Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dekorace, ozdoby či květiny pro netradiční Vánoce

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vánoce se blíží a vy přemýšlíte, jak překvapit své zákazníky? Chcete něco netradičního? Co třeba zajímavé dárkové dekorace či květinové ozdoby? Snadno je vyberete ve specializovaném velkoobchodě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

budova | foto: Vonekl, spol. s r. o.

Ke správné vánoční atmosféře bezesporu patří krásně nazdobený byt a pěkně zabalené dárky. Pokud si vaši zákazníci stěžují, že už se jim jejich vánoční dekorace a ozdoby po těch letech okoukaly a že hledají něco nového, pak je načase nabídnout jim netradiční možnosti. Kompletním řešením nejen v tomto ohledu pak pro vaši firmu může být odběr zboží od specializovaného velkoobchodu.

Dekorace, květiny a ozdoby nejen pro nezapomenutelné Vánoce

Staré dekorace a ozdoby mohou zákazníci díky vám jednoduše vyměnit za nové, které je jistě potěší. Takové dekorační předměty z proutí, sisalu, skla, keramiky či plechu dodají jejich bytu či domu zcela nový styl.

Dále jim můžete nabídnout zajímavé dárkové dekorace, díky nimž pak mohou v podobném duchu dozdobit i dárky pro své blízké. A jestliže se po dárcích pro své milované teprve shánějí, můžete jejich problém vyřešit třeba originální dárkovou keramikou.

Vaši zákazníci však mohou svůj dům či byt jednoduše "obléknout do nového kabátu" nejen přes vánoční svátky, ale třeba i na Velikonoce. S vaší pomocí získá jejich byt nebo dům novou tvář nejen díky různým velikonočním dekoracím a ozdobám, ale například také pomocí designových květinových ozdob či přízdob, případně zásluhou příjemných dekorací ze sušených květin.  

Vonekl, spol. s r. o. - adventní

Květiny, vazačský materiál i dárková keramika: Vše pod jednou střechou

Zajímavé vánoční dekorační předměty či dárkové zboží, stejně jako dárkovou keramiku, květinové ozdoby nebo doplňky ke květinám seženete ve velkoobchodě Vonekl s.r.o., která je významným dovozcem řezaných a hrnkových květin, dárkového, dekorativního a aranžérského zboží pro floristy a květinářské firmy.

Můžete si tak vybrat z bohaté nabídky proutí, košů, keramiky dekorativní nebo i dárkové, stuh, obalů, skla a váz, vánočních i velikonočních ozdob, svíček, různých korálků a vůbec všeho možného, co se dnes při vazbě květin a dekoraci používá.

Vonekl, spol. s r. o. - logo

Společnost Vonekl s.r.o. působí na trhu již 15 let a její velkoobchod pro floristy a květináře najdete v Brně, kam si vše můžete přijít osobně prohlédnout a vybrat.
Široký výběr: Ozdoby, dekorace, květiny a mnoho dalšího

Veškeré dekorace, ozdoby, květiny, keramiku, aktuální nabídku doplňků a mnoho dalšího si však můžete předem prohlédnout i na stránkách www.vonekl.cz nebo na webu partnerské společnosti a Klia cz s.r.o. www.klia.cz.

Pokud nemáte čas na osobní návštěvu obchodu, nebo jste odjinud, zboží si můžete samozřejmě pohodlně vybrat i nakoupit v přehledném a snadno ovladatelném e-shopu.

Při nákupu v e-shopu si můžete být jisti, že nekupujete "zajíce v pytli", protože u všeho zboží jsou použity aktuální reálné fotografie, takže se díváte přímo na zboží, které si vybíráte.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Najdete na iDNES.cz