Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dárky pro zdraví najdete v lékárnách Rent-Pharm,a.s. a levnalekarna.cz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zdraví je cennost, kterou bychom si měli pečlivě chránit. Vánoce nám poskytují dobrou příležitost, kdy můžeme svým příbuzným darovat to, co je skutečně důležité. Lékárny společnosti Rent-Pharm,a.s. nyní nabízejí spoustu léčivých produktů ve výhodných nebo dárkových baleních.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dárky pro zdraví vašich blízkých najdete v lékárnách Rent-Pharm,a.s. a levnalekarna.cz | foto: Rent-Pharm,a.s.

Také si je můžete objednat přes e-shop www.levnalekarna.cz.

Pohodový vánoční nákup s množstvím slev a výhod

Společnost Rent-Pharm,a.s. se již dlouhodobě orientuje na potřeby a pohodlí svých zákazníků. Rent-Pharm,a.s. provozuje síť kamenných lékáren v Brně a také jednu internetovou. Pojištěnci Vojenské zdravotní pojišťovny mají v této síti lékáren slevu 4 nebo 7 %.

Pokud letos, stejně jako řada lidí, nestíháte obstarat vánoční nákupy, dobrým řešením pro vás bude e-shop www.levnalekarna.cz. Potřebné produkty si v něm můžete objednat v klidu domova. Zboží vám přijde domů nebo si pro něj můžete přijít do některé z výdejních lékáren. K platbě se dají využít platební karty i šeky, společnost nabízí i slevu na Rodinné pasy, Senior pasy a Sphere card. Při nákupu zboží nad 1 500 Kč nabízí Rent-Pharm,a.s. poštovné a balné zdarma. Pokud jste z Brna a okolí, můžete využít rozvozu za nižší cenu a pro seniory imobilní, těžce nemocné nebo handicapované pacienty nabízí společnost bezplatný rozvoz léků v rámci města.

Se zákaznickou kartou Rent-Pharm,a.s. můžete dostat okamžitou slevu na váš nákup a sbírat body na další slevy, věrnostní program vám také ušetří 30 Kč za recept. Využít můžete i věrnostního programu Creedo nebo si nahrát věrnostní kartu do mobilu v aplikaci Portmonka a ušetřit tím místo ve Vaší peněžence.

Dárky pro zdraví a krásu ocení celá rodina

walmark_proenzi-3plus-180a90_vanocni

walmark_proenzi-3plus-180a90_vanocni

Přemýšlíte, jakou věc dát pod stromeček babičkám, dědečkům a dalším příbuzným, aby splnila svůj praktický účel? Ideální dárkem pro ně může být třeba některé ze speciálních dárkových balení doplňků stravy. Účinně totiž doplňují tělu potřebné vitaminy a minerály. Pro udržení v dobré kondici se již tradičně doporučují doplňky stravy Pharmaton Geriavit nebo vánoční balení Spektrum. Zdravé klouby a kosti pomáhají udržovat doplňky stravy Proenzi 3 plus, Cemio Kamzík, Celadrin, GS Condro Diamant Vánoční, český přípravek s čistým kolagenem Colafit nebo léčivý přípravek Caltrate Plus s obsahem vápníku. Doplněk stravy Ocuvite Lutein forte obsahuje látky, které chrání především zrak.

Na posílení imunity pro celou rodinu vyzkoušejte například doplňky stravy Dr. Theis Echinacea forte kapky, Preventan Akut, Cemio Hlíva s rakytníkem a sibiřským ženšenem, Walmark Hlíva ústřičná Plus nebo Laktobacily SWISS Imunit. Správnou kombinaci vitaminů a minerálních látek vám dodají doplňky stravy Walmark Vápník-Hořčík-Zinek PREMIUM a Walmark Omega 3 rybí olej FORTE. Abyste v zimě bez problému snášeli teplotní rozdíly, vyzkoušejte pro dlouhodobé posílení vaší imunity doplněk stravy Imunocomplex.

Skvělým rodinným dárkem pro pocit jistoty je také digitální pažní tonometr Tensoval Duo Control, který změří váš tlak s velkou přesností. Dámám každého věku uděláte pod stromečkem velkou radost některým z široké palety balíčků špičkové kosmetiky Bioderma, Vichy, La Roche Posay nebo Avene. Praktickým dárkem pro pány může být třeba digitální alkoholtester.

vichy_men_vanocni
vichy_liftactiv_vanoce
omron_m2

omron_m2

Prožijte zimu s úsměvem, bez chřipky a nachlazení

V období chladna jsou lidé mnohem náchylnější k různým virovým onemocněním, zvláště když často jezdí v hromadné dopravě. Plánovaný víkend na horách pak může překazit nepříjemné nachlazení. Abyste se mohli věnovat radovánkám na sněhu naplno, je potřeba proti rýmě a chřipce účinně bojovat. Pomůže vám v tom například lék Drill proti bolesti v krku (lék s účinnými látkami chlorhexidini digluconas a tetracaini hydrochloridum, k vnitřnímu užití), léky Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus (lék s účinnou látkou oxymetazolini hydrochloridum, k vnitřnímu užití) a Vicks SimptoMed forte (lék s účinnými látkami paracetamolum a phenylephrini hydrochloridum, k vnitřnímu užití), léčivé přípravky Coldrex (lék s účinnou látkou paracetamolum, phenylephrini hydrochloridum a acidum ascorbicum, k vnitřnímu užití) a Panadol (lék s účinnou látkou paracetamolum, k vnitřnímu užití), Oscillococcinum (lék s účinnou látkou anas barbariae, hepatis et cordis extr. 200 K, k vnitřnímu užití), Apo-Ibuprofen (lék s účinnou látkou ibuprofenum, k vnitřnímu užití) a při nepříjemné rýmě vám pomohou léčivé přípravky Olynth v podobě kapek či spreje (lék s účinnou látkou xylometazolini hydrochloridum, k vnitřnímu užití), Nasic (lék s účinnými látkami xylometazolini hydrochloridum a dexpanthenolum, k vnitřnímu užití), Otrivin (lék s účiinou látkou xylometazolini hydrochloridum, k vnitřnímu užití) nebo zdravotnický prostředek Humer.

Proti kašli lékárny nabízejí léčivý přípravek Stoptussin (lék s účinnými látkami butamirati citras a guaifenesinum, k vnitřnímu užití), Biotussil (lék s účinnou látkou Herbarum extractum, k vnitřnímu užití), Ambrosan (lék s účinnou látkou ambroxoli hydrochloridum, k vnitřnímu užití) nebo doplněk stravy pastilky Herbalmed. Pro snížení teploty a utlumení bolesti můžete použít léčivý přípravek Ibalgin (lék s účinnou látkou ibuprofenum, k vnitřnímu užití), Paralen (lék s účinnou látkou paracetamolum, k vnitřnímu užití), Nalgesin S (lék s účinnou látkou naproxenum natricum, k vnitřnímu užití) nebo Nurofen (lék s účinnou látkou ibuprofenum, k vniřnímu užití).

ocutein_vanocni
Imunocomplex
GS-VHZ-CZ-vanoce2014
GS-MLE-CZ-vanoce2014
donna_hair_privesek
celadrin-locomotive-darek-celadrin-mast

Vybavte si svou lékárničku již v předstihu a nic vás nepřekvapí. Vyhnete se tak povinnosti jít do lékárny, i když byste nejraději zůstali v posteli.

Přivítejte s rodinou další nový rok v pohodě a bez zdravotních potíží. Produkty dostupné v síti lékáren Rent-Pharm,a.s. a na e-shopu www.levnalekarna.cz vám ušetří spoustu starostí se zdravím. Užijte si kouzelné Vánoce v dobré náladě a s těmi, kdo jsou pro vás nejcennější.

Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určené, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky omezené při výdeji na lékařský předpis užívejte výhradně podle doporučení lékaře. Společnost Rent-Pharm,a.s. nenabádá zákazníky k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Bio není sprosté slovo

Bio není sprosté slovo.

Zdravý životní styl je v poslední době trendem, který začíná následovat více a více lidí. Používání biopotravin se...

Bona Spray Mop dokonalým pomocníkem v domácnosti

Bona Spray Mop dokonalým pomocníkem v domácnosti.

Úklid podlah snadno, efektivně a rychle a bez použití kbelíku s vodou. Bona Spray Mop je dokonalý pomocník nejen v...

Aloe vera - Kryštof Kolumbus ji nazýval lékařem v květináči

Aloe vera - Kryštof Kolumbus ji nazýval lékařem v květináči.

Aloe vera má více než 200 aktivních látek, včetně enzymů a polysacharidů, které jsou v rostlinné říši považovány za...

Najdete na iDNES.cz