Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Degustace vín a kuchyní v roce 2011 se společností AD VIVUM

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma AD VIVUM slaví desáté výročí založení a nabízí seznam degustace vín a kuchyní v roce 2011. Na degustaci vám budou osobně prezentovat svoje vína špičkoví vinaři z Francie, Španělska, z Moravy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Váš specialista na špičková francouzská vína a koňaky. | foto: AD VIVUM s.r.o.

8.6. 2011 (středa)

Cyklus "Rok v Kuchyni 2011": Provensálská kuchyně

V našem dalším pokračování kulinářského cyklu "Rok v kuchyni" bude dalším tématem provensálská kuchyně, jedna z nejoriginálnějších a nejchutnějších francouzských kuchyní. O své bohaté zkušenosti se s námi tentokrát podělí šéfkuchař restaurace "Essensia" pan Jiří Štift. Degustace provensálské kuchyně stojí určitě za to, proto neváhejte a přijďte.
(Restaurace „Essensia“ hotel Mandarin Oriental Prague, Nebovidská 459/1, Praha 1 – Malá Strana, večerem provází šéfkuchař Jiří Štift a Jan Čejka  vstupné: 1695,-Kč) PLATBA PŘEDEM

15.6. 2011 (středa)

Španělská vína - Rioja & Priorato & Bierzo & Jeréz*

Degustace španělských vín. Španělská vína se těší stále větší oblibě mezi milovníky vín. My jsme se proto rozhodli připravit pro Vás takové malé putování po španělských vinařských oblastech.
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustací provází sommelier Jiří Janovský vstupné: 490,-Kč vstupné pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 390,-Kč)

AD VIVUM s.r.o. posezení





22. 6. 2011 (středa)

Chablis Grand Cru - srovnání terroirů - degustace bílého vína

Suchá, minerální Chardonnay z této vyhlášené burgundské apelace patří mezi nejoblíbenější bílá vína současnosti. My Vás nyní zveme na degustaci vín vyhlášeného vinařství Christian Moreau Pere & Fils! Ochutnáme špičková Chablis pouze z nejlepších poloh Grand Cru, porovnáme mezi sebou různé ročníky a zjistíme, jak se mezi sebou liší "terroiry" jednotlivých Grand Cru!
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustací provází sommelier Jiří Janovský vstupné: 990,-Kč vstupné pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 790,-Kč) PLATBA PŘEDEM (platbu lze provézt ve vinotéce RIEDEL nebo převodem-číslo účtu Vám zašleme na vyžádání)

29. 6. 2011 (středa)

Novinka! Italská vína: Toskánsko

Toskánsko, srdce Itálie je jedním z nejkrásnějších vinařských regionů na světě. Nádherné obrázky vinic táhnoucích se po zdejších rozvlákněných kopečcích patří mezi typické ukázky koloritu toskánské krajiny. Degustace toskánského vína ve vinotéce Riedel Vám nesmí uniknout!
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustací provází sommelier Jiří Janovský vstupné: 390,-Kč vstupné pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 290,-Kč). Platbu lze provézt ve vinotéce RIEDEL nebo převodem-číslo účtu Vám zašleme na vyžádání)

AD VIVUM s.r.o. prodejnaII

13.7. 2010 (středa)

K létu patří Rosé!*

Léto je v plném proudu, proto jsme pro vás připravili několik podob růžových vín, která se zejména během léta tak dobře vychutnávají a vhodně doplní letní grilování s přáteli na terase.
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; Jiří Janovský; cena: 290,-Kč cena pro držitele  zákaznických kartiček RIEDEL: 190,-Kč )

27. 7. 2010 (středa)           

Degustace „Blind Blind Tasting“*

AD VIVUM s.r.o. vinné skleničky

Ochutnávali jste již někdy víno z černé sklenky Riedel? Připravili jsme pro vás oblíbená vína jen tentokrát v degustaci "na slepo". Ve velmi oblíbené degustaci si budete moci nikým neovlivňováni poznat odrůdu, oblast a dokonce i barvu vína! Přijďte se pobavit!
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustací provází: Jiří Janovský; cena: 390,-Kč cena pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 290,-Kč)





17.8. 2010 (středa)

Víno & dezerty - degustace se Silvou Sulanskou

Přijďte ochutnat cukrářské umění Silvy Sulanské, mistryně světa a členky Národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky.  Ukážeme si vhodné kombinace vína a dezertu a dozvíte se zajímavé recepty i nápady.
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustačním večerem provází: Silva Sulanská a Jiří Janovský; cena: 990,-Kč cena pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 790,-Kč (cena zahrnuje dezertní menu a vína) PLATBA PŘEDEM (platbu lze provézt ve vinotéce RIEDEL nebo převodem-číslo účtu Vám zašleme na vyžádání)

31. 8. 2011 (středa)

Velká vína z Piemonte: Barbaresco & Barolo

V naší další degustaci Vám představíme dvě slavná rodinná vinařství z italské oblasti Piemonte-vinařství Brovia a vinařství Giuseppe Cortese.
(Vinotéka Riedel, Slovanský dům-Atrium od 19hodin; degustací provází sommelier Jiří Janovský vstupné: 990,-Kč vstupné pro držitele zákaznických kartiček RIEDEL: 790,-Kč) PLATBA PŘEDEM (platbu lze provézt ve vinotéce RIEDEL nebo převodem-číslo účtu Vám zašleme na vyžádání)

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Dochází čas. Na vánoční dárky přes internet máte už jen pár dní

Dochází čas. Na vánoční dárky přes internet máte už jen pár dní

Pošty nestíhají, vánočními zásilkami jsou zavalené už od listopadu. Vánoční dárky přes internet tedy nemusí dorazit...

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Geislerová, Schneiderová i Krainová: české celebrity milují PIETRO FILIPI

Česká značka Pietro Filipi působí ve světě módy přes 20 let. Během své existence spolupracuje s profesionály nejen z...

Najdete na iDNES.cz