Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Detoxikace organismu vám zajistí příliv nové energie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Detoxikace organismu se často pojí s jarní či podzimní únavou. Málo kdo ale ví, že detoxikace organismu může být provedena kdykoliv se necítíme zcela ve formě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Detoxikace organismu vám zajistí příliv nové energie | foto: Bioforlife.cz

Cítíte se unavení? Působí na vás stálé změny počasí?

Pokud se cítíte unavení, jste často jste nemocní a máte špatnou náladu, je nejvyšší čas, očistit organismus. Detoxikace organismu vás zbaví od všech toxinů, kterými se každodenně zanášíme. To vše zajistí detoxikace organismu.

Proč právě detoxikace organismu?

Detoxikace organismu  přispěje k posílení imunity, snížení přebytečných kilogramů, zlepšení pleti a k získání nové energie, kterou všichni potřebujeme. Tím pádem budou všelijaké nemoci a únava bez šance.

Důležitým faktorem v detoxikaci organismu je dodržování pitného režimu. Denně by se mělo vypít mezi 2 až 3 litry vody. Mezi nejvhodnější tekutiny patří voda a bylinkové čaje.

Přidejte do svého jídelníčku obiloviny a luštěniny

Významnou luštěninou je cizrna neboli římský hrách, protože je bohatá na vlákninu. Cizrna je vhodná i pro těhotné osoby a pro osoby trpící vysokým krevním tlakem, obsahuje totiž kyselinu listovou. Tato luštěnina nahradí velmi účinně bílkovinu, proto je tak oblíbená mezi vegetariány. Mezi známé obiloviny patří jáhly a pohanka.

Pokrmy z jáhel jsou lehce stravitelné, výživné a syté. Jako jediná zásaditá obilovina zmírní žaludeční obtíže. Jáhly jsou bohatým zdrojem minerálů, především fosforu, který je doporučován osobám trpící depresí. Obsahují vysoký podíl vitaminů skupiny B a minerálů.

Bez obav je mohou konzumovat i celiaci, protože jsou přirozeně bezlepkové. Rutin, který v hojné míře obsahuje pohanka zpevňuje cévy a hraje tak důležitou roli v prevenci proti kardiovaskulárním nemocem.

S bylinkami jde detoxikace organismu mnohem lépe

Už naše babičky v hojné míře užívaly kopřivový čaj, protože věděly, že dodá energii a pročistí tělo. Odborníci doporučují konzumaci potravin dle zásad ekologického zemědělství, tedy biopotraviny, které jsou pěstovány bez chemických přísad a mají tak pozitivní vliv na lidský organismus.

Zvýšený přísun ovoce a zeleniny, popřípadě ovocné a zeleninové šťávy zajistí vysoký podíl vlákniny prospěšné pro dobré fungování střev, které je v detoxikaci organismu nezbytné. Poslední dobou hodně skloňovaný Mladý ječmen skvěle nastartuje detoxikaci pro svůj vysoký obsah aktivních enzymů.

S bylinkami jde detoxikace organismu mnohem lépe

Podpořte detoxikaci organismu v sauně

Detoxikace organismu může být doprovázena pobyty v sauně, které podpoří vylučování toxinů z těla. Zvýšíte tak svou imunita a odolnost vůči běžným infekcím horních cest dýchacích. Nezapomínejte, že nejen správnou životosprávou, ale i pohybem na čerstvém vzduchu můžete přispět k správné detoxikaci organismu.

Chcete se cítit skvěle a dozvědět se více o potřebných výrobcích? Toužíte po dalších radách, tipech a článcích, které se týkají detoxikace organismu? Podívejte se na www.bioforlife.cz, kde naleznete veškeré důležité informace.

Info:

Dále bioforlife.cz podporuje cestování v hotelech, penzionech, kempech a chalupách v České republice na unikátním rezervačním systému www.rezervaceubytovani.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Pomocníci pro čištění pleti: Sonický přístroj i obyčejný kartáček

Arome.cz Do postele byste se s make-upem neodvážily, pleť poctivě drhnete gelem i peelingem, a tvář máte přesto plnou "nedokonalo...

Najdete na iDNES.cz