Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dekorace, ozdoby či květiny pro netradiční Vánoce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vánoce se blíží a vy přemýšlíte, jak překvapit své zákazníky? Chcete něco netradičního? Co třeba zajímavé dárkové dekorace či květinové ozdoby? Snadno je vyberete ve specializovaném velkoobchodě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

budova | foto: Vonekl, spol. s r. o.

Ke správné vánoční atmosféře bezesporu patří krásně nazdobený byt a pěkně zabalené dárky. Pokud si vaši zákazníci stěžují, že už se jim jejich vánoční dekorace a ozdoby po těch letech okoukaly a že hledají něco nového, pak je načase nabídnout jim netradiční možnosti. Kompletním řešením nejen v tomto ohledu pak pro vaši firmu může být odběr zboží od specializovaného velkoobchodu.

Dekorace, květiny a ozdoby nejen pro nezapomenutelné Vánoce

Staré dekorace a ozdoby mohou zákazníci díky vám jednoduše vyměnit za nové, které je jistě potěší. Takové dekorační předměty z proutí, sisalu, skla, keramiky či plechu dodají jejich bytu či domu zcela nový styl.

Dále jim můžete nabídnout zajímavé dárkové dekorace, díky nimž pak mohou v podobném duchu dozdobit i dárky pro své blízké. A jestliže se po dárcích pro své milované teprve shánějí, můžete jejich problém vyřešit třeba originální dárkovou keramikou.

Vaši zákazníci však mohou svůj dům či byt jednoduše "obléknout do nového kabátu" nejen přes vánoční svátky, ale třeba i na Velikonoce. S vaší pomocí získá jejich byt nebo dům novou tvář nejen díky různým velikonočním dekoracím a ozdobám, ale například také pomocí designových květinových ozdob či přízdob, případně zásluhou příjemných dekorací ze sušených květin.  

Vonekl, spol. s r. o. - adventní

Květiny, vazačský materiál i dárková keramika: Vše pod jednou střechou

Zajímavé vánoční dekorační předměty či dárkové zboží, stejně jako dárkovou keramiku, květinové ozdoby nebo doplňky ke květinám seženete ve velkoobchodě Vonekl s.r.o., která je významným dovozcem řezaných a hrnkových květin, dárkového, dekorativního a aranžérského zboží pro floristy a květinářské firmy.

Můžete si tak vybrat z bohaté nabídky proutí, košů, keramiky dekorativní nebo i dárkové, stuh, obalů, skla a váz, vánočních i velikonočních ozdob, svíček, různých korálků a vůbec všeho možného, co se dnes při vazbě květin a dekoraci používá.

Vonekl, spol. s r. o. - logo

Společnost Vonekl s.r.o. působí na trhu již 15 let a její velkoobchod pro floristy a květináře najdete v Brně, kam si vše můžete přijít osobně prohlédnout a vybrat.
Široký výběr: Ozdoby, dekorace, květiny a mnoho dalšího

Veškeré dekorace, ozdoby, květiny, keramiku, aktuální nabídku doplňků a mnoho dalšího si však můžete předem prohlédnout i na stránkách www.vonekl.cz nebo na webu partnerské společnosti a Klia cz s.r.o. www.klia.cz.

Pokud nemáte čas na osobní návštěvu obchodu, nebo jste odjinud, zboží si můžete samozřejmě pohodlně vybrat i nakoupit v přehledném a snadno ovladatelném e-shopu.

Při nákupu v e-shopu si můžete být jisti, že nekupujete "zajíce v pytli", protože u všeho zboží jsou použity aktuální reálné fotografie, takže se díváte přímo na zboží, které si vybíráte.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz