Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Darujte Den jak sen: celosvětově nejprodávanější zážitkový dárek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Allegria - Firma na zážitky koupila konkurenční značku Den jak sen a přetvořila ji na nový zážitkový produkt. K dostání bude především v retailových řetězcích. V Evropě se takto ročně prodají zážitky za téměř 500 milionů Euro (přibližně 12 miliard korun). Darujte i vy Den jak sen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Safari jízda Hummerem H1. | foto: Firma na zážitky

Den jak sen - nová značka společnosti Firma na zážitky - funguje jednoduše. V nabídce naleznete 8 tématických balíčků - Relaxační pobyty pro dva, Adrenalin a sport, Gurmánské zážitky, Super jízda, Pro výjimečnou ženu, Pro náročného muže a Nejoblíbenější zážitky.

Každý z nich obsahuje tištěný katalog s kontakty na provozovatele zážitků a voucher, který slouží jako vstupenka. Cenové rozmezí dárků začíná už na 499 a končí na 3 499 korunách.

Aromadrenážní masáž včetně líčení

Aromadrenážní masáž včetně líčení

Den jak sen, jak to funguje?

Praktická ukázka: pokud má někdo rád dobré jídlo, darujte mu balíček "Gurmánské zážitky" - je v něm katalog s 45 unikátními zážitky a jedním voucherem - je jenom na obdarovaném, který si vybere, u kterého dodavatele svůj voucher uplatní.

"Při sestavování balíčků jsme čerpali z mnoholetých zkušeností - soustředili jsme se na nejvyhledávanější tématické oblasti, kvalitu zážitků a dostatečnou kapacitu provozovatelů, dostupnost po celé republice a příznivou cenovou hladinu," vysvětluje Linda Vavříková, zakladatelka společnosti Firma na zážitky, s.r.o.

Osm dárkových balíčků obsahuje celkem přes 500 zážitků. Rezervační proces je jednoduchý a přímočarý, aby byl schopen odbavit co největší počet klientů.

8 tématických balíčků

"Je to jednoduchý systém, při kterém do jednání mezi spotřebitelem a dodavatelem nevstupuje třetí strana. Vouchery mají platnost 2 roky, takže klient má hodně času a dostatečný počet variant, kdy a kde voucher uplatnit  - navíc mu po absolvování zážitku zůstává katalog se všemi kontakty. Vždy aktuální informace pak klient najde na našich webových stránkách," říká Josef Dvořák, produktový a marketingový ředitel Firmy na zážitky.

Hypermarkety Tesco, síť knihkupectví Neoluxor, elektroprodejny Euronics, řetězec se sportovním zbožím Hervis sport, dárkové služby Giftissimo. To jsou retailoví partneři, u kterých od druhé poloviny července na Den jak sen narazíte (eshop www.denjaksen.cz a prodejní stánek v OC Chodov v Praze fungují už od začátku července). Pro začátek padesát míst po celé republice, od září (na hlavní vánoční sezónu) je jich naplánováno až 300.

Firma na zážitky

Firma na zážitky, s.r.o. (FNZ) vznikla v roce 2006 a je zakladatelem a průkopníkem zážitkového trhu v ČR. V roce 2009 se společníkem Vavříkové stala největší česká mediální skupina Media Bohemia Daniela Sedláčka. Díky její intenzivní podpoře se FNZ podařilo získat naprostou většinu zážitkového trhu a rozšířit její dárkové portfolio o další značky.

Mezi produkty FNZ nyní patří Allegria - Firma na zážitky (www.firmanazazitky.cz), Dobrý koš (www.dobrykos.cz) a Den jak sen (www.denjaksen.cz).

logo Den jak sen
Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Zažijte svět inteligentní domácnosti, navštivte Somfy Experience centrum

Zažijte svět inteligentní domácnosti – navštivte Somfy Experience centrum.

Inteligentní řízení domácnosti i kanceláře se stává součástí našich životů. A také finančně dostupnou věcí, kterou...

Bazalkové semínko nepatří do truhlíku, ale do jarního drinku

Malé přírodní kuličky ozvláštní váš nápoj, dodají mu novou chuť i konzistenci.

Každý večer stále to stejné, nezapomenout si namočit na zítřejší snídani semínka. Tak tomu je konec. Vyzkoušejte...

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem.

Užijte si s celou svou rodinou senzační prázdniny nebo se vypravte na výhodné zájezdy pro seniory. Jadran nabízí vyžití...

Najdete na iDNES.cz