Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dárek, který nikdy neomrzí. Řezané a hrnkové květiny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nabídněte vašim zákazníkům originální dárky pro jejich drahé polovičky, maminky či babičky. Pěkně naaranžované řezané květiny totiž nikdy nezklamou. Hrnkové květiny jsou pak zároveň i praktické.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dárek, který nikdy neomrzí. Řezané a hrnkové květiny | foto: Vonekl, spol. s r. o.

Netradiční krása květin se nikdy neokouká. Proto pokud k vám přijdou zákazníci s tím, že hledají vhodný dárek k svátku či dni matek, řezané či hrnkové květiny jsou vždy dobrou volbou. A kde pro váš obchod seženete ty nejhezčí řezané a hrnkové květiny?

Řezané a hrnkové květiny špičkové kvality

tulipány

Specialistou na řezané a hrnkové květiny, jejich dovoz a prodej do maloobchodní sítě, je společnost Klia cz s.r.o., která působí v Bohuslavicích a v Ostravě na severní Moravě a nově také díky nové pobočce v Praze, a navíc je partnerskou firmou společnosti Vonekl s.r.o. působící v Brně. Obě společnosti pravidelně dováží květiny z největší květinové burzy v Aalsmeeru v Nizozemí.

Systém nákupu řezaných a hrnkových květin pak firma doplňuje o přímé dovozy z "produkčních zemí" jako jsou Kolumbie, Equador, Itálie, Dánsko, Slovensko, Polsko a další, a nesmíme zapomenout ani na tuzemské pěstitele, od kterých odebírá ty nejlepší hrnkové květiny. Tento systém plně zabezpečuje spolehlivost při zásobování a splnění požadavků všech zákazníků, včetně těch speciálních na odrůdy nebo množství.

Slunečnice

Řezané a hrnkové květiny lze objednat i přes internet

Řezané a hrnkové květiny si obchodníci mohou přijít vybrat osobně do prodejen v Brně, Ostravě a Bohuslavicích nebo v Praze. Obě společnosti tj. Klia cz s.r.o. a Vonekl s.r.o. také květiny rozváží po téměř celé jižní i severní Moravě v pojízdném květinovém obchodě, a to pomocí speciálně upravených rozvážkových dodávek. Rozvážky řezaných květin probíhají po dané trase pravidelně dvakrát v týdnu a hrnkové květiny se vozí jednou v týdnu.

Řezané a hrnkové květiny si však květináři mohou objednávat bez problémů i přes internet, a to přímo ze skladu v Holandsku. Mají tak obrovský výběr ze sortimentu kvalitních květin, navíc i s volbou podle ceny. Pro výběr hrnkových květin a jejich objednávku na dálku mohou obchodníci také využít internetové nabídky e-shopu Vonekl - Skleník na webu, kde jsou všechny květiny zobrazeny ve své reálné podobě. Opravdu tak vidíte to, co kupujete, včetně ostatních parametrů jako je výška rostliny či průměr květináče.

Široký sortiment nejen řezaných a hrnkových květin

gerbery

V nabídce mají obě společnosti nejen široký sortiment řezaných i hrnkových květin a interiérových rostlin, ale i velmi rozsáhlý sortiment dekorativního a aranžérského materiálu a zboží pro květináře a floristy. Snahou je přitom vždy nabídnout přijatelný kompromis mezi kvalitou a cenou nabízených květin, zeleně a hrnkových květin, ale i ostatního zboží.

Samozřejmostí je také udržování a rozšiřování stálé kompletní nabídky řezaných i hrnkových květin a doplňkového sortimentu tak, abyste si nemuseli tvořit velké zásoby. A všechny řezané a hrnkové květiny najdete pod "jednou střechou".

Když k tomu přičtete i příznivé otevírací doby, kdy je otevřeno sedm dní v týdnu, a platební podmínky dle vašich zvyklostí a potřeb, stanou se i pro vás společnosti Klia cz s.r.o. a Vonekl s.r.o. spolehlivými dodavateli a obchodními partnery.

Více informací najdete na: www.klia.cz nebo na www.vonekl.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz