Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dejte svému životu nový směr. S INTACTem pokořte cizí jazyk

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Cestovní kancelář INTACT - studium v zahraničí, s.r.o. je jedničkou na trhu ČR v nabídce jazykových kurzů v zahraničí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

schooll quality SF 3 | foto: INTACT studium v zahraničí

Ať už jste student, čerstvý absolvent nebo máte už nějaký ten pátek za sebou, můžete z křižovatky, na které stojíte, vykročit novým směrem. Určitě nešlápnete vedle, když si za první cíl a zastávku na cestě vyberete zvládnutí cizího jazyka.

Kdo by dnes při své práci jazyk nepotřeboval? A řada z nás si uvědomuje svoji jazykovou bariéru, chybí nám slovíčka, máme obavu mluvit, abychom neudělali gramatické chyby. A představa nezáživného biflování z učebnice se nám vůbec nezamlouvá. Právem.

Není to příliš účinná metoda. Proč nespojit příjemné s užitečným? Super dovolenou se studiem jazyka? Ne, nejsme v pohádce. Jen v realitě cestovní kanceláře INTACT.

INTACT - jednička v pořádání jazykových kurzů v zahraničí

INTACT se specializuje na jazykové kurzy v zahraničí  a za dobu svého dvaadvacetiletého působení na trhu získala nepřeberné množství praktických zkušeností, jež převedla v život. Výsledkem jsou kurzy přesně šité pro každou věkovou kategorii i typ studenta. A nesčetné reference i známých osobností, které se se společností INTACT ve světě zdokonalily v cizích jazycích.

Realitu dokresluje skutečnost, že INTACT byl jako jediná česká cestovka čtyřikrát za sebou nominován v kategorii nejlepší jazyková agentura ve střední a východní Evropě v anketě LTM Star Awards. Jedná se o anketu, v níž školy dávají hlasy svým oblíbeným agenturám. Kategorii Eastern Europe zavedli před čtyřmi lety a INTACT byl vždy mezi nominovanou pěticí. 

Adults - Special Programmes
Florida Hires

Cizí jazyk se zábavou i exotikou

S INTACTem můžete studovat angličtinu, němčinu, francouzštinu a španělštinu, ale obejdou se tady i ti, kteří cílí na další jazyky včetně pro nás cizokrajné japonštiny, čínštiny a arabštiny. A nabídka míst je nepřeberná.

Lehce tu spojíte zdokonalování zvoleného jazyka s poznáváním zajímavých míst a nových lidí. Záleží jen na vašich preferencích. Chcete studovat angličtinu přímo v Anglii či Skotsku, nebo je vaším snem spíš Amerika, Kanada nebo Nový Zéland, Austrálie? Láká vás exotika španělštiny v Mexiku, na Kubě či Ekvádoru?

Stačí si na svém počítači zadat internetovou adresu: www.intact.cz a projít si bohatou nabídkovou paletu kurzů. Kromě ní tu najdete i řadu informací o školách a místech, kde se kurzy konají, o možnostech ubytování v hostitelských rodinách, na kolejích či hotelech, o dopravě, o volnočasových aktivitách, ale zajímavé jsou i zkušenosti absolventů.

Pokud i přesto nebudete mít jasno, nevadí. Veškeré vaše dotazy fundovaně zodpoví pracovníci INTACTu a pomohou s výběrem.

EC school 2007
studenti

INTACT jazykové kurzy = kvalita

Ať už vyrazíte na jakýkoliv kurz do zahraničí, máte jistotu, že budete zvolený jazyk v zemi rodilých mluvčích používat skutečně od rána do večera sedm dní v týdnu, přestože samotné studium ve škole nechává dostatek volného prostoru pro poznávání, volnočasové aktivity, rozvíjení zájmů.

Naučíte se bezprostředně reagovat, rozšíříte si slovní zásobu, zdokonalíte v gramatice a co hlavně - ztratíte ostych mluvit, zvýšíte si sebevědomí. A to je deviza, která se bohatě vyplatí.

Jazykové kurzy s INTACTem s sebou nesou další jistoty. Ať už zvolíte jakoukoliv destinaci, školu, dvou, tří či čtyřtýdenní kurzy, vězte, že INTACT se všemi školami spolupracuje dlouhodobě, s některými spolupracuje už od roku 1992 a jejich lavicemi prošli i rodilí příslušníci pracovníků INTACTu. Samozřejmostí jsou akreditace a nejlepšími referencemi skutečnost, že většina jazykových kurzů bývá vyprodána již v dubnu.

Tak neváhejte a udělejte první krok a zadejte na svém počítači webovou adresu: www.intact.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Najdete na iDNES.cz