Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Děti v Ševětíně mají nové dětské hřiště

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Městys Ševětín jako jeden z uchazečů letos uspěl se svou žádostí o dotaci na Oranžové dětské hřiště od společnosti ČEZ. Výstavbu tohoto dětského hřiště provedla společnost ONYX wood.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Oranžové Dětské hřiště v Ševětíně od společnosti ONYX wood | foto: ONYX wood

Nové dětské hřiště v Ševětíně vzniklo v parku a okamžitě se stalo velikou atrakcí jak pro místní děti, tak pro děti z okolí.

Ševětín uspěl s žádostí o dotaci u společnosti ČEZ a pro výstavbu nového dětského hřiště vybral společnost ONYX wood, která na našem trhu zastupuje světoznámého výrobce dětských herních prvků LAPPSET.

Dětské hřiště, které předčilo všechny představy

Starosta městyse Ševětín Ing. Přemysl Částa k výstavbě hřiště řekl:

"Když jsme se dozvěděli, že jsme se svou žádostí o dotaci na nové dětské hřiště uspěli, začali jsme hledat společnost, která dodává nejen hezké dětské herní prvky, ale zároveň má s výstavbou dětských hřišť zkušenosti, ale hlavně používá kvalitní materiály pro herní prvky. Před tím jsme samozřejmě dostávali různé nabídky a informace poštou nebo e-mailem, ale nevěnovali jsme jim pozornost.

Dětské hřiště od společnosti ONYX wood
Dětské hřiště od společnosti ONYX wood.

Dnes není problém na internetu najít společnost pro dodávku a montáž dětského hřiště, ale pokud chcete mít záruku kvalitního dětského hřiště, nestačí jen projít stránky. Spíše jsme byli překvapeni, kolik firem nabízí vybavení dětských hřišť. Proto jsme se zaměřili na reference různých společností dodávajících dětská hřiště a následně jsme namátkově kontaktovali zákazníky těchto společností.

Je to sice dosti náročný způsob, ale zaručuji Vám, že se takhle dozvíte pravdu o společnosti, kterou hodláte oslovit. Často se stává, že společnost naslibuje údržbu a další služby, a když se pak něco stane, nemohou se zákazníci domoci oprav, či servisu a dalších slíbených služeb.

Po provedení tohoto průzkumu jsme začali komunikovat také se společností ONYX wood, která má výborné reference po celé republice, co se týká výstavby dětských hřišť, tak i dalšího servisu. Jsem spokojen, že jsme si tuto společnost pro výstavbu našeho dětského hřiště nakonec vybrali, a myslím si, že jsou ještě více spokojené děti, které dětské hřiště využívají. Komunikace s dodavatelem byla výborná a myslím si, že dětské hřiště, které zde vzniklo, předčilo všechny naše představy."

Slavnostní otevření Dětského hřiště v Ševětíně za účasti zástupců nadace ČEZ
Slavnostní otevření Dětského hřiště v Ševětíně za účasti zástupců nadace ČEZ.

Dětské hřiště musí být bezpečné a vzhledově atraktivní

Děti v Ševětíně si dnes hrají na prvcích, které jsou bezpečné a zároveň velmi atraktivní jak vzhledově, tak i funkčně. Díky snaze Ševětínských získat za své peníze kvalitu a bezpečnost pro své děti, mají dnes moderní hřiště splňující všechny potřebné normy.

Pan František Bican, který je obchodním manažerem společnosti ONYX wood a osobně se účastnil slavnostního otevírání dětského hřiště v Ševětíně, řekl, že jej velice mile překvapil přístup lidí z vedení městyse.

Fakt, že si sami vyhledali společnost podle kvality, je dle jeho slov asi ten přístup, jaký by lidé na městech měli mít a měli se samy snažit za své peníze kvalitní dětské hřiště.

Pan Bican dále sdělil, že věří v to, že i další města si vezmou příklad ze Ševětína a taktéž se budou rozhodovat hlavně podle kvality, kterou společnosti nabízejí. Pak věřme, že kvalitních dětských hřišť jako jsou ta od společnosti ONYX wood, uvidíme v dalších letech mnohem více.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení.
St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce.
Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce

Potvrzení prezidentští kandidáti si na stránkách www.prezident21.cz nově sami upravují své profily, komunikují se svými voliči a odpovídají pravidelně na...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.