manipulaci

Žena se synem

Díky vnitřnímu plochému dílu, který zabraňuje vyklouznutí, si můžete dítě přehodit zepředu na záda nebo předat s partnerem, aniž byste dítě z nosítka vyndávali. Manipulace s nosítkem je tedy možná, i když máte rozepnutý bederní pás. Všechny bezpečnostní přezky mají dostatečné zajištění proti uvolnění popruhu a ani vaše dítě si je samo neotevře. Dětská nosítka nejsou držena žádnou kovovou konstrukcí, o kterou by se mohlo dítě zranit.

Velkým krokem kupředu je možnost upravovat šířku sedáku u modelu Gemini a především patentovaná vyjímatelná vložka pro novorozeňata modelů Butterfly II, která zajistí bezpečné a pohodlné nošení i velmi malých dětí.

Univerzální pomocník

Dětská nosítka Beco jsou vhodná pro maminky a tatínky všech výšek a šířek, protože jeho popruhy jsou velkoryse nastavitelné. Je tedy ideální pomocník pro všechny. Díky výše zmíněné vložce pro nemluvňata nebo nastavitelné šířce si vystačíte s jedním jediným nosítkem pro děti od narození až do max. 20 kg váhy, takže žádné další náklady na neustálé dokupování optimálních velikostí. Rychlé a intuitivní nasazování vám navíc dovoluje používat nosítko prakticky kdekoliv a kdykoliv.

Láska na první pohled

Žena se synem

Dětská nosítka Beco poznáte snadno - už od prvních modelů je totiž zdobí originální design. Ať už jste fanoušky retro stylu, čisté elegance, citlivé romantiky nebo rozverné barevnosti, se vzory modelů Beco budete zaručeně nepřehlédnutelní! Pro více informací navšivte náše www stránky www.babynositka.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Najdete na iDNES.cz