Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dejte vale únavě, nesoustředění i unaveným očím

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dlouhé jízdy autem na dovolenou se mohou snadno proměnit ve velice nebezpečnou past. Stačí podcenit únavu či dlouhodobou schopnost soustředění. Zkušení řidiči vědí, že chvilka odpočinku a vhodný energetický přípravek při ruce jsou nejspolehlivějšími způsoby, jak na místo dojet v pořádku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dejte vale únavě, nesoustředění i unaveným očím | foto: RosenPharma a.s.

Velkým problémem energetických přípravků bývá vysoký obsah cukru, z tohoto důvodu se jim mnozí lidé vyhýbají, což je celkem pochopitelné. Česká farmaceutická společnost RosenPharma a.s. však uvedla na trh řadu TheBRAINER®, přípravky pro zvýšení koncentrace a mentálního výkonu, které se od jiných produktů liší nízkým obsahem cukru i využitelné energie. Produkty TheBRAINER® jsou k dostání v podobě granulátu nebo dvou druhů energetických tyček.

TheBRAINER® granulát, přezdívaný také „myslící prášek“, odpovídá svým složením jednomu energy drinku, přitom obsahuje pouhých 18 kcal. Kombinace přesně vyvážených dávek taurinu, glukuronolaktonu, kofeinu a inositolu zaručuje rychlý nástup účinků: okamžité povzbuzení, schopnost plné koncentrace, odstranění únavy očí, zvýšení soustředění a v neposlední řadě tlumení hladu. Granulát balený v malých sáčcích lze mít stále při sobě a v případě potřeby ihned použít. Je možné jej rozpustit v ústech, případně ve vodě nebo v jiném nápoji.

TheBRAINER® tyčky ve dvou příchutích jsou novinkou letošní sezóny a dlužno říci, že velice povedenou. TheBRAINER® chilli tyčka i TheBRAINER® rumová tyčka jsou v první řadě náramně chutné, takže osvěžení jejich prostřednictvím je více než příjemné. 

Snadno zaženou hlad a na dlouhou dobu pomohou odstranit únavu, nastartovat fyzický výkon a posílit myšlení. Navíc se pozitivní účinky dostavují už ve skutečně krátké době po požití. Dobrou zprávou je, že přes to všechno se podařilo u tyček udržet minimální energetickou hodnotu - ve variantě rumové 222 kcal a u varianty chilli dokonce jen 99 kcal na tyčku.

Tyčky i granulát jsou vhodné nejen při dlouhých cestách, ale také během sportu, na výlety v přírodě nebo jako svačinka pro všechny, kteří ke své práci potřebují udržet vysoký mentální výkon. 

Společnost RosenPharma a.s.opět dokazuje, že v každodenním životě i při zátěžových situacích lze být fit a plně koncentrovaný i bez vysokých dávek cukru.Stačí k tomu TheBRAINER® - jediný zcela bezpečný, plně přírodní a naprosto legální doping pro váš aktivní život.

Navštivte webové stránky www.thebrainer.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Najdete na iDNES.cz