Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Deset důvodů proč studovat na Vysoké škole obchodní v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
VŠO v Praze, prestižní soukromá vysoká škola, se zaměřuje na rozvíjející se obory cestovního ruchu a letecké dopravy. Přihlášky ke studiu přijímá až do konce září. Proč se rozhodnout právě pro ni?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

K úspěšnému startu do života titul nestačí | foto: Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

1)Silné zázemí

Vysoká škola obchodní patří po 15 letech své existence k největším soukromým vysokým školám s nejdelší historií u nás. V současnosti má přibližně 3 000 posluchačů.

2)Atraktivní zaměření

VŠO se zaměřuje na nejdynamičtější oblasti sektoru služeb, kterými jsou cestovní ruch a letecká doprava. Uchazeči si vybírají mezi bakalářskými obory Cestovní ruch, Informatika v cestovním ruchu, Služby letecké dopravy, Letový provoz nebo Průvodcovská činnost. V navazujícím magisterském studiu lze studovat obory Management cestovního ruchu nebo Management leteckých podniků.

3)Propojení s praxí

Provázanost s odbornou praxí je základní myšlenkou při tvorbě studijních programů. Studenty vyučují renomovaní odborníci s bohatou praxí. Kontakt s potenciálními zaměstnavateli studenti získají již během výuky, škola úzce spolupracuje například s Národním památkovým ústavem nebo Českým Aeroholdingem.

4)Široké uplatnění

Absolventi VŠO nemají problém s uplatněním. Nacházejí práci v cestovních kancelářích, ve vládních institucích, leteckých společnostech, ale i v jinak zaměřených podnicích a firmách, případně soukromě podnikají. Škola připravuje své studenty na výkon středních i top manažerských pozic.

5)Flexibilita

Studenti mohou studovat jak v prezenční, tak kombinované (dálkové) formě studia. Obě formy jsou uzpůsobeny především tomu, aby studentům poskytovaly možnost pracovat a získávat potřebnou praxi. VŠO je tedy vhodná i pro uchazeče, kteří již pracují, ale chtějí si zvýšit svou kvalifikaci.

6)Moderní vybavení

Vedení školy investuje veškeré příjmy do dalšího rozvoje a do zvyšování kvality vzdělávání svých studentů. Ke studijnímu komfortu přispívá i jeden z nejlepších informačních systémů u nás nebo interaktivní navigace v areálu a v rozvrhu školy.

K úspěšnému startu do života titul nestačí

7)Snadná dostupnost

Sídlo školy je v atraktivním a snadno dostupném centru Prahy. Téměř veškerá výuka probíhá na jedné adrese, na které studenti naleznou i studijní oddělení, knihovnu, studovnu. Volný čas si mohou zpestřit v kavárně, ve vlastní restauraci nebo v moderním relax roomu. Celý objekt je navíc bezbariérový.

8)Důraz na cizí jazyky

VŠO nabízí svým studentům kromě běžné výuky jazyků a výjezdů do ciziny na program Erasmus nově i jednosemestrální modul v anglickém jazyce, který je přístupný i zahraničním studentům, což podporuje navazování nových mezinárodních kontaktů a vznik multikulturního prostředí na škole.

K úspěšnému startu do života titul nestačí

9)Stabilní školné

Školné za semestr bakalářského studia 22 500 Kč a magisterského 25 000 Kč patří k nejnižším mezi českými soukromými vysokými školami. Škola navíc garantuje, že se výše školného v průběhu studia nebude měnit.

10)Bez přijímacího řízení

Všechny výše uvedené benefity jsou přístupné pro všechny uchazeče. Škola totiž nepožaduje složení přijímací zkoušky, ale dává šanci všem zájemcům, ať sami v průběhu studia prokáží svou kvalitu a schopnost zvládnout výuku.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.vso.cz nebo na dni otevřených dveří.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Místo, kde historie ožívá: K prohlídce Prahy patří i návštěva legendárního...
Co zajímavého vidět v Praze? Navštivte legendární Hotel Paříž

Podzimní měsíce jsou pro procházky Prahou jako stvořené. Slunce má ještě sílu, vše je zahaleno v teplých barvách podzimu a lístky stromů se ladně snáší k zemi...  celý článek

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?
Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?

Poptávka po bankovních i nebankovních půjčkách roste. Faktem ale zůstává, že lidé často sáhnou po první nabídce, která se jim naskytne a ta nemusí být...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.