Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Darujte krásný originální dárek: Pardubický perník z dílny Pavla Janoše

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Perníkovou květinu, srdce, chaloupku, nebo třeba přání ve tvaru pergamenu. Kdo by nechtěl bodovat u svých milých originálním dárkem, který se nedá koupit kdekoliv, ale nejlépe přímo v kolébce medových perníků v Pardubicích.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Darujte krásný originální dárek: Pardubický perník - Perník Janoš | foto: Umělecký perník Janoš

A když perník z Pardubic, pak samozřejmě kvalitní a krásný, tedy Pardubický perník z perníkářské dílny Pavla Janoše. 

Více než stoletá rodinná tradice s původní recepturou, kvalitními surovinami a šikovnýma rukama cukrářů - perníkářů dává záruku špičkové kvality. Tu potvrzuje i vícenásobné vítězství Pavla Janoše v soutěži Cukrář perníkář roku i obsazování zlaté příčky v mnoha dalších soutěžích. Zkrátka Král perníku®, kterým byl korunován v Muzeu perníku a pohádek pod hradem Kunětická hora, je jen jeden.

Z velice širokého sortimentu perníků si vybere každý

Darujte krásný originální dárek: Pardubický perník - Perník Janoš

Darujte krásný originální dárek: Pardubický perník - Perník Janoš

Dáte přednost klasickému vyznání lásky motivem srdce? Pak máte z čeho vybírat: srdíčka v mnoha velikostech a nepřeberném bohatství zdobení, od bílých jemně krajkových až po veselá barevná, se na Vás usmívají v prodejnách Perník Janoš®

Pokud je Vám bližší kreativita, určitě v nabídce objevíte perník, který Vaši milou či milého vystihuje, či připomene společný prožitek a potěší tak dvojnásob. Jednoduše a vkusně zdobená malá zvířátka, ale také velké koňské hlavy a krásní dostihoví koně, moudré sovy, psi a kočky všech velikostí a provedení. Dále oblíbené pohádkové postavičky, perníkové chaloupky, auta, podkovy a čtyřlístky pro štěstí, kostelíčky, motivy z pardubické architektury, Kunětická hora – to je jen základní výčet nabídky.

Samozřejmě nechybí různá dárková balení pardubického perníku, která Vám tu na počkání zabalí, podle Vašeho přání. Třeba v kombinaci s nejlepšími českými produkty jako např. českým medem, perníkovou medovinou, perníkovým müsli nebo pečenými čaji. 

Pardubický perník – Perník Janoš zvítězil i jako Regionální potravina Pardubického kraje 

Všechny perníčky od Janoše mají společné jedno: vysokou kvalitu a trvanlivost. Jsou nejenom hezkým, ale i chutným dárkem. Zdobené perníčky Janoš jsou z velmi kvalitního těsta, které obsahuje mimo jiné také český med a meruňkový džem. 

Darujte krásný originální dárek: Pardubický perník - Perník Janoš

Darujte krásný originální dárek: Pardubický perník - Perník Janoš

Ze stejného těsta jsou vyrobeny také perníčky promazané višňovým a meruňkovým džemem a medem. Ty tvoří pochoutkovou dárkovou sadu, která získala ocenění nejen ze soutěže MLS Pardubického kraje, ale také zvítězila v prvním ročníku soutěže Regionální potravina Pardubického kraje. Dále u Janošů koupíte perník na strouhání nebo i nastrouhaný perník. A co je také důležité, u Janošů se nepřidávají do výrobků konzervační látky ani žádná další zbytečná chemie. Perníčky od Janošů můžete dát i těm nejmenším dětem. 

Jedinečný dárek z perníku podle Vašeho přání

Vždyť co udělá největší radost? Právě osobní dárek, u kterého obdarovaný ví, že o něm dárce přemýšlel, vynaložil energii, aby udělal radost. A příležitostí pro nákup perníčků je mnoho po celý rok. Kromě svátku zamilovaných, Dnu žen, Velikonoc, Svátku maminek, Dnu dětí, konce školního roku, jsou to dovolené, svátky, narozeniny, odchody do důchodu nebo na konci kalendářního roku Vánoce a přání do nového roku.  

U firmy Perník Janoš si můžete nechat upéct a ozdobit perník podle vlastního návrhu či představ. A fantazii se meze nekladou: notebook, skateboard, perníkové kolo, motorka, parní lokomotiva, logo nebo moderní perníkové doplňky se jmény na svatbu či perníkové dorty mile překvapí. (Objednávky svatebních perníků také: SandS café launge Svatební dům NUANCE -  Národní 341/23   Praha 1).

Darujte krásný originální dárek: Pardubický perník - Perník Janoš

Ideální dárek pro Vaše babičky a rodiče k výročí svatby. Také firemní dárky, třeba i s logem firmy! 

Kontakt:

Podrobné informace o společnosti PERNÍK JANOŠ, historii perníku, ukázky perníků z produkce Janoš a kontakty najdete na internetové adrese: www.pernikjanos.cz  a nebo na Facebooku: Pardubický perník Pavel Janoš. Vybírat z bohatství perníků můžete v prodejnách Perník Janoš® na pardubických adresách: Věry Junkové 306, kde je i výrobna a kavárna, Jana Palacha 571, K Polabinám 1895 a Jindřišská 2025.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Co by to bylo za štědrovečerní večeři bez smaženého kapra nebo řízku? Co ale s použitým olejem? Neucpávejte si jím...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

Najdete na iDNES.cz