Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dělejte práci, která Vás baví

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dnešní doba je zaměřená na výkony zvládnuté v co nejkratší době. Nechceme ztrácet čas! "Čím více výkonů za kratší dobu zvládneš, tím budeš více "In“, budeš mít větší respekt a úctu okolí. Vyděláš víc peněz, budeš šťastnější.“

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nebaví Vás Vaše současná práce? Nebojte se změny a začněte znovu | foto: Centrum služeb pro podnikání s.r.o.

V této iluzi žije mnoho z nás. Zkusme se zastavit a jen tak nechat plynout myšlenky. Sázejme spíš na intuici. Jsou výkony to, co nás dělá šťastnými, vyrovnanými a spokojenými se sebou i s okolím? Většina z nás řekne, že vlastně ne. Úplné štěstí nám přináší klid, příroda a radost blízkých. Velmi důležitým měřítkem našeho štěstí je práce, která nás baví. Mít práci jako koníčka je snem většiny z nás. 

Nebaví Vás Vaše současná práce? Nebojte se změny a začněte znovu

Tak proč pro získání vysněné práce neudělat maximum? Není třeba chodit do práce naštvaný, počítat hodiny do konce pracovní doby a přát si, ať už je tady pátek. Stačí se zastavit a přemýšlet, která práce naplní náš život, kde se budeme cítit dobře a k čemu máme od přírody nadání. Znalosti k vysněné práci můžete získat v rekvalifikačních kurzech, které pořádá Centrum služeb pro podnikání. Pokud jste registrovaní na úřadu práce, pak je velká šance je získat zdarma. 

Máme pro Vás pár tipů:

Nebaví Vás Vaše současná práce? Nebojte se změny a začněte znovu

Nebaví Vás Vaše současná práce? Nebojte se změny a začněte znovu

Jste-li kreativní a pořád plni nápadů, tak zúročte svou dispozici v marketingu. K tomuto oboru Vám dopomůže kurz Marketing pro praxi. Získáte přehled, jaké podoby a nástroje komunikace v reklamě najdete. Budete rozlišovat, které médium je vhodné pro kterou reklamní kampaň, naučíte se využívat Internet pro zacílení tím správným směrem. Budete trénovat argumentaci. Všechny teoretické znalosti zpracujete v komunikační kampani s dohledem lektorů s praxí výborných marketérů. 

Máte-li rádi ve věcech řád, pak by pro Vás byly vhodné kurzy účetnictví a daní. Tento obor je plný čísel a jasných pravidel. Znalost účetnictví bude stále žádaná, protože je specifická a pravidla stran má dáti/dal znají jen někteří z nás. Však dobře zpracované účetnictví potřebují mít všechny firmy, a že jich je. 

Nebo máte rádi ve věcech pořádek, ale do čísel se Vám nechce? Navíc jste komunikativní a zařídíte i takřka nemožné? Jsou tu administrativní kurzy, Administrativní pracovník nebo Asistent / ka. Jestliže chcete hnout se svou angličtinou na úrovni věčný začátečník, pak se nabízí kurz Asistent / ka s angličtinou. Kurzy v administrativě jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

Nebaví Vás Vaše současná práce? Nebojte se změny a začněte znovu

Nějaký čas už máte po škole, absolvovali jste několik pracovních pozic a nyní své zkušenosti chcete zúročit a zároveň načerpat nové znalosti. Líbilo by se Vám vykonávat manažerskou pozici, ale říkáte, že si ještě netroufáte? Novým věcem se naučíte v kurzu Management pro praxi a zároveň na věci, které již znáte, se začnete dívat jinýma očima. 

Nebaví Vás Vaše současná práce? Nebojte se změny a začněte znovu

Někteří z nás si řekli dost, nechci být zaměstnaný. Já se dokážu prosadit sám. Podnikání ale skrývá mnoho záludnosti, které můžeme zvládat sami, ale bude to běh na dlouhou trať. Tak proč si život neusnadnit a nenechat si poradit. V kurzu Základy podnikáni se naučíte sestavit podnikatelský plán, komunikačním dovednostem, základům marketingu. Budete vytvářet dokumenty na počítači. Sestavíte daňová přiznání a přiblížíte si ekonomické a právní aspekty podnikání. 

Je to pěkná představa, dělat práci, která Vás baví a naplňuje? Pomůžeme Vám udělat první krok ke šťastnému profesnímu životu.

Podrobné informace k rekvalifikačním a vzdělávacím kurzům pro dospělé získáte na www.sluzbyapodnikani.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Kryptoměny se opět potápějí. ESMA: Investoři musí počítat s možností totálních z...

Kryptoměny se opět potápějí. ESMA: Investoři musí počítat s možností totálních z...

Kurzy.cz Virtuální kryptoměny obnovily výrazněji negativní vývoj a pokračují ve ztrátách. Bitcoin se ocitá nejníže od začátku lo...

Najdete na iDNES.cz