Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dejte vale únavě, nesoustředění i unaveným očím

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dlouhé jízdy autem na dovolenou se mohou snadno proměnit ve velice nebezpečnou past. Stačí podcenit únavu či dlouhodobou schopnost soustředění. Zkušení řidiči vědí, že chvilka odpočinku a vhodný energetický přípravek při ruce jsou nejspolehlivějšími způsoby, jak na místo dojet v pořádku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dejte vale únavě, nesoustředění i unaveným očím | foto: RosenPharma a.s.

Velkým problémem energetických přípravků bývá vysoký obsah cukru, z tohoto důvodu se jim mnozí lidé vyhýbají, což je celkem pochopitelné. Česká farmaceutická společnost RosenPharma a.s. však uvedla na trh řadu TheBRAINER®, přípravky pro zvýšení koncentrace a mentálního výkonu, které se od jiných produktů liší nízkým obsahem cukru i využitelné energie. Produkty TheBRAINER® jsou k dostání v podobě granulátu nebo dvou druhů energetických tyček.

TheBRAINER® granulát, přezdívaný také „myslící prášek“, odpovídá svým složením jednomu energy drinku, přitom obsahuje pouhých 18 kcal. Kombinace přesně vyvážených dávek taurinu, glukuronolaktonu, kofeinu a inositolu zaručuje rychlý nástup účinků: okamžité povzbuzení, schopnost plné koncentrace, odstranění únavy očí, zvýšení soustředění a v neposlední řadě tlumení hladu. Granulát balený v malých sáčcích lze mít stále při sobě a v případě potřeby ihned použít. Je možné jej rozpustit v ústech, případně ve vodě nebo v jiném nápoji.

TheBRAINER® tyčky ve dvou příchutích jsou novinkou letošní sezóny a dlužno říci, že velice povedenou. TheBRAINER® chilli tyčka i TheBRAINER® rumová tyčka jsou v první řadě náramně chutné, takže osvěžení jejich prostřednictvím je více než příjemné. 

Snadno zaženou hlad a na dlouhou dobu pomohou odstranit únavu, nastartovat fyzický výkon a posílit myšlení. Navíc se pozitivní účinky dostavují už ve skutečně krátké době po požití. Dobrou zprávou je, že přes to všechno se podařilo u tyček udržet minimální energetickou hodnotu - ve variantě rumové 222 kcal a u varianty chilli dokonce jen 99 kcal na tyčku.

Tyčky i granulát jsou vhodné nejen při dlouhých cestách, ale také během sportu, na výlety v přírodě nebo jako svačinka pro všechny, kteří ke své práci potřebují udržet vysoký mentální výkon. 

Společnost RosenPharma a.s.opět dokazuje, že v každodenním životě i při zátěžových situacích lze být fit a plně koncentrovaný i bez vysokých dávek cukru.Stačí k tomu TheBRAINER® - jediný zcela bezpečný, plně přírodní a naprosto legální doping pro váš aktivní život.

Navštivte webové stránky www.thebrainer.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Pomoc místo slev. Jubilejní rok ve znamení iniciativy {SPOLEČNĚ}

dm oslavila 25 let na českém trhu

Unikátní narozeninová iniciativa {SPOLEČNĚ} podpořila u příležitosti 25. narozenin společnosti dm v roce 2017 celkem...

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem
Receptem: Lehký rýžový salát s ledovým salátem

Nevíte, co s sebou do práce? Na oběd zkuste lehký rýžový salát

Najdete na iDNES.cz