Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Denně aktualizovaný právní systém aneb pět důvodů pro Beck-online

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00
Zajímavé řešení, jak má vypadat moderní právní informační systém, nabízí Nakladatelství C. H. Beck. Jako přední nakladatelství právnické literatury nabízí všeobecně uznávané komentáře a další publikace ze své produkce v aplikaci Beck-online.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Komplexní informace z předpisů, judikatury a více než 100 publikací | foto: Nakladatelství C.H. Beck

Mezi uživatele právní databáze Beck-online patří jak advokáti, tak soudy a státní zastupitelství, ministerstva, města a obce a celá řada firem. Ti všichni se spoléhají na informace, které jim Beck-online poskytuje.

Komplexní informace z předpisů, judikatury a více než 100 publikací

Obsahová stránka je jednoznačně předností Beck-online. Vedle kvalitně zpracovaných předpisů a judikatury mají uživatelé k dispozici plné texty stěžejních komentářů, kompletní archivy předních právnických periodik, praktické příručky i vzory.

Uživatelé dnes mají k dispozici v elektronické podobě více než 100 publikací v plných textech, což znamená, že  právní informační systém Beck-online je unikátní zdroj informací.

Aktuálnost a přesnost, to je právní informační systém Beck-online

V dnešní době jsou důležité nejen komplexní informace, ale také jejich aktuálnost a přesnost. Právníci v C. H. Beck tak denně zpracovávají aktuálně vycházející předpisy ze Sbírky zákonů a díky internetu, který umožňuje nabídnout všechny informace ihned po jejich zpracování, je v právním informačním systému Beck-online správně zařazené naleznete prakticky ihned po jejich oficiálním uveřejnění.

Rychlé nalezení požadované informace

Statisíce dokumentů, které právní informační systém Beck-online nabízí, je potřeba rychle a jednoduše prohledat. Právní informační systém Beck-online pracuje způsobem, který velmi dobře znáte z internetových vyhledávačů. Do jednoho řádku můžete zadat kombinovaný dotaz a právní informační systém Beck-online vám nabídne relevantní výsledky.

Rychlá orientace v řešené problematice

Právní informační systém Beck-online souvislosti automaticky nabídne k dispozici. Nezáleží na tom, jakým způsobem přistupujete k řešené problematice.

Nejprve vyhledáte konkrétní předpis? Otevřete si judikát citovaný v odborném článku? "Listujete" v publikaci? Výsledek vašeho hledání se zobrazí na jedné obrazovce, kde tak máte přehledně srovnané předpisy s komentářem a souvisejícími předpisy.

Platíte obsah, který skutečně potřebujete

Databáze Beck-online je rozdělena dle právních oblastí do odborných modulů a každý si tak může vybrat a předplatit pouze obsah, který skutečně potřebuje.

V případě základního modulu Beck-online Basic získáte přístup k aktuálním informacím za 33 Kč denně, v případě komplexního produktu Beck-online Premium zaplatíte 137 Kč denně. Jakou hodnotu mají pro vás spolehlivé informace? Tento denně aktualizovaný právní informační systém Beck-online nabízí spolehlivé informace.

Navštivte a vyzkoušejte si Beck-online

C.H. Beck

Navštivte právní informační systém Beck-online a přesvědčte se sami o kvalitě této databáze, která vám poskytuje komplexní, aktuální a přesné informace za příznivou cenu. Práci s Beck-online si můžete zdarma vyzkoušet na www.beck-online.cz a nezávazně tak zjistit, že Beck-online je opravdu právní informační systém, na který se můžete spolehnout kdekoliv a kdykoliv.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Nastala nová éra datového centra Coolhousing

Nastala nová éra datového centra Coolhousing.

Datové centrum Coolhousing otevírá po půl roce optimalizování infrastruktury novou éru služeb! Těšit se můžete nejen na...

Kdo fotí víc selfie: muži, nebo ženy? Výsledek vás možná překvapí

Kdo fotí víc selfie: muži, nebo ženy? Výsledek vás možná překvapí.

Léto je v plném proudu a víc než kdykoliv jindy teď máme mobilní telefon neustále po ruce. Umíte si ještě představit,...

Najdete na iDNES.cz