Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Dedikované servery za cenu virtuálních pouze u FORPSI, specialisty na hosting

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost FORPSI, specializující se na hosting, v těchto dnech přichází s novinkou v nabídce dedikovaných serverů. Nová řada BASIC poskytuje uživatelům výhody skutečného serveru. Je ale cenově srovnatelná s levnějšími virtuálními servery.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dedikované servery za cenu virtuálních pouze u FORPSI, specialisty přes hosting | foto: FORPSI

Virtuální server je vyhrazený a pronajatý prostor fyzického stroje. Je to sdílená služba - na jednom stroji má své servery více zákazníků. Dedikovaný server je určen celý pouze pro potřeby jednoho zákazníka.

Servery jsou umístěny v datacentru a připojeny k páteřní síti internetu. Jsou určeny k provozování libovolných aplikací a služeb (webový server, e-mailový server, diskuzní fóra, apod.), které si zákazníci sami spravují. Dedikované servery nabízí FORPSI v několika variantách.

"Zelené" a levnější

Zcela nové BASIC servery jsou výsledkem inovativního environmentálního přístupu k řešení konfigurace výkonných počítačů. Jsou umístěny na jediné desce. Desky se po osmi zasouvají do speciálních rámů v rackových stojanech.

Toto řešení optimalizuje využití prostoru, snižuje množství kabeláže a spotřebu elektrické energie. K důsledkům řešení "green computing" je možné přičíst nejen výhodnou cenu, ale také zlepšené chlazení jednotlivých komponent, a tedy i zvýšenou spolehlivost.

mikroprocesor

Srdcem BASIC serveru je výkonný dvoujádrový mikroprocesor INTEL ATOM D510 o frekvenci 1,66Ghz, který je postaven na 64bitové architektuře s 1MB L2 cache. BASIC servery FORPSI jsou vybaveny základní deskou INTEL D510MO.

Servery pro každého od FORPSI, společnosti specializující se na hosting

Virtuální server Nabídka serverů BASIC je koncipována tak, aby i navzdory nízké ceně vyhovovala širokému spektru potřeb. Servery jsou k dispozici ve dvou variantách: Stroje BASIC 1.1 jsou osazeny 1 GB operační paměti a jedním SATA diskem o kapacitě 250 GB, varianta BASIC 2.1 nabízí 2 GB RAM a disk SATA s kapacitou 500 GB.

Servery BASIC jsou připojeny rychlostí 10 Mbit za sec. s agregací 1:5. Samozřejmostí je možnost výběru operačního systému a dalších doplňkových služeb, jako jsou control panel pro správu až neomezeného množství domén, monitoring serveru či využití externího prostoru pro zálohování.

FORPSI - hosting s tradicí a stabilitou

Pod obchodní značkou FORPSI, která servery BASIC nabízí, poskytuje své služby společnost INTERNET CZ. Znají ji desítky tisíc zákazníků po celém světě. FORPSI je pro ně už více než deset let synonymem kvalitních a profesionálních internetových služeb. Patří k největším poskytovatelům těchto služeb na českém trhu.

Jejím prostřednictvím je možné registrovat více než šedesát různých typů doménových jmen. Už vloni překročila hranici 150 tisíc zaregistrovaných .cz domén a obhájila tak prvenství mezi společnostmi, které zajišťují registraci české národní domény.

Díky vlastnímu datacentru s kvalitní technikou, spolehlivému připojení k páteřní síti a odbornému zázemí je značka FORPSI úspěšná také na poli poskytování serverového prostoru pro internetové prezentace, a to jak v poskytování služeb webhostingu, tak serverhostingu.

Hosting od FORPSI je mezi uživateli internetu populární. Například v loňské soutěži o nejlepší hosting roku získala společnost INTERNET CZ hned dvě první místa v hodnocení veřejnosti. Více na www.forpsi.com.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Pokud uslyšíte slovo banka, pravděpodobně si jako první vybavíte „kamennou“ pobočku své banky. Přitom mnohem častěji, v...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit.

Nově vydaný Chrome 68 upozorňuje na weby bez HTTPS slovy Nezabezpečeno vedle adresního řádku. Další prohlížeče ho budou...

Najdete na iDNES.cz