Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Data Labs: záchrana a obnova dat rychle a diskrétně

Komerční sdělení   12:00aktualizováno  12:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Data Labs jsou moderní laboratoře specializující se na obnovení ztracených dat z paměťových médií. V nabídce je expresní záchrana dat z disku či RAID pole i obnova ztracených dat na splátky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Záchrana dat poctivě a úspěšně | foto: Data Labs s.r.o.

Obnova dat je možná

Pokud Vaše data postihla nehoda, zničila je přírodní katastrofa, útok virů nebo chyba uživatele, obnova dat ve specializované laboratoři Vám takto poškozená data zachrání.

Záchrana dat poctivě a úspěšně

Záchrana dat 1

V Data Labs jsou pyšní na vysokou úspěšnost záchrany dat - obnova ztracených dat je denním chlebem i koníčkem. Ne vždy je možná stoprocentní záchrana dat, významně se jí ale blíží. 

Profesionálové z Data Labs vyřeší i velmi komplikované případy. Každá obnova dat začíná diagnostikou - při té zjistí rozsah poškození, určí technologii, jakou záchrana ztracených dat proběhne a sdělí vám konečnou cenu. Diagnostika je zdarma, i pokud si obnovu dat nakonec neobjednáte.

Obnova dat pečlivě a obezřetně

V Data Labs probíhá diagnostika i následná obnova dat s využitím šetrných metod, nedojde tak k poškození disku ani nevratné ztrátě dat. Data Labs nabízí záchranu dat z diskových polí RAID, harddisků, USB flash disků a paměťových karet různých druhů.

Běžnou službou je rovněž záchrana dat z mobilního telefonu, digitální kamery či fotoaparátu. Jednoduše řečeno, obnova ztracených dat je možná prakticky ze všech médií dostupných na trhu.

Záchrana ztracených dat již za pár hodin

Data Labs dobře ví, jakou cenu pro zákazníka data mohou mít. Proto akutní případy, kdy je požadována co nejrychlejší záchrana ztracených dat, vyřeší bleskově, i během několika hodin. Vedle expresního režimu záchrany dat je možná také obnova dat v úsporném řešení - obnova dat či záchrana disku za co nejnižší možnou cenu. Pokud nespěcháte, Data Labs Vám poskytne zajímavou slevu.

data labs 147

Likvidace dat

V nabídce Data Labs je nejen záchrana dat, společnost nabízí i službu opačnou: Vaše citlivá data nevratně zničí při bezpečné likvidaci dat. Samozřejmostí je striktní dodržení norem likvidace dat podle NBÚ i ISO a vystavení příslušných certifikátů.

Staňte se partnerem Data Labs

Pracujete-li v oboru IT, přidejte se mezi partnery. Obnova a záchrana ztracených dat z disků, polí RAID a dalších paměťových médií v nabídce Vašich služeb představuje cennou pomoc zákazníkům v nouzi. Záchrana a obnova dat Vám navíc přinese odměnu: od Data Labs získáte z každé zakázky zajímavou provizi.

Obnova dat jedině v Data Labs

Data Labs je ryze česká společnost s bohatými zkušenostmi. Záchrana a obnova ztracených dat je jejich dlouholetá specializace. Přednosti služeb již ocenilo mnoho spokojených klientů v Česku i zahraničí.

Záchrana dat je v Data Labs realizována ve speciální laboratoři. Využívá unikátní technologické postupy, které jsou neustále inovovány. Jedinečné know-how a spolupráce se zahraničními partnery zajišťuje, že záchrana a obnova dat probíhá profesionálně a s využitím nejefektivnějších metod.

V Data Labs pracují profesionálové, záchrana dat je jejich poslání. Vaše požadavky řeší rychle a efektivně. Svěřte jim svůj disk. Vaši důvěru nezklamou. Z Data Labs budete odcházet spokojeni a s vědomím, že pokud se vám stane podobná nehoda s daty někdy příště, víte, na koho se spolehnout.

Data Labs = záchrana a obnova dat rychle a diskrétně. Uložte si do oblíbených: www.data-labs.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Pokud uslyšíte slovo banka, pravděpodobně si jako první vybavíte „kamennou“ pobočku své banky. Přitom mnohem častěji, v...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Najdete na iDNES.cz