Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Degustace vín a kuchyní v roce 2011 se společností AD VIVUM

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma AD VIVUM slaví desáté výročí založení a nabízí seznam degustace vín a kuchyní v roce 2011. Na degustaci vám budou osobně prezentovat svoje vína špičkoví vinaři z Francie, Španělska, z Moravy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Váš specialista na špičková francouzská vína a koňaky. | foto: AD VIVUM s.r.o.

8.6. 2011 (středa)

Cyklus "Rok v Kuchyni 2011": Provensálská kuchyně

V našem dalším pokračování kulinářského cyklu "Rok v kuchyni" bude dalším tématem provensálská kuchyně, jedna z nejoriginálnějších a nejchutnějších francouzských kuchyní. O své bohaté zkušenosti se s námi tentokrát podělí šéfkuchař restaurace "Essensia" pan Jiří Štift. Degustace provensálské kuchyně stojí určitě za to, proto neváhejte a přijďte.
(Restaurace „Essensia“ hotel Mandarin Oriental Prague, Nebovidská 459/1, Praha 1 – Malá Strana, večerem provází šéfkuchař Jiří Štift a Jan Čejka  vstupné: 1695,-Kč) PLATBA PŘEDEM

15.6. 2011 (středa)

Španělská vína - Rioja & Priorato & Bierzo & Jeréz*

Degustace španělských vín. Španělská vína se těší stále větší oblibě mezi milovníky vín. My jsme se proto rozhodli připravit pro Vás takové malé putování po španělských vinařských oblastech.
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustací provází sommelier Jiří Janovský vstupné: 490,-Kč vstupné pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 390,-Kč)

AD VIVUM s.r.o. posezení

22. 6. 2011 (středa)

Chablis Grand Cru - srovnání terroirů - degustace bílého vína

Suchá, minerální Chardonnay z této vyhlášené burgundské apelace patří mezi nejoblíbenější bílá vína současnosti. My Vás nyní zveme na degustaci vín vyhlášeného vinařství Christian Moreau Pere & Fils! Ochutnáme špičková Chablis pouze z nejlepších poloh Grand Cru, porovnáme mezi sebou různé ročníky a zjistíme, jak se mezi sebou liší "terroiry" jednotlivých Grand Cru!
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustací provází sommelier Jiří Janovský vstupné: 990,-Kč vstupné pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 790,-Kč) PLATBA PŘEDEM (platbu lze provézt ve vinotéce RIEDEL nebo převodem-číslo účtu Vám zašleme na vyžádání)

29. 6. 2011 (středa)

Novinka! Italská vína: Toskánsko

Toskánsko, srdce Itálie je jedním z nejkrásnějších vinařských regionů na světě. Nádherné obrázky vinic táhnoucích se po zdejších rozvlákněných kopečcích patří mezi typické ukázky koloritu toskánské krajiny. Degustace toskánského vína ve vinotéce Riedel Vám nesmí uniknout!
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustací provází sommelier Jiří Janovský vstupné: 390,-Kč vstupné pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 290,-Kč). Platbu lze provézt ve vinotéce RIEDEL nebo převodem-číslo účtu Vám zašleme na vyžádání)

AD VIVUM s.r.o. prodejnaII

13.7. 2010 (středa)

K létu patří Rosé!*

Léto je v plném proudu, proto jsme pro vás připravili několik podob růžových vín, která se zejména během léta tak dobře vychutnávají a vhodně doplní letní grilování s přáteli na terase.
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; Jiří Janovský; cena: 290,-Kč cena pro držitele  zákaznických kartiček RIEDEL: 190,-Kč )

27. 7. 2010 (středa)           

Degustace „Blind Blind Tasting“*

AD VIVUM s.r.o. vinné skleničky

Ochutnávali jste již někdy víno z černé sklenky Riedel? Připravili jsme pro vás oblíbená vína jen tentokrát v degustaci "na slepo". Ve velmi oblíbené degustaci si budete moci nikým neovlivňováni poznat odrůdu, oblast a dokonce i barvu vína! Přijďte se pobavit!
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustací provází: Jiří Janovský; cena: 390,-Kč cena pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 290,-Kč)

17.8. 2010 (středa)

Víno & dezerty - degustace se Silvou Sulanskou

Přijďte ochutnat cukrářské umění Silvy Sulanské, mistryně světa a členky Národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky.  Ukážeme si vhodné kombinace vína a dezertu a dozvíte se zajímavé recepty i nápady.
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustačním večerem provází: Silva Sulanská a Jiří Janovský; cena: 990,-Kč cena pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 790,-Kč (cena zahrnuje dezertní menu a vína) PLATBA PŘEDEM (platbu lze provézt ve vinotéce RIEDEL nebo převodem-číslo účtu Vám zašleme na vyžádání)

31. 8. 2011 (středa)

Velká vína z Piemonte: Barbaresco & Barolo

V naší další degustaci Vám představíme dvě slavná rodinná vinařství z italské oblasti Piemonte-vinařství Brovia a vinařství Giuseppe Cortese.
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustací provází sommelier Jiří Janovský vstupné: 990,-Kč vstupné pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 790,-Kč) PLATBA PŘEDEM (platbu lze provézt ve vinotéce RIEDEL nebo převodem-číslo účtu Vám zašleme na vyžádání)

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Silvestr netradičně. 60 Pražanů oslavilo půlnoc v autě

Bára Boheme s manželem na silvestrovské Bolywood párty v Praze

Při každoročních oslavách příchodu nového roku se po Praze zvýší počet lidí, kteří využívají různé individuální osobní...

Přehraj to: stahování a sledování online nebylo nikdy jednodušší

Přehraj to: Stahování a sledování online nebylo nikdy jednodušší

Internet nabízí takřka neomezené možnosti zábavy. Jednou z nejoblíbenějších kratochvílí vůbec je sledování videi....

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi

Aleně pomohl Fond na podporu rodičů samoživitelů v nouzi.

Psal se květen 2014. Budou to brzy tři roky, ale paní Alena nikdy nezapomene na chvíli, kdy stála mezi dveřmi a...

Najdete na iDNES.cz