Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Denně aktualizovaný právní systém aneb pět důvodů pro Beck-online

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zajímavé řešení, jak má vypadat moderní právní informační systém, nabízí Nakladatelství C. H. Beck. Jako přední nakladatelství právnické literatury nabízí všeobecně uznávané komentáře a další publikace ze své produkce v aplikaci Beck-online.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Komplexní informace z předpisů, judikatury a více než 100 publikací | foto: Nakladatelství C.H. Beck

Mezi uživatele právní databáze Beck-online patří jak advokáti, tak soudy a státní zastupitelství, ministerstva, města a obce a celá řada firem. Ti všichni se spoléhají na informace, které jim Beck-online poskytuje.

Komplexní informace z předpisů, judikatury a více než 100 publikací

Obsahová stránka je jednoznačně předností Beck-online. Vedle kvalitně zpracovaných předpisů a judikatury mají uživatelé k dispozici plné texty stěžejních komentářů, kompletní archivy předních právnických periodik, praktické příručky i vzory.

Uživatelé dnes mají k dispozici v elektronické podobě více než 100 publikací v plných textech, což znamená, že  právní informační systém Beck-online je unikátní zdroj informací.

Aktuálnost a přesnost, to je právní informační systém Beck-online

V dnešní době jsou důležité nejen komplexní informace, ale také jejich aktuálnost a přesnost. Právníci v C. H. Beck tak denně zpracovávají aktuálně vycházející předpisy ze Sbírky zákonů a díky internetu, který umožňuje nabídnout všechny informace ihned po jejich zpracování, je v právním informačním systému Beck-online správně zařazené naleznete prakticky ihned po jejich oficiálním uveřejnění.

Rychlé nalezení požadované informace

Statisíce dokumentů, které právní informační systém Beck-online nabízí, je potřeba rychle a jednoduše prohledat. Právní informační systém Beck-online pracuje způsobem, který velmi dobře znáte z internetových vyhledávačů. Do jednoho řádku můžete zadat kombinovaný dotaz a právní informační systém Beck-online vám nabídne relevantní výsledky.

Rychlá orientace v řešené problematice

Právní informační systém Beck-online souvislosti automaticky nabídne k dispozici. Nezáleží na tom, jakým způsobem přistupujete k řešené problematice.

Nejprve vyhledáte konkrétní předpis? Otevřete si judikát citovaný v odborném článku? "Listujete" v publikaci? Výsledek vašeho hledání se zobrazí na jedné obrazovce, kde tak máte přehledně srovnané předpisy s komentářem a souvisejícími předpisy.

Platíte obsah, který skutečně potřebujete

Databáze Beck-online je rozdělena dle právních oblastí do odborných modulů a každý si tak může vybrat a předplatit pouze obsah, který skutečně potřebuje.

V případě základního modulu Beck-online Basic získáte přístup k aktuálním informacím za 33 Kč denně, v případě komplexního produktu Beck-online Premium zaplatíte 137 Kč denně. Jakou hodnotu mají pro vás spolehlivé informace? Tento denně aktualizovaný právní informační systém Beck-online nabízí spolehlivé informace.

Navštivte a vyzkoušejte si Beck-online

C.H. Beck

Navštivte právní informační systém Beck-online a přesvědčte se sami o kvalitě této databáze, která vám poskytuje komplexní, aktuální a přesné informace za příznivou cenu. Práci s Beck-online si můžete zdarma vyzkoušet na www.beck-online.cz a nezávazně tak zjistit, že Beck-online je opravdu právní informační systém, na který se můžete spolehnout kdekoliv a kdykoliv.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Sehnat správného řemeslníka může být jako sázka do loterie. Někdy to zkrátka nevyjde a výsledný projekt vypadá hůr, než...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Další z rubriky

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu.

Televizory osazené panely OLED nabízejí v současnosti nejvyspělejší zobrazovací technologie. Panasonic EZ950 uspokojí i...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Najdete na iDNES.cz