Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Darujte dětem vzdělání i zážitek v jednom – jazykový kurz v zahraničí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Už jste přemýšleli, jaký program vymyslíte o prázdninách vašim dětem? Darujte jim vzdělání a zážitek v jednom! Vyberte jim jazykový kurz v atraktivním prostředí. Nádherné destinace i zajímavé studijní programy pro děti a mládež nabízí Intact.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Darujte dětem vzdělání i zážitek v jednom – jazykový kurz v zahraničí | foto:  INTACT studium v zahraničí, s. r. o.

Cestovní kancelář Intact se zaměřuje na studijní pobyty v zahraničí a má jednu z nejširších nabídek jazykových kurzů u nás. V atraktivním prostředí se můžete zdokonalovat v angličtině, ale také v němčině, francouzštině, italštině, španělštině, portugalštině, ruštině, výjimkou nejsou ani japonština či korejština. Bohatá je rovněž nabídka prázdninových kurzů pro středoškoláky a žáky z posledních ročníků základních škol.

Kurz s doprovodem na Anglické riviéře či na Maltě

Nemusíte se bát, že by o vaše děti nebylo dobře postaráno. Volit můžete mezi skupinovým kurzem se stálým doprovodem průvodce – českého učitele, který je mladým účastníkům kurzu k dispozici po celou dobu pobytu, a rezidenčním kurzem v areálu školy s ubytováním na kolejích.

Darujte dětem vzdělání i zážitek v jednom – jazykový kurz v zahraničí

Dvou až čtyřtýdenní kurz angličtiny, kde je mladým studentům k dispozici průvodce, mohou vaše děti již od 12 let absolvovat na Anglické riviéře v oblíbeném přímořském letovisku Torbay. Kurzy angličtiny Young Group i Young Group Plus mají 20 lekcí angličtiny týdně, kdy se ve skupině sejde maximálně 15 studentů. Vedle studia se děti účastní i volnočasových aktivit jako jsou hry, návštěva aquaparku, prehistorické jeskyně Kents Cavern nebo celodenní výlet do Plymothu nebo Dartmooru. Ubytování je hostitelských rodinách. Bližší info je zde.

Pokud máte dítko ve věku 13 až 17 let a chcete mu dopřát exotiku, bude vám vyhovovat stejný typ skupinového kurzu na Maltě. Studenti bydlí v rezidencích nebo rodinách a výuka probíhá ve všedních dnech ve škole LAL Malta, která nabízí špičkové kurzy angličtiny. Ve volném čase se pořádají výlety do města nebo na písečné pláže, večer nechybí diskotéky. Nabídku naleznete na.

Darujte dětem vzdělání i zážitek v jednom – jazykový kurz v zahraničí

Rezidenční kurzy v Anglii a Dublinu

Rezidenční kurzy v areálu školy s pobytem v luxusních rezidencích mohou vaše děti absolvovat ve škole Harrow House v Anglii nebo třeba na Trinity College v Dublinu. Školu Harrow House v přímořském letovisku Swanage ocení zejména mladí sportovní nadšenci od 8 do 17 let, protože se mohou věnovat golfu, tenisu i jízdě na koni.

Darujte dětem vzdělání i zážitek v jednom – jazykový kurz v zahraničí

Harrow House bude ideální volbou pro milovníky sportovních aktivit.

Pokud se rozhodnete pro Dublin, máte zaručenou kvalitu výuky, neboť ATC Dublin je jedna z nejlepších irských škol, navíc se může pochlubit více než pětatřicetiletou tradicí. Kurzy v Dublinu jsou od 17 let. Ubytování v rezidencích je velmi komfortní. V Dublinu však není problém ani ubytování v rodinách, alespoň vaši potomci ocení irskou pohostinnost a přátelskou povahu Irů. Ve škole Centre of English Studies Dublin si můžete vybrat kurz s 20 nebo s 27 lekcemi týdně. Vaše dítě si kromě upevnění gramatiky rozvine hlavně konverzační a poslechové dovednosti.

Darujte dětem vzdělání i zážitek v jednom – jazykový kurz v zahraničí

Anglie: život na zámku i ubytování v rodinách

K velmi oblíbeným destinacím v Anglii patří Eastbourne, město s největším počtem slunných dnů v Anglii za rok, kde navíc škola LTC (Language Teaching Centres) sídlí na zámku! V nádherné stavbě z 18. století, která v minulosti patřila šlechtickému rodu pánů z Devonshire, probíhá studium a dá se v ní i ubytovat. Kurzy angličtiny pro děti a mládež mají i pestrý program pro volný čas a jsou určeny pro věkové kategorie od 10 do 16 let a od 13 do 17 let. Více na.

Darujte dětem vzdělání i zážitek v jednom – jazykový kurz v zahraničí

Vzdělávací kurz v Eastbourne nabízí život jako v bavlnce – studium i ubytování na zámku.

Dáváte-li přednost ubytování v rodině, bude pro vás ideální Melton College v Yorku. Letní kurzy v krásném hrabství Yorkshire mohou studovat děti do 11 let a zbude i spousta času na zábavu a místní památky. Studenti od 16 let zde navíc mohou složit zkoušku IELTS. Více na.

Studium se zárukou a bez obav

Výhodou služeb CK Intact je skutečnost, že vám zařídí kompletní servis včetně zajištění pobytu a letenek a o vaše dítko se postarají.

Destinace, které má CK Intact ve svém portfoliu, nabízejí jazykové pobyty v lákavém a malebném prostředí ideálním pro studium i aktivní odpočinek, stranou od velkých rušných měst. Vaše děti mají ideální příležitost osvojit si nebo vypilovat angličtinu v autentickém prostředí a výrazně si zlepšit známku z angličtiny v české škole a připravit se na maturitu. Výběr destinace záleží už jen na vás. Samotná CK Intact má za sebou úspěšných 26 sezon, což je záruka sama o sobě, přitom nabízí speciální ceny a slevy pro stálé zákazníky. Více na www.intact.cz/o-nas.

Autor:
Témata: Anglie, Malta, studium

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Najdete na iDNES.cz